Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Co zrobić z wielką ilością książek w mieszkaniu?

Każdy je ma w swoim domu. Jedni kilka, drudzy kilkanaście, a jeszcze inni liczą je w dziesiątkach, setkach, a nawet tysiącach. Czytamy i odkładamy je na półkę, gdzie następnie leżą przez najbliższe lata.

Meble dla małego piłkarza

Aranżacja pokoju dziecka nie jest prostym zadaniem. Estetyczna, funkcjonalna i bezpieczna przestrzeń to nie jedyne cechy jakimi powinien charakteryzować się azyl każdego malucha. Warto zatroszczyć się także, by miejsce w którym pociecha spędza czas, odzwierciedlało jej zainteresowania i pasje. W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych fanów piłki nożnej marka BabyBest stworzyła zestaw mebli Football, który rozwinie ich wyobraźnię i obudzi sportowego ducha.

Jakie krzesło do biurka dla ucznia będzie najlepsze?

Każdemu dziecku potrzebne jest krzesło do biurka. Jest to niezbędne wyposażenie pokoju. W roku szkolnym dziecko spędza dużo czasu przy biurku odrabiając lekcje bądź korzystając z komputera. Dlatego też należy dobrać odpowiednie krzesło, aby zapewnić dziecku komfort.

Motyw cegły we wnętrzu jako element dekoracyjny

Już dawno minęły czasy, że cegła kojarzy nam się z prostym, chętnie stosowanym materiałem budowlanym. Dziś jej zastosowanie sięga znacznie dalej, a wszystko dzięki projektantom wnętrz, którzy nie obawiali się użyć jej jako elementu dekoracji mieszkań i domów... od wewnętrz.

Najlepsze pomysły na przechowywanie skarbów małego kolekcjonera

Pokoje dziecięce, z jednej strony mają być proste i funkcjonalne, z drugiej każdy rodzic wie, iż nie ma trudniejszego pomieszczenia do urządzenia. Tysiące skarbów, potrzebnych rzeczy, lalek, misiów, samochodów, kredek, flamastrów…nic tylko przed oczami stają nam niekończące się stosy pudełek i pudełeczek! O zgrozo! A miało być tak przejrzyście…

Aranżacja bliska naturze

Polepszają nastrój, wprowadzają poczucie harmonii, sprzyjają wypoczynkowi – takie atuty posiadają wnętrza urządzone w duchu ekologii. Jak sprawić, by walory te na stałe zagościły w mieszkaniu?

Loft jakiego nie znacie

Mówimy „loft” – myślimy „szarość” – to zazwyczaj pierwsze skojarzenie ze stylem industrialnym. Czy możliwe jest przełamanie tej konwencji? Czy loft może być ciepły? Jak najbardziej! Zgodnie z najnowszymi trendami kolor mocca to nowa szarość.

Modne kwiaty

Kwiatowe wzory wróciły do łask. Nie wywołują już niesmacznych uśmieszków czy kręcenia głową z politowaniem. Poszwy na poduszki, tapety, obicia mebli... Kwiaty na nich teraz mogą ożywić nasze wnętrza i wprowadzić do nich radość. Będą dzięki temu niezwykle ciepłym i przytulnym miejscem.

Salon w kolorach lata

Za oknem lato. Upalne słoneczne dni i ciepłe wieczory, na które czekaliśmy z utęsknieniem. Jak dobrać kolory wnętrza, by zapanowała w nim równie przyjemna i ciepła atmosfera?

Aranżacje w smartfonie

Wystarczy parę kliknięć, aby tablet lub smartfon przemienił się w narzędzie do projektowania wnętrz.


Stron: 75 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17992 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >