Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Jakie meble wybrać do jasnej podłogi i jasnych drzwi‭?

Odpowiednie łączenie kolorów pozwoli nam na urządzenie zharmonizowanej kompozycji wnętrza. Dzięki takiemu zgraniu przebywanie w pokoju stanie się przyjemnością i za każdym razem będzie nas wprowadzać w dobry nastrój.

Secesja w dekoracji wnętrz. Styl dla sentymentalnych romantyczek?

Okres secesji w sztuce przypada na przełom XIX i XX wieku. Jego prekursorem jest Gustav Klimt, który jako jeden z pierwszych sprzeciwił się sztywnym, akademickim normom obowiązującym w sztuce.

Jak można wykorzystać styropian w dekoracji mieszkania?

Styropian kojarzy się przede wszystkim z materiałem stosowanym jako warstwa termoizolacyjna budynku i w tej kwestii spisuje się świetnie od wielu lat. Jednak jego zastosowanie na tym się nie kończy.

Sypialnia według zasad Feng Shui

Odpoczywamy w niej, zasypiamy, wysypiamy się... To tam rodzi się najwięcej pomysłów, planów na przyszłość i najróżniejszych argumentów, że człowiek przebywa w niej co najmniej 8 godzin dziennie.

Meble do pokoju dziecka w królewskiej elegancji

Pokój dziecięcy to jedno z tych wnętrz, które muszą być urządzone z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dotyczy to zarówno doboru odpowiednich kolorów, jak i wszystkich elementów wyposażenia.

Jasny przepis na wnętrze

Lato to doskonały czas, by wpuścić do mieszkania więcej światła. Wnętrza można rozjaśnić kolorem, odpowiednią aranżacją, zabawą formą pomieszczeń. O wychodzeniu z wnętrzarskiego cienia opowiadają eksperci.

Pokój dzienny z charakterem

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Jest też najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem w naszych domach i mieszkaniach. To tu się relaksujemy, przyjmujemy gości.

Minimalistyczne wnętrze

Funkcjonalnie i estetycznie urządzona przestrzeń wprawia mieszkańców domu w dobry nastrój i umila wspólne chwile.

Natura w Twojej sypialni

Już w starożytnych Chinach wierzono, że sypialnia jest „miejscem spoczynku słońca”. A jako, że słońce od wieków odgrywa bardzo istotne role w życiu człowieka, przykładano wielką wagę do wystroju sypialni. Obecnie trendy związane z naturą znów mocno dają o sobie znać. Połączenie drewna z naturalnymi surowcami coraz częściej gości w miejscu relaksu i wypoczynku, jakim jest sypialnia.

Z wizytą w domach dyrektorów stylu

Jak urządzają swoje domy Francuzi, Hiszpanie, Brazylijczycy? A jak Niemcy, Rosjanie, Holendrzy? Aby się tego dowiedzieć, zajrzymy do ich mieszkań. Odwiedzimy Paryż, Barcelonę, Berlin, Moskwę, Mediolan, Amsterdam, Warszawę, Rio de Janeiro, by zobaczyć, jak warunki klimatyczne i różnice kulturowe przekładają się na wystrój i wygląd pomieszczeń. Po wnętrzach oprowadzać nas będą dyrektorzy stylu Westwing. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i ruszajmy. Takie podróże inspirują!


Stron: 75 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16960 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >