Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Amerykański Sen

American glamour to jeden z najmodniejszych trenów w tym sezonie. Szykowny, z klasą i odrobiną subtelnego blasku.

Nowoczesna architektura wnętrz

Dobrze zaprojektowane wnętrze, to wnętrze , które nie przytłacza, w którym czujemy się swobodnie a jednocześnie bezpiecznie. W zależności jakiego typu przestrzeń projektujemy, takich użyjemy zestawień kolorystycznych, mebli, dodatków.

Zwierzak w domu - jak urządzić kącik dla psa czy kota

Nie bez powodu mówimy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Z radością wita nas, gdy wracamy do domu i nierzadko w ciągu dnia potrafi poprawić nam humor.

Pokój dziecięcy dostosowany do zainteresowań i wieku dziecka

Gdyby przeprowadzić badania wśród przedszkolaków, kim chcą zostać w przyszłości, z dużym prawdopodobieństwem wygrałby zawód strażaka. Powinna to być cenna wskazówka inspiracyjna dla rodziców, którzy właśnie urządzają pokój swoim maluchom.

Prawdziwie czysty dom

Dla wielu osób utrzymanie domu w czystości pozostaje priorytetowym zadaniem. Cykliczne porządki mają na celu rozprawić się z każdą plamą, wszelkimi nieprzyjemnymi zapachami i zalegającym kurzem. Lśniące płytki, wypastowana podłoga czy poukładane kolorystycznie poduszki pozwalają uwierzyć, że nasz dom jest w pełni bezpieczny. Skoro nasze oczy nie są wstanie wychwycić żadnych niedociągnięć dlaczego mielibyśmy uważać inaczej?

Aranżacja mieszkania w kamiennicy

W niej niewielkie mieszkanie o bardzo ciekawym układzie, wymagające nawet nie tyle remontu co odbudowy. W środku zachowane dwie oryginalne drewniane ościeżnice drzwi wewnętrznych (nieco sfatygowane ale ciągle piękne) i wymieniona już przez właściciela kamienicy stolarka okienna i drzwiowa.

Wiosenno-letnie aranżacje

Wiosenno-letnie aranżacje wnętrz

Dzieci lubią dobry design

Największym wyzwaniem w urządzaniu wnętrz dziecięcych jest pogodzenie fantazji najmłodszych z bardziej wysublimowanym gustem dorosłych. Priorytetem jest oczywiście zadowolenie dziecka, ale nie można przy tym zapominać o komforcie mamy i taty, którzy spędzają w pokoju dziecięcym wiele godzin na wspólnej zabawie, czytaniu książek czy odrabianiu lekcji.

Kolorowa zmiana na lepsze

Odpowiednio dobrane kolory są niezbędne do przeprowadzenia efektownej metamorfozy wnętrza.

Biel - kolor, który przenika wszystkie style

Urządzając wymarzone wnętrze trudno zdecydować, jaki styl wybrać i który najlepiej koresponduje z charakterem i stylem życia domowników. Inspiracje czerpane z różnych zakątków świata z pewnością podpowiedzą wiele rozwiązań, ale w większości z nich najważniejsza będzie królująca biel.


Stron: 71 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 20328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >