Aktualności – lista artykułów

Cena niezależności: Ile Polska musi zapłacić za „energetyczną” wolność

Dążenie Polski do dywersyfikacji dostaw ropy i gazu nabiera ostatnio coraz większego przyśpieszenia. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego w kontekście wydarzeń ukraińskich staje się zrozumiałe. Pojawia się jednak pytanie o rzeczywiste możliwości uniezależnienia się od Rosji, biorąc pod uwagę czynniki polityczne i ekonomiczne.
27-06-2006

Producent sufitów podwieszanych - seminaria dla wykonawców

Tegoroczne seminarium firmy Armstrong z firmami wykonawczymi uczestniczącymi w programie Omega było podwójnie wyjątkowe. Premierze System Solutions, nowatorskiego sposobu prezentacji systemów sufitowych Armstrong towarzyszył podniebny program rekreacyjny.
24-06-2006

Upadłość konsumencka pilnie potrzebna?

W Polsce toczy się obecnie dyskusja na temat upadłości konsumenckiej. Według szacunków blisko milion gospodarstw domowych dotkniętych jest obecnie problemem niewypłacalności.
13-06-2006

Pokazy w labolatorium - Uzupełnienie artykułu "YTONG z Sieradza najlepszy w Europie"

W laboratorium w Zakładzie w Sieradzu wykonuje się badania surowców, półproduktów i wyrobów gotowych.
02-06-2006

Fascynujący świat elektrowni wodnych

To atrakcja przygotowana przez ENERGĘ Zakład Elektrowni Wodnych dla uczestników IV Bałtyckiego Festiwalu Nauki.
23-05-2006

Fabryka branży łazienkowej - Roca numerem jeden na świecie

ROCA powiększyła swoją grupę o kolejne fabryki branży łazienkowej. Koncern wykupił 100% udziałów malezyjskiej firmy Johnson Suisse oraz dwie fabryki z grupy Lasselsberger. Tym samym ROCA pod względem ilości produkowanej ceramiki sanitarnej stała się największym koncernem na świecie.
29-04-2006

Przebudowa 25 niebezpiecznych skrzyżowań - kolejne kontrakty

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o podpisaniu umów na przebudowę dwóch niebezpiecznych skrzyżowań – w Bytowie i w Gdyni.
19-04-2006

Program budowy autostrad – C.D.

W grudniowym numerze (2005 r.) „Forum Budowlanego” zostało zasygnalizowane nowe otwarcie dla budownictwa drogowegow Polsce. Obecnie wiemy już więcej. 19 stycznia 2006 r.1 na konferencji prasowej został bowiem zaprezentowany Rządowy Program Budowy Dróg i Autostrad.
18-04-2006

J.W. Construction Holding SA właścicielem Polonii Warszawa

Warszawa, 31 marca 2006 r. J.W. Construction Holding S.A., największa polska firma deweloperska, od dzisiaj jest właścicielem pierwszoligowego klubu piłkarskiego Polonia Warszawa. Firma kupiła 100 proc. akcji KSP Polonia Warszawa S.S.A. Józef Wojciechowski, właściciel i przewodniczący rady nadzorczej J.W. Construction Holding SA, zdecydował się zainwestować w szczególnie zasłużony dla Warszawy klub, który ostatnio znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, aby uratować go od upadłości i wesprzeć w walce o utrzymanie w Orange Ekstraklasie.
05-04-2006

Nowy prezes w firmie BOLIX

Artur Łakomiec, absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing na SGH, swoją karierę zawodową rozpoczął jako konsultant w firmie doradczej Bain & Co. Następnie przez siedem lat piastował stanowisko prezesa w spółce Agnella (producent dywanów i wykładzin)
03-04-2006


Stron: 1567 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  1564 1565 1566 1567  ▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19135 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 132

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >