Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się
 

Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Pokój dla dorastającego dziecka

Każde dziecko ma swojego ulubionego bohatera, ulubiony kolor, ulubioną zabawę. Nastoletnie dziewczynki zaczynają bawić się w modę, na nocowanie wpadają koleżanki. W ruch idą kolorowe pisemka mamy. Czy to być może już czas, żeby zmienić ich pokoik w bardziej... dorosły?

Czy wejście do domu musi być nudne?

5 porad Czesława Suskiego, eksperta Zakładu Stolarki Budowlanej, jak funkcjonalnie zaaranżować wejście do domu.

Wielki powrót szkła!

Szkło jako element dekoracyjny i wykończeniowy wnętrz długo było niedoceniane. Niesłusznie kojarzyło się z chłodem i sterylnością, natomiast jego liczne zalety były pomijane. Teraz jednak sytuacja wydaje się zmieniać – trendy na 2014 rok zapowiadają wielki powrót szkła na salony i nie tylko.

Przytulne, domowe wnętrze

Urok klasycznie urządzonych wnętrz tworzą stylizowane meble oraz odpowiednio dobrane do nich dodatki. Naturalne, ciepłe odcienie i dekoracyjne detale sprawiają, że takie aranżacje są przytulne, a jednocześnie ponadczasowe.

Trudna sztuka eklektyzmu

Eklektyzm nie oznacza braku stylu, a umiejętne inspirowanie się różnymi kierunkami w kulturze i sztuce. Można się o tym przekonać oglądając wnętrza “Domu Eklektycznego”.

Nowoczesne tapety korkowe

Udana aranżacja wnętrz to wypadkowa pomysłowości projektanta, precyzji wykonania oraz efektownych materiałów, które oprą się próbie czasu i zmiennym trendom. Szukając inspiracji do tworzenia wokół siebie przytulnej, ale też urządzonej z designerską fantazją domowej przestrzeni warto odrzucić stereotypowe myślenie i … wrzucić korek „na tapetę”!

Co zrobić z książkami - pomysł na biblioteczkę

Książki… wiele osób nie wyobraża sobie bez nich życia. Ludzie gromadzą je przez całe życie. Jesteśmy w stanie wyrzucić różne niepotrzebne bibeloty, ale książek zawsze szkoda! Co więc zrobić, gdy ich liczba wzrosła do niebezpiecznego poziomu i nie wiemy, gdzie je składować? Oto kilka pomysłów jak zagospodarować domową biblioteczkę.

Aranżacja w kilku stylach

Kiedyś mieszkanie urządzało się raz na wiele lat. Dlatego zazwyczaj w pomieszczeniach dominował tradycyjny styl aranżacji. Obecnie wystrój ulega częstej zmianie – chcemy podążać za trendami, zmieniają się też nasze upodobania.

Polskie projekty na poziomie

Ubrania polskich projektantów czy też polskie wzornictwo od lat zdobywają uznanie na całym świecie. Coraz częściej firmy znad Wisły łączą siły, aby stworzyć wysokiej klasy projekty.

Naturalna skóra na podłogach i ścianach

Podłogi i ściany wykończone błyszczącą naturalną skórą to pomysł jednej z marek, który ma szansę stać się tegorocznym hitem w aranżacji wnętrz ekskluzywnych apartamentów, domów i loftów.


Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 14069 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 400

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >