Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Metabo. Koniec walki ze spalinami i hałasem?

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Metabo. Koniec walki ze spalinami i hałasem?

Nowości w ofercie Metabo. Znany, niemiecki producent elektronarzędzi Metabo zaprezentował nową linię cichych i wydajnych akumulatorowych narzędzi ogrodowych. Czytaj dalej

 

Koniec z spalinami

Litowo-jonowe akumulatory wkraczają w segment dotychczas zdominowany przez narzędzia spalinowe. Dzięki nowym narzędziom ogrodowym Metabo możesz cieszyć się cichą i ekologiczną pracą w swoim ogrodzie. Każdy kto posiada działkę lub ogród miał kiedyś problem z wyborem pierwszych narzędzi, nierzadko spędzając długie godziny analizując prostotę w obsłudze, poziom emisji spalin czy hałasu. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe rozwiązują ten problem.

 

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Metabo. Koniec walki ze spalinami i hałasem?

 

Zrezygnuj z kabli - postaw na akumulatory

Do codziennego działania narzędzi elektrycznych konieczny jest stały dostęp do gniazdka. Podczas pracy w ogrodzie może to stanowić znaczne utrudnienie. Dzięki akumulatorom koszenie trawnika kosiarką elektryczną już nie oznacza ciągnięcia za sobą kabla. Nowe wydajne akumulatory litowo-jonowe pozwolą Ci skosić cały trawnik na jednym ładowaniu. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe dają dużą przewagę nad ich odpowiednikami elektrycznymi i spalinowymi.

 

Czytaj również: Myjki ciśnieniowe – do czego służą? Jaką kupić?

 

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Metabo. Koniec walki ze spalinami i hałasem?

 

Uniwersalne akumulatory litowo-jonowe

Akumulatory z powodzeniem podbijają kolejny segment rynku narzędzi jakim są elektronarzędzia ogrodowe. Wcześniej tą technologię wykorzystywano m.in w niezawodnych szlifierkach oraz wiertarko wkrętarkach. Nowe narzędzia akumulatorowe wspierają wszystkie akumulatory Li-Ion Metabo wyprodukowane od 2009 r. Pozwala to na wykorzystanie zakupionych wcześniej akumulatorów pasujących do np. wiertarek.

 

Wygodne w użytku kosiarka, kosa i nożyce akumulatorowe

Wypuszczając serię akumulatorowych narzędzi ogrodowych Metabo dało swoim klientom dostęp do wielu urządzeń niezbędnych do codziennej pielęgnacji działek i ogrodów. W ofercie niemieckiego producenta można znaleźć nie tylko cichą i kosiarkę o dużej mocy, ale także nożyce o wymiennych ostrzach, dmuchawę oraz wiele innych narzędzi. Dzięki wykorzystaniu technologii akumulatorowej praca w ogrodzie staje się cicha i przyjemna, a wymienne stosowanie akumulatorów między narzędziami daje powoduje, że ich użytkowanie jest niezwykle wygodne.

 

Czytaj również: Narzędzia, które usprawnią przygotowanie gleby pod wysiew trawy

 

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Metabo. Koniec walki ze spalinami i hałasem?

 

Gwarancja, na której można polegać

Stałym elementem przy zakupie narzędzi Metabo jest możliwość dokupienia dodatkowego pakietu Full Service, który gwarantuje bezpłatne naprawy urządzeń przez aż 3 lata. Gwarancja na akumulatory także trwa 3 lata, bez względu na ilość cykli ładowania oraz narzędzia, z którym pracował. Stali klienci doceniają szybki serwis i bezproblemową obsługę jaką zapełnia niemiecki producent elektronarzędzi Metabo.

 

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17075 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >