Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Orientalny pokój dla dziewczynki

Pokój małej Rity urządzony został w stylu orientalnym, który wbrew pozorom nie musi być przeznaczony jedynie dla starszych użytkowników. Styl ten świetnie łączy współpracę mebli z wszelkiego rodzaju ozdobami, detalami i dekoracjami. Wystarczy kilka odpowiednio dobranych dodatków, aby odczuć powiew Dalekiego Wschodu we wnętrzu.

Nowości z Mediolanu

Podczas zakończonych niedawno targów wnętrzarskich Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie, zaprezentowano trzy nowe modele mebli. Stół oraz krzesło i hoker. Wyróżnia je zastosowanie szlachetnego, litego drewna, a przy tym lekkość i funkcjonalność. To meble o ponadczasowym wzornictwie i niewymuszonej elegancji.

Pastelowe kolory w pokoju chłopca

Pokój dziecka jest jednym z większych wyzwań nie tylko dla rodziców, ale również dla architektów wnętrz, którzy kierując się własnym gustem oraz obowiązującymi kanonami muszą stworzyć miejsce wesołe, bezpieczne, funkcjonalne i przede wszystkim ładne. Miejsce, w którym dziecko będzie czuło się dobrze. Jak to zrobić? Jakie dodatki i kolory wybrać?

Przytulne miejsce do czytania

Przy współczesnym tempie życia lektura książki lub gazety bywa często jedyną spokojną chwilą podczas dnia. Aby upływała ona w jeszcze sympatyczniejszej atmosferze warto zaaranżować w domu specjalne miejsce, w którym zostaniemy sam na sam z ulubionym kryminałem lub magazynem wnętrzarskim.

Akcesoria i meble w innowacyjnej formie

Ceniona duńska firma, której celem jest propagowanie nowego wzornictwa skandynawskiego z hasłem „new Nordic” dzisiaj posiada już ponad 1000 sklepów na 6 kontynentach. W ciągu kilku lat swojej działalności zdążyła podbić międzynarodowy rynek wzornictwa i zdobyć uznanie na całym świecie.

Przepis na udaną jadalnię

Jadalnia przestała pełnić wyłącznie funkcję użytkową. Podobnie jak salon czy kuchnia, stała się centrum mieszkania, gdzie toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego zwróćmy uwagę na wystrój pomieszczenia, w którym de facto spędzamy coraz więcej czasu.

Aranżacja z klasą

Odwaga, nieszablonowe podejście do przestrzeni, kreatywność – oto postulaty współczesnej sztuki aranżowania wnętrz. Coraz chętniej łączymy różne style i materiały, które łamią schematy i sprawiają, że dom nabiera niepowtarzalnego charakteru. Bo kto powiedział, że przedwojenna szafa nie wkomponuje się idealnie w otoczenie pełne przeszkleń i surowego kamienia?

Funkcjonalna i komfortowa sypialnia

Sypialnia, jak mało które pomieszczenie w naszym domu, powinna być pokojem szytym na miarę. Tu trendy i pomysły aranżatorów mają znaczenie drugorzędne. Najważniejsze to stworzyć wnętrze funkcjonalne, w którym dobrze będzie się odpoczywało.

Najciekawsze pomysły na wykorzystanie motywu lasu w aranżacji wnętrz

Natura tworzy najpiękniejsze obrazy – dlaczego więc nie skorzystać z jej majestatycznych kolorów i kształtów? O ile drewnem jako materiałem budulcowym manipuluje się od wieków, tworząc wszelkiego rodzaju meble i akcesoria wnętrzarskie, to sam motyw drzew i lasu nadrukowany na tapety i tkaniny jest dość nowym, ale bardzo popularnym, trendem.

Pomysł na stolik

Stoliki można ze sobą zestawiać, wybierając z trzech dostępnych kształtów: prostokąt, kwadrat oraz koło


Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17992 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >