Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Jak wykorzystać tegoroczne aranżacyjne must have i za ich pomocą urządzić funkcjonalne wnętrze?

Wraz z nadejściem 2021 roku pojawiają się pierwsze trendy, w których projektanci, architekci wnętrz oraz styliści wskazują, czego możemy się spodziewać w najbliższych miesiącach w stylizacji wnętrz. Nowy rok to bowiem wiele nowych możliwości aranżacyjnych! Zastanawiasz się, jak wprowadzić nowe trendy do swojego mieszkania?

Kącik do pracy w domu urządzony w stylu wabi-sabi

Jak odnaleźć piękno w rzeczach nieidealnych? W świecie, który jest pochłonięty przez konsumpcjonizm wydaje się to niecodziennym wyzwaniem. Tę wiedzę posiadają jednak mieszkańcy Japonii. Umiar, piękno natury, przywiązanie do tradycji – to wyznaczniki stylu wabi-sabi, który pochodzi z kraju samurajów. Aranżacje utrzymane w tym klimacie zachwycają, o czym można przekonać się na własne oczy! Czas na metamorfozę kącika do pracy. W domu spędzamy przecież znaczną ilość czasu, również zawodowo.

Jak oryginalnie i funkcjonalnie zaaranżować przedpokój?

Najbardziej niedoceniane pomieszczenie w mieszkaniu? Przedpokój! A przecież to pierwsze wnętrze, w którym znajdujemy się zaraz po wejściu do domu. Jak zatem je urządzić, by było ono przyjazne i funkcjonalne dla mieszkańców oraz atrakcyjne dla odwiedzających nas gości?

Święta Bożego Narodzenia - jak zaczarować wnętrze na ten magiczny czas?

Już wkrótce będziemy świętować tak wyczekiwane przez wielu Boże Narodzenie. Świąteczną atmosferę na dobre czuć już nie tylko w sklepach, ale również na rozświetlonych tysiącami bajkowych dekoracji ulicach. Ty również możesz wprowadzić magiczny klimat do swojego domu dzięki ciekawym dekoracjom oraz tkaninom tematycznym. Zobacz, jakie to proste, i zainspiruj się świątecznymi aranżacjami, które przygotowaliśmy.

Modne wnętrze na Boże Narodzenie - pomysły aranżacyjne

Ach ten grudzień… Już marzymy o ciepłym barszczu z uszkami, wigilijnym karpiu i głośnym śpiewaniu tej jednej, najbardziej lubianej kolędy. Nasze myśli zaczynają wędrować w stronę Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego nastroju, towarzyszącemu całej rodzinie. Pięknie przystrojony salon, kuchnia i pokoje dzieci są nierozerwalnie związane z atmosferą tego czasu. Choć każdy z nas ma już zapewne swoje pomysły na wyczarowanie magicznej atmosfery w domu, warto pamiętać, że świąteczne dekoracje i wystrój salonu również podlegają trendom, a moda na nie szybko się zmienia.

Jak zaaranżować ściankę telewizyjną?

Jednym z najlepszych rozwiązań czyniących ściankę telewizyjną bardzo efektowną a zarazem użyteczną - jest jej zabudowa. Jak więc zaaranżować ściankę telewizyjną, żeby była ona praktyczna i wzbudzała zachwyt? Na samym początku warto się zastanowić nad kilkoma względami. Po pierwsze – ile mamy miejsca na ściance telewizyjnej? Po drugie – czy chcemy bardziej skromny design, czy może bogaty? Po trzecie – w jakiej kolorystyce ma być ścianka telewizyjna?

Jakie wnętrzarskie trendy obowiązują w Święta Bożego narodzenia 2020

Święta już tuż, tuż, a pierwsze dni grudnia symbolicznie wyznaczają początek przygotowań świątecznych w wielu domach. Choć tegoroczne obchody będą inne od tych, do których przywykliśmy, tym bardziej warto zadbać o ich wyjątkową oprawę. Przedstawiamy trzy trendy świąteczne wiodące w tym roku w temacie dekoracji domu – od spokojnego Cozy Living, przez osadzone w ciemnej kolorystyce Starry Night, aż po odważne i kolorowe Crazy Christmas.

Jak zaaranżować wnętrze w eleganckim stylu Art déco?

Styl Art déco jest ponadczasowy. Najlepszym tego dowodem jest niezwykła zdolność tego stylu do współistnienia z nowoczesnością. Pojawienie się stylu Art Déco było twórczą reakcją na niezdyscyplinowaną formalnie secesję ale także na okrucieństwa I Wojny Światowej. Art Déco był stylem szybko odnawiającej się gospodarki i optymistycznej, powojennej wizji świata. Stawiał na nowoczesne projektowanie i produkcję masową, choć – paradoksalnie - jest kojarzony z wyrafinowaną elegancją, komfortem i luksusem. Do dziś stanowi inspirację do dekorowania odważnych i ekskluzywnych wnętrz. Co sprawiło, że Art déco nadal daje inspirację do tworzenia nieprzeciętnych wnętrz?

Jak zaaranżować jadalnię i salon w jednym pomieszczeniu?

Jesteś zwolenniczką przestronnych wnętrz? Chcesz, by jedno pomieszczenie pełniło w domu kilka funkcji? Wspaniale, ponieważ im większa przestrzeń, tym większa swoboda w jej aranżacji! Dziś pokażemy Ci, jak efektownie, ale przede wszystkim funkcjonalnie zaaranżować w jednym wnętrzu jadalnię i salon! Sprawdź, jak przy pomocy odpowiednich mebli, dodatków czy oświetlenia stworzyć spójną przestrzeń, która stanie się prawdziwym centrum dowodzenia w Twoim domu!

Jak można wykorzystać motyw szkockiej kraty w aranżacji wnętrza?

Jesień to idealny moment na wprowadzenie do wnętrza szkockiej kraty. Dlaczego? Jej regularny kształt porządkuje przestrzeń, budując sielankową atmosferę. Dzięki temu doskonale sprawdza się w pomieszczaniach, w których najczęściej odpoczywamy czy spędzamy czas z rodziną. Jak ubrać wnętrze w szkocką kratę? Zainspiruj się naszymi aranżacjami.


Stron: 81 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >