Aktualności – lista artykułów

Firma OSRAM mecenasem wystawy Wojciecha Fangora

25 czerwca, w warszawskiej Galerii Fibak, odbył się wernisaż prac Wojciecha Fangora. Wystawa odbywa się pod mecenatem firmy OSRAM.
28-06-2007

Bycie liderem zobowiązuje

Osiągnięcie pozycji lidera w danej dziedzinie nie gwarantuje tego, że sytuacja taka będzie trwała nieprzerwanie. Jedynie ciągły, systematyczny rozwój daje możliwość nie tylko utrzymywania, ale i wzmacniania swojej pozycji na rynku. 17 maja w soleckiej fabryce betonu komórkowego oficjalnie rozpoczęła pracę nowoczesna linia produkcyjna.
27-06-2007

Nowa umowa firmy SKALSKI Sp. z o.o.

W czerwcu br. firma SKALSKI Sp. z o.o. podpisała kontrakt na wybudowanie pierwszej w Polsce fabryki amerykańskiej firmy Summit Packaging. Ukończenie inwestycji, której wartość wynosi ok. 10 mln zł planowane jest na 4. kwartał br.
27-06-2007

Światowy wicelider wywodzi się z Polski

Rok 2006 to okres kolejnego ożywienia w branży stolarki budowlanej. Eksperci prognozują, że co najmniej do roku 2010 w Polsce producenci będą notowali stały wzrost sprzedaży wskutek rosnącej liczby zamówień. Polacy budują i remontują na potęgę, wymieniają stare okna, wstawiają nowe i coraz chętniej sięgają po te z modnym widokiem na niebo, czyli okna dachowe. Badania prowadzone przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku pokazują, że rynek stolarki budowlanej w Polsce rośnie 20 proc. w skali roku i taki trend powinien utrzymać się przez kilka najbliższych lat.
26-06-2007

Bouygues Construction wzmacnia swą pozycję w Polsce nabywając spółkę Karmar

Bouygues Bâtiment International – filia Bouygues Construction – właśnie nabyła spółkę Karmar odgrywającą ważną rolę na rynku budownictwa w Polsce.
26-06-2007

CEKOL najpopularniejszy zdaniem klientów

Produkty CEKOL z kategorii masy i gładzie szpachlowe po raz drugi okazały się - zdaniem klientów – najbardziej znane i doceniane. W tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu "Laur Klienta", tytułu przyznawanego przez "Przegląd Gospodarczy" dodatek do Gazety Prawnej marka CEKOL została laureatem złotego godła w kategorii "Masy i gładzie szpachlowe ". Takie wyróżnienie to potwierdzenie popularności grupy produktów tej marki wśród klientów na polskim rynku.
25-06-2007

Samoprzylepna mata lamelowa KLIMAFIX odkryciem roku 2007

Podczas tegorocznej edycji konkursu „Laur Klienta” mata lamelowa KLIMAFIX firmy Rockwool Polska otrzymała tytuł „Odkrycie Roku 2007”, a sama marka Rockwool uzyskała złote godło „Laur Klienta 2007” w kategorii materiały termoizolacyjne. Konkurs pozwalający wyłonić najpopularniejsze na polskim rynku marki, produkty i usługi zorganizowany został już po raz trzeci przez Grupę Media Partner we współpracy merytorycznej z Instytutem Gallupa.
24-06-2007

Europrodukt dla GruntuTytan

Europrodukt jest ogólnopolskim konkursem, odbywającym się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wyróżniane są w nim produkty, które ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię oraz bezpieczeństwo użytkowania zasługują na miano najlepszych. Tytuł Europroduktu to dowód na to, że produkt śmiało może mierzyć się z oczekiwaniami rynku światowego. Za taki produkt została uznana Uniwersalna Emulsja Gruntująca Tytan Grunt firmy Selena.
23-06-2007

aluplast - Liderem Rynku 2007

Już po raz czwarty miesięcznik branży okienno-drzwiowej "Forum Branżowe" wręczył tytuły Lidera Rynku 2007 dla największych firm działających w poszczególnych segmentach związnych z branżą stolarki otworowej.
22-06-2007

W gronie najlepszych

Kolekcja Mebli KLOSE jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi. W tym roku już po raz 7. KM KLOSE została Liderem Rynku Polskiego oraz po raz 5. otrzymała tytuł Euro Leader.
21-06-2007


Stron: 1589 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  1576 1577 1578 1579 1580  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18435 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >