Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Wnętrze w stylu glamour

Trendy dotyczące aranżacji przestrzeni zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ciężko nadążyć za modą, również projektując mieszkanie.

Letnia sypialnia

Jak urządzić sypialnię latem? Sypialnia z pewnością jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Jej odpowiednia aranżacja odpowiada za to, czy będziemy czuć się komfortowo. Jak więc urządzić to pomieszczenie, by sprzyjało wypoczynkowi?

Letnia metamorfoza w pokoju dziecka

Wakacje dla dzieci to nie tylko czas odpoczynku od nauki, ale przede wszystkim niezapomnianych przygód, ciekawych podróży i zawierania przyjaźni. Pokój dziecka również może się stać przestrzenią do fascynujących zabaw. Wystarczy niewielka metamorfoza, by sprawić radość najmłodszym.

Elegancki pomysł na przedpokój

Przedpokój to miejsce szczególne, swoista wizytówka domu, przestrzeń, którą widzi każdy odwiedzający nas gość. Mieszkanie, emanujące gościnnością już od progu, kreuje pozytywny wizerunek właścicieli. Wiadomo przecież, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Barwny hol, urządzony w stylu art deco, będzie niczym magiczne przejście do wnętrza domu i wniesie do niego interesujący, nostalgiczny nastrój.

W francuskim stylu

Wnętrza urządzone w stylu francuskim są ponadczasowe. Nie bez przyczyny styl ten od niemal dwóch dekad jest jednym z najbardziej popularnych, najchętniej wybieranych przez projektantów wnętrz. Osoby, które marzą o luksusowej i eleganckiej przestrzeni, nastawionej na wygodę i komfort domowników, powinny bliżej przyjrzeć się tego typu aranżacjom.

Stylowe połączenie - biel i czerń

Czarno na białym? A może biało na czarnym? W równowadze - czy przy dominacji jednej z barw? Wbrew pozorom te dwa kolory dają szerokie pole do wykazania się twórczą kreatywnością.

Dodatkowe pomieszczenie - adaptacja poddasza

Przystosowanie strychu do potrzeb mieszkalnych pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń użytkową oraz zmniejszyć straty energii powodowane przez źle ocieplony dach. Jakie wymagania prawne należy spełnić przed rozpoczęciem prac oraz jakie rozwiązania i materiały wybrać, by osiągnąć zamierzony efekt podpowiadają eksperci kampanii „Energooszczędność w moim domu”.

Letnie aranżacje w naturalnym stylu

Wnętrza, w których dominuje biel, nie muszą być zimne i surowe. Dodatek jasnego drewna i odpowiednie oświetlenie sprawią, że biała aranżacja nabierze przytulnego, optymistycznego charakteru.

Dodatki do pokoju maluszka

Urządzaniu pokoju dziecięcego towarzyszy zawsze wiele emocji – chcemy, żeby było przytulnie, komfortowo i bezpiecznie. Jak zaaranżować idealną przestrzeń do zabawy, odpoczynku oraz poznawania świata, a także, czym kierować się przy wyborze dodatków?

Metamorfoza w sypialni

Metamorfozy wnętrz dążą do jednego celu - sprawić by mieszkańcy czuli się komfortowo i byli dumni z wprowadzonych zmian. Autorka „Szybkich Metamorfoz” znalazła odpowiedni sposób, aby wydłużone, relatywnie ciężkie optycznie wnętrze sypialni przestało sprawiać takie wrażenie i przypadło do gustu właścicielom.


Stron: 59 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18810 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >