Aranżacje w ciepłych odcieniach

Aranżacje w ciepłych odcieniach

Jesień nieodzownie kojarzy się z coraz krótszymi dniami, pochmurną, deszczową i wietrzną aurą - dlatego często uważana jest za najsmutniejszą porę roku.

 

Niekiedy zapominamy, że miesiące jesienne obfitują również w niezwykłe, piękne połączenia barw – ciepłe żółcienie mieszają się z pomarańczem i czerwienią liści, a palety kolorów dopełnia elegancki wrzos. Warto zainspirować się tą eksplozją odcieni i przenieść je do aranżacji wnętrz. Odpowiednie kolory znajdziemy w kolekcji farb Jedynka® Ogród Barw.

 

 

Połączenia odcieni tworzone przez naturę są urzekająco piękne. Mogą być niewyczerpanym źródłem pomysłów na stworzenie w naszych domach pełnych uroku i ciepła aranżacji. Jesienne kolory – złocisty, pomarańczowy, czerwony czy wrzosowy – zastosowane we wnętrzach, wniosą do nich energię i optymistyczny nastrój. To odcienie o uniwersalnym charakterze, które dobrze pasują zarówno do salonu, jadalni czy sypialni. 

 

Czytaj również: Aranżacje sypialni

 

Kolory złotej, polskiej jesieni znajdziemy w serii farb Jedynka® Ogród Barw. To kolekcja gotowych odcieni, dla powstania których inspiracją było piękno przyrody. Tonacje jesienne odszukać możemy w linii żółtej – wprowadzającej ciepło i radość oraz w linii czerwonej – przywodzącej na myśl witalność i dynamizm. 

 

 

Żółcienie, pomarańcze i czerwienie z kolekcji Jedynka® Ogród Barw, tworzą wnętrze nastrajające optymistycznie, pełne pozytywnej energii. Kompozycja takich odcieni pobudza zmysły i poprawia samopoczucie. Dodatkowo, te ciepłe kolory -  zwłaszcza słabo nasycone, pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni. „Żółta renkloda”, „aksamitny nagietek”, „tajemniczy słonecznik”, „apetyczna pigwa” – to tylko niektóre z odcieni kolekcji Jedynka® Ogród Barw, przywodzące na myśl piękne, złocisto-pomarańczowe jesienne liście. Zastosowane w aranżacji mieszkań, nadadzą im urzekający styl.

 

Czytaj również: Jak zadbać o higienę w domu?

 

Do stworzenia pełnych uroku wnętrz idealną bazą kolorystyczną może być również, zaczerpnięty z jesiennych krajobrazów, odcień wrzosowy. Subtelny fiolet dodaje mieszkaniu elegancji, a jednocześnie wypełnia je delikatnym ciepłem. „Bujne wrzosowisko”, „orzech włoski”, „orzech laskowy” z serii Jedynka® Ogród Barw pomogą odczuć oddziałujące na zmysły piękno natury również w naszych domach.

 

 

Źródło: PUBLINK / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17347 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >