Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Wnętrze lekko industrialne

Beton, kiedyś odbierany jako ciężki i służący do prac konstrukcyjnych, coraz chętniej wykorzystywany jest jako materiał dekoracyjny we wnętrzach.

Mieszkanie z charakterem

Dynamiczne i oryginalne wnętrza nie muszą być przepełnione licznymi przedmiotami i dodatkami, które będą podkreślać ich charakter. To właśnie prostota i minimalizm, wzbogacone kilkoma detalami, mogą być kluczem do nadania dynamiki pomieszczeniu i nasycenia go emocjami. Goła ściana albo jej jasna struktura w połączeniu z podłogą o drewnianej fakturze i nielicznymi meblami pozwolą na pozostawienie sporej przestrzeni na oddech. Kropkę nad i postawimy łącząc zimne, spokojne barwy z przebłyskami żywej czerwieni.

Wnętrze jak z bajki

Piękna pogoda zachęca do spędzania czasu na dworze, ale zaraz po wakacjach dzieci powrócą do swoich pokojów. To one będą główną scenerią ich zabawy, nauki i snu. Rolą rodziców jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków przebywania w pokoju.

Prowansja w salonie

Na południu Francji inspiracji szukali nie tylko artyści, ale także projektanci wnętrz. Styl prowansalski jest przykładem tego, jak sielski klimat może z klasą wkroczyć do miejskich salonów.

Dziecięcy pokój

Urządzając pokój dziecięcy często mamy problem z doborem koloru ścian oraz meblami. Wszystko musimy dopasować pod zainteresowania dziecka, biorąc pod uwagę wytrzymałość oraz funkcjonalność.

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie?

Jeśli jesteś posiadaczem niewielkiego mieszkania, które wydaje ci się zbyt mało przestrzenne, pamiętaj, że jest szereg możliwości, by optycznie je powiększyć.

Monochromatyzm w pokoju dziecięcym

Nie da się nie zauważyć, że w pokojach dziecięcych narodziła się nowa moda – moda na monochromatyzm. Trend, który opiera się głównie na stonowanych barwach, jest świetną podstawą dla kolorowych miśków, lalek i innych zabawek

Styl marynarski w pokoju dziecka

Wolność, przygoda, niebezpieczeństwo wpisane w zawód - marynarze wzbudzali niegdyś ogromne zainteresowanie w gronie kobiet i zazdrość wśród mężczyzn. Nic zatem dziwnego, że styl morski był zawsze obecny w modzie

Urządzamy salon!

Remont mieszkania czy budowa nowego domu dostarcza wielu atrakcji i zmusza nas do planowania oraz organizowania wielu kwestii. Jednak najprzyjemniejszą częścią całego zamieszania na budowie jest proces wykańczania wnętrz! Dobieranie mebli, dodatków takich jak kwiaty, firanki czy poduszki dostarcza ogromnej satysfakcji.

Jak dobrać meble do metrażu łazienki?

Ze względu na panujące w niej warunki, łazienka to przestrzeń wymagająca wytrzymałych rozwiązań o odpowiedniej konstrukcji. W przypadku mebli istotne jest również ich dopasowanie do metrażu pomieszczenia w sposób zapewniający swobodę i komfort jego użytkowania.


Stron: 74 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 21618 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >