Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Jakie meble wybrać do jasnej podłogi i jasnych drzwi‭?

Odpowiednie łączenie kolorów pozwoli nam na urządzenie zharmonizowanej kompozycji wnętrza. Dzięki takiemu zgraniu przebywanie w pokoju stanie się przyjemnością i za każdym razem będzie nas wprowadzać w dobry nastrój.

Aranżacje pokojów dziecięcych

Wyboru farb do pokoju dziecięcego warto dokonać ze szczególną starannością. To, jaką farbą pomalujemy ściany będzie miało znaczenie nie tylko dla estetyki wnętrza, ale też dla zdrowia i samopoczucia najmłodszych domowników.

Secesja w dekoracji wnętrz. Styl dla sentymentalnych romantyczek?

Okres secesji w sztuce przypada na przełom XIX i XX wieku. Jego prekursorem jest Gustav Klimt, który jako jeden z pierwszych sprzeciwił się sztywnym, akademickim normom obowiązującym w sztuce.

Jak można wykorzystać styropian w dekoracji mieszkania?

Styropian kojarzy się przede wszystkim z materiałem stosowanym jako warstwa termoizolacyjna budynku i w tej kwestii spisuje się świetnie od wielu lat. Jednak jego zastosowanie na tym się nie kończy.

Sypialnia według zasad Feng Shui

Odpoczywamy w niej, zasypiamy, wysypiamy się... To tam rodzi się najwięcej pomysłów, planów na przyszłość i najróżniejszych argumentów, że człowiek przebywa w niej co najmniej 8 godzin dziennie.

Meble do pokoju dziecka w królewskiej elegancji

Pokój dziecięcy to jedno z tych wnętrz, które muszą być urządzone z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dotyczy to zarówno doboru odpowiednich kolorów, jak i wszystkich elementów wyposażenia.

Jasny przepis na wnętrze

Lato to doskonały czas, by wpuścić do mieszkania więcej światła. Wnętrza można rozjaśnić kolorem, odpowiednią aranżacją, zabawą formą pomieszczeń. O wychodzeniu z wnętrzarskiego cienia opowiadają eksperci.

Pokój dzienny z charakterem

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Jest też najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem w naszych domach i mieszkaniach. To tu się relaksujemy, przyjmujemy gości.

Minimalistyczne wnętrze

Funkcjonalnie i estetycznie urządzona przestrzeń wprawia mieszkańców domu w dobry nastrój i umila wspólne chwile.

Natura w Twojej sypialni

Już w starożytnych Chinach wierzono, że sypialnia jest „miejscem spoczynku słońca”. A jako, że słońce od wieków odgrywa bardzo istotne role w życiu człowieka, przykładano wielką wagę do wystroju sypialni. Obecnie trendy związane z naturą znów mocno dają o sobie znać. Połączenie drewna z naturalnymi surowcami coraz częściej gości w miejscu relaksu i wypoczynku, jakim jest sypialnia.


Stron: 76 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych