Aktualności – lista artykułów

Nowy prezes w firmie BOLIX

Artur Łakomiec, absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing na SGH, swoją karierę zawodową rozpoczął jako konsultant w firmie doradczej Bain & Co. Następnie przez siedem lat piastował stanowisko prezesa w spółce Agnella (producent dywanów i wykładzin)
03-04-2006

Intranet dla Apollo Rida Poland do administrowania budynkiem Warsaw Trade Tower

Agencja interaktywna isens przygotowała specjalny Intranet dla Apollo Rida Poland do administrowania budynkiem Warsaw Trade Tower (WTT) w Warszawie i zarządzania informacjami przydatnymi dla jego najemców
20-03-2006

Nowi najemcy w Łopuszańska Business Park

Łopuszańska Business Park w 100% wynajęty. W lutym do grona najemców Łopuszańska Business Park dołączyła firma Biovena Pharma, należąca do koncernu farmaceutycznego Actavis Group.
27-03-2006

System zdalnej kontroli przepływu towarów wprowadzony do firm budowlanych

Zgodnie z tematem podjętym w ostatnim numerze Construction Manager, czasopiśmie CIOB, firmy budowlane wprowadzą system zdalnej kontroli przepływu towarów (RFID), aby mieć pewność, że odpowiednia partia materiału zostaje dostarczona w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie.
27-03-2006

C&A powiększa powierzchnię w Kupcu Poznańskim

Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański funkcjonuje na placu Wiosny Ludów w stolicy Wielkopolski od 2001 roku. W chwili obecnej, wychodząc naprzeciw zmieniającej się sytuacji rynkowej i rosnącej liczbie konkurencyjnych obiektów, szykuje się do zmian wizerunkowych i jakościowych.
10-03-2006

Przetarg oraz ocena ofert na dostawę montaż maszyn i urządzeń

Dalszy rozwój polskiej gospodarki będzie wymagał rekonstrukcji przemysłu i rozbudowy infrastruktury technicznej kraju. Należy więc przewidywać, że będzie zachodziła konieczność korzystania z zewnętrznych źródeł finansowania, w tym udostępnianych przez Bank światowy i Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.
03-03-2006


Stron: 1576 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  1574 1575 1576

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17665 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >