Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie?

Jeśli jesteś posiadaczem niewielkiego mieszkania, które wydaje ci się zbyt mało przestrzenne, pamiętaj, że jest szereg możliwości, by optycznie je powiększyć.

Monochromatyzm w pokoju dziecięcym

Nie da się nie zauważyć, że w pokojach dziecięcych narodziła się nowa moda – moda na monochromatyzm. Trend, który opiera się głównie na stonowanych barwach, jest świetną podstawą dla kolorowych miśków, lalek i innych zabawek

Styl marynarski w pokoju dziecka

Wolność, przygoda, niebezpieczeństwo wpisane w zawód - marynarze wzbudzali niegdyś ogromne zainteresowanie w gronie kobiet i zazdrość wśród mężczyzn. Nic zatem dziwnego, że styl morski był zawsze obecny w modzie

Urządzamy salon!

Remont mieszkania czy budowa nowego domu dostarcza wielu atrakcji i zmusza nas do planowania oraz organizowania wielu kwestii. Jednak najprzyjemniejszą częścią całego zamieszania na budowie jest proces wykańczania wnętrz! Dobieranie mebli, dodatków takich jak kwiaty, firanki czy poduszki dostarcza ogromnej satysfakcji.

Jak dobrać meble do metrażu łazienki?

Ze względu na panujące w niej warunki, łazienka to przestrzeń wymagająca wytrzymałych rozwiązań o odpowiedniej konstrukcji. W przypadku mebli istotne jest również ich dopasowanie do metrażu pomieszczenia w sposób zapewniający swobodę i komfort jego użytkowania.

Salon w kolorze niebieskim

Kolor niebieski jest jednym z najpiękniejszych odcieni natury. Kojarzony z niebem i morzem, wprowadza do wnętrza spokój i harmonię. Odpowiednio dobrany pozwala wykreować urocze aranżacje, które zachwycą nas nie tylko w okresie letnim.

Aranżacja mieszkania w stylu glamour

Kwintesencją stylu glamour jest wszechobecny blask. Zapewniają go lśniące tkaniny, iskrzące dodatki i migoczące kryształy. Pojawia się on także na podłodze, którą z powodzeniem mogą tworzyć panele laminowane o strukturze z połyskiem.

Mała przestrzeń, ogromna inspiracja

Wiele rodziców zmaga się z problemami przy urządzaniu niewielkiej przestrzeni dla dziecka. Najmłodszy członek rodziny, z reguły dostaje najmniejszy pokój, zupełnie nieadekwatnie do ilości bagażu!

Nowoczesny styl marynistyczny

Lekkość, relaks i błogość to najważniejsze cechy stylu marynistycznego. Takie skojarzenia od wielu lat aranżacje marine zawdzięczają połączeniu bielonych mebli z dekoracjami w biało-granatowe pasy, jasnymi panelami, naturalnymi materiałami, wiklinowymi koszami, czy też rattanowymi dodatkami.

Klasyka z nowoczesnymi rozwiązaniami

Salon jest wizytówką domu i wnętrzem, w którym spędza się najwięcej czasu. Nowoczesne rozwiązania skryte pod klasycznymi frontami mebli sprawią, że polubisz swój salon jeszcze bardziej!


Stron: 74 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 21198 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 413

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >