Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Jak łatwo powiększyć mieszkanie?

Urządzenie małego mieszkania to prawdziwy test kreatywności dla jego właścicieli. W sytuacji, gdy każdy metr kwadratowy jest na wagę złota, nieocenione okażą się aranżacyjne triki, które pozwolą mieszkać wygodnie, ale i stylowo.

Wiosenna odmiana wnętrza

Jeżeli po długiej zimie czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim otoczeniu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w którym spędzasz najwięcej czasu. Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie zmiany zachodzące za oknem. Wpuść do mieszkania odrobinę koloru i baw się kontrastami.

Powiew świeżości w sypialni

Po zimie nasze mieszkania wymagają odświeżenia. Nagromadzony kurz, roztocza i drobnoustroje są niebezpieczne nie tylko dla alergików. Porządki warto zacząć od sypialni, miejsca, w którym spędzamy 1/3 doby.

Kreatorzy mody urządzają wnętrza!

Moda towarzyszy nam w codziennym życiu na różne sposoby. Trendy są określone miejsca, gadżety, ubrania i wnętrza. Dwa ostatnie przykłady przenikają się i łączą. Coraz więcej projektantów mody, po ugruntowaniu swej pozycji na rynku szuka nowych wyzwań. Popularne staje się angażowanie kreatorów mody do projektów wnętrz.

Kolorowa aranżacja pokoju dziecka

Każdy rodzic chciałby, aby w otoczeniu jego dziecka było jak najwięcej barw. Odpowiednio dobrane kolory ścian pokoju dziecięcego, pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz pobudzają wyobraźnię najmłodszych.

Wiosenna atmosfera we wnętrzu

Wraz z nadejściem najpiękniejszej pory roku warto zafundować wnętrzom metamorfozę. Wiosna jest pełna światła, ciepła i urokliwych kolorów. Wystarczy parę prostych trików, by w naszym domu zagościła radosna atmosfera.

Jak aranżować ze smakiem?

Stworzenie udanej aranżacji mieszkania wymaga od nas zaangażowania oraz poświęcenia sporej ilości czasu. Dostępność rozwiązań, a także bogaty wybór dekoracji z jednej strony ułatwia nam wybór i odnalezienie wymarzonego produktu, z drugiej sprawia, że często czujemy się zagubieni i potrzebujemy pomocy specjalisty.

Aranżowanie z klasą!

Aranżacja wnętrz to pełen pasji proces twórczy, zabawa detalem, ale zarazem olbrzymia odpowiedzialność za funkcjonalny aspekt projektu – tak o swoim zawodzie mówi Dominika Rostocka, jeden z najbardziej uznanych polskich architektów wnętrz.

Polska firma aranżuje szkocki sklep!

Rose Street to jedno z ciekawszych i bardziej prestiżowych miejsc na mapie Edynburga. Tam też znajduje się Forever Flawless – sklep oraz gabinet kosmetyczny oferujące najwyższej jakości usługi i produkty. To, co łączy to miejsce z polskim designem to jego wnętrze zaprojektowane przez architektkę wnętrz z gdańskiej pracowni.

Jak odmienić nieidealne wnętrze?

Nie wszystkie mieszkania są idealne. Niektóre wydają nam się za małe, inne zbyt przestronne, za wysokie lub za niskie. Czasem ciężko dogodzić naszym upodobaniom i potrzebom, które potrafią zmieniać się w czasie. Na szczęście nie zawsze potrzebny jest generalny remont czy zmiana lokum. Złudzenie optyczne można uzyskać przez zastosowanie sprytnych sztuczek.


Stron: 54 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16575 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >