Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

Na polskim wybrzeżu przybywa nieruchomości typu premium. Wszystkie charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, ale niewiele z nich oferuje takie udogodnienia, jak molo czy prywatna przystań. Ma je Sea & amp; Lake – luksusowy apartamentowiec, który powstaje w Mielnie na Mierzei Jamneńskiej.

 

Nadmorskie tereny cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. W dużej mierze dlatego że w niepewnych czasach pandemii wydają się najpewniejszą lokatą. Nie można jednak tego trendu uznać wyłącznie za reakcję rynku na COVID-19. Moda na apartamenty czy działki nad Bałtykiem trwa już od jakiegoś czasu. Pandemia tylko ją wzmocniła.

 

Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

Apartamenty na mierzei między jeziorem Jamno a Bałtykiem, fot. materiały prasowe Sea & Lake

Piaszczyste plaże, sosnowe lasy i czyste powietrze zachęcają do odpoczynku nad morzem przez cały rok. Rośnie więc ruch turystyczny, a wraz z nim perspektywa zysków z wynajmu nieruchomości. To przyciąga inwestorów, którzy szukają najlepszych lokalizacji. Doskonale to rozumiemy, dlatego nasze luksusowe apartamenty położone są tylko 350 m od morza i zaledwie 50 m od jeziora Jamno i mariny. Dzięki temu można w kilka minut dojść do morskiej plaży lub niemal spod drzwi wyruszyć w rejs po jednym z największych polskich jezior – mówi Ewa Zięciak, właścicielka Sea & Lake – luksusowych apartamentów w Mielnie.

 

Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

 

Czytaj również: SKYSAWA nowy biurowiec klasy premium powstaje w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie

 

Mowa o jeziorze Jamno, które pod względem wielkości jest dziewiątym jeziorem w Polsce. Niebawem będzie można wypłynąć z niego na otwarte morze. Spółka Wody Polskie planuje naprawę i przebudowę wrót sztormowych na Jamneńskim Nurcie – kanale, który łączy Jamno z Bałtykiem. Dzięki tej modernizacji powstanie między innymi śluza żeglugowa o wymiarach 4m x 25m.

 

Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

Otwarcie kanału na żeglugę z pewnością przyczyni się do uatrakcyjnienia jeziora, które już teraz przyciąga amatorów sportów wodnych. Od lat rozgrywają się na nim regaty o Błękitną Wstęgę i Błękitną Wstążkę Jamna, a w sierpniu tego roku po raz pierwszy odbyła się na tym akwenie parada jachtów.

 

Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

Pomost, który prowadzi do pięknego jeziora Jamno, fot. materiały prasowe Sea & Lake

 

Czytaj również: Jaka inwestycja wakacyjna zapewnia największy zysk?

 

Dostęp do Bałtyku doda też prestiżu i atrakcyjności przedsięwzięciu, które realizuje Porters Development – właściciel Sea & Lake. Ponadto będzie czynnikiem korzystnie wpływającym na wartość apartamentów, których kolejne kondygnacje właśnie powstają pod adresem: Sosnowy Las, Mielno.

 

Podobnie jest z przystanią. Swobodny dostęp do położonej blisko kompleksu Sea & Lake mariny to ogromna wygoda. Mało jest takich miejsc, gdzie można zacumować jacht, żaglówkę czy inny sprzęt wodny tak blisko domu.

 

Przebudowa Kanału Jamneńskiego sprawi, że projekt Sea & Lake będzie inwestycją unikatową na skalę europejską. Dzięki największej marinie – i to położonej tuż przy apartamentowcu – wypłyniemy nie tylko na jezioro, ale i na morze. Jeśli będziemy chcieli, dotrzemy do resortu drogą wodną – podkreśla Ewa Zięciak.

 

 

Każdy, kto swoją biznesową szansę łączy z inwestycją w nieruchomość premium, powinien brać pod uwagę Mielno, a dokładnie Mierzeję Jamneńską. Liczba gruntów, które można tu nabyć, jest bardzo ograniczona, a potencjał miejsca – ogromny. Jest tu morze, jest las, jest jezioro z przystanią. Jeśli nie tu, to gdzie?

Źródło: 25wat / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jakiemu deweloperowi zaufać? Liczba postów: 109 Grupa: Inwestycje W mojej ocenie jeżeli szukacie dobrego dewelopera w Krakowie to tutaj na pewno warto wymienić https://lokum-deweloper.pl/oferta/krakow / ponieważ mają świetne lo...
  • Czy za mieszkanie z ogródkiem zapłacimy więcej? Liczba postów: 6 Grupa: Inwestycje Użytkownik Gość: nika87 napisał: Na wybór mieszkania wpływają różne elementy, część z nich na pewno przekłada się na cenę, jak ogródek. Ostatnio czytałam fajny....
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 54 Grupa: Inwestycje Oczywiście serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zarówno w zakresie mebli biurowych, sejfów, multimediów, czy także artykułów BHP które...
  • Bardzo oryginalne hotele Liczba postów: 4 Grupa: Inwestycje Ja mogę Ci polecić to miejsce http://koscierzynahotel.pl/ bardzo fajna miejscówka na wypoczynek w pięknym miejscu z naprawdę wygodnymi pokojami. Jeżeli szukasz....
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1242 Grupa: Inwestycje Z pewnością przy takich inwestycjach liczyć się będzie odpowiednie rozplanowanie i zakup niezbędnych do tego maszyn, nie jest to wcale mały wydatek.

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16326 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >