AT PPG Deco wspiera Olimpiadę Budowlaną „Buduj z Pasją”

AT PPG Deco wspiera Olimpiadę Budowlaną „Buduj z Pasją”

Po raz kolejny Akademia Techniczna PPG Deco wspiera ogólnopolski projekt na rzecz edukacji, tym razem Olimpiadę Budowlaną „Buduj z Pasją”, organizowaną przez Krajową Federację Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani”. Patronem honorowym Olimpiady jest również Ministerstwo Edukacji Narodowej. Czytaj dalej

 

Jako jeden z głównych sponsorów wydarzenia, AT PPG Deco dostarcza m.in. materiały na eliminacje okręgowe oraz finał centralny, wspiera również jury konkursu. W finale centralnym uczestnicy olimpiady będą ubrani w stroje marki, a szkoleniowcy AT PPG Deco zasiądą w jury i zajmą się przygotowaniami zadania praktycznego.


 Akademia Techniczna PPG Deco wspiera ogólnopolski projekt na rzecz edukacji, tym razem Olimpiadę Budowlaną „Buduj z Pasją”

 

Głównym celem Olimpiady “Buduj z Pasją” jest podnoszenie poziomu wiedzy budowlanej uczniów uczęszczających do szkół zrzeszonych w ramach Krajowej Federacji Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani”, doskonalenie umiejętności praktycznych i kształtowanie umiejętności zawodowych młodzieży oraz odpowiednie przygotowanie do zawodu.

 

Czytaj również: Rozpoczynają się wiosenne szkolenia z prac glazurniczych z cyklu Akademia Profesjonalisty

 

Zakres tematyczny Olimpiady obejmuje: wiedzę z przedmiotów teoretycznych budowlanych m.in. z dokumentacji budowlanej, podstawy budownictwa, czy technologii i bezpieczeństwa i higieny pracy oraz umiejętności praktyczne z wybranych kwalifikacji w zakresie technologii wykonywania określonych robót budowlanych.

 

Kolejne edycje Olimpiady Budowlanej “Buduj z Pasją” cieszą się sporym zainteresowaniem szkół, stąd udział marki AT PPG Deco w projekcie. Dużym atutem jest również zakres tematyczny Olimpiady, który pozwala wykazać się uczestnikom zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną. Wraz z naszym Specjalistą ds. Szkoleń (Mateuszem Olszewskim) byliśmy na eliminacjach w Gliwicach, gdzie Mateusz zasiadał w jury i oceniał m.in. wykonanie zadania praktycznego. Byliśmy pod wrażeniem umiejętności z zaangażowania młodych adeptów sztuki budowlanej mówi Klara Pikiewicz, Specjalista ds. Operacyjnych i Marketingu z Akademii. 


olimpiada budowlana „Buduj z Pasją”

 

Konkurs ma 3 etapy: szkolny, regionalny, ogólnopolski. Eliminacje szkolne odbyły się 15 stycznia, eliminacje regionalne (okręgowe) 2 marca we wszystkich okręgach jednocześnie (7 regionów w całej Polsce) w zawodzie malarz-tapeciarz. Miały charakter teoretyczny (test) i praktyczny (wykonanie zadania praktycznego w dwuosobowym zespole, na wyznaczonym  stanowisku roboczym).

 

Czytaj również: Trwa jeszcze pierwszy etap olimpiady organizowanej przez MWSLIT!


Do finału centralnego zostało zakwalifikowanych 16 najlepszych drużyn z najwyższą punktacją uzyskaną w eliminacjach okręgowych. Finał centralny będzie miał miejsce 9-11 kwietnia w Zabrzu.


2018-03-21
Źródło: New Brand / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 282 Grupa: Trudne tema... Co do mnie to zdecydowałem się na auto używane, BMW, kupiłem je w salonie Bawaria Motors w Gdańsku. Jeździ się bardzo fajnie, auto na drodze sprawuje się jak tr...
  • doradztwo Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Dzięki wielkie za sprawdzone informacje ;) Sądzę, że bez wątpienia przyda mi się to.
  • Drewniany dom Liczba postów: 52 Grupa: Trudne tema... Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką apartamentów, nie domów. Jeśli szukasz takiego apartamentu na terenie Gliwic, to warto zapoznać się z ofertą ze strony https:...
  • Skup złomu Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Przy metalach kolorowych to polecam Ci grodziski skup http://miliomet.pl/. Mają bardzo dobre ceny i zapewniają odbiór złomu przy hurtowych ilościach.
  • Poszukiwania opon Liczba postów: 193 Grupa: Trudne tema... Jeśli już jesteśmy w temacie opon, to wiedzieliście, że działa już usługa mobilnej wulkanizacji. Uszkodziłam oponę i byłam pewna, że będę musiała wezwać lawetę....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19145 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >