Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Salon w kolorach lata

Za oknem lato. Upalne słoneczne dni i ciepłe wieczory, na które czekaliśmy z utęsknieniem. Jak dobrać kolory wnętrza, by zapanowała w nim równie przyjemna i ciepła atmosfera?

Aranżacje w smartfonie

Wystarczy parę kliknięć, aby tablet lub smartfon przemienił się w narzędzie do projektowania wnętrz.

Pomocni przy aranżacji wnętrz

73,1 m2 – tyle, jak wynika ze statystyk GUS z ostatnich lat, wynosi przeciętna powierzchnia użytkowa mieszkania w Polsce. A co to oznacza dla nas, mieszkańców? Dziesiątki metrów przestrzeni do zagospodarowania… Problem czy powód do radości? Jedno jest pewne – tym, którzy w temacie aranżacji czują się nieswojo, przyda się pomoc również ta wirtualna.

Jakie meble wybrać do jasnej podłogi i jasnych drzwi‭?

Odpowiednie łączenie kolorów pozwoli nam na urządzenie zharmonizowanej kompozycji wnętrza. Dzięki takiemu zgraniu przebywanie w pokoju stanie się przyjemnością i za każdym razem będzie nas wprowadzać w dobry nastrój.

Aranżacje pokojów dziecięcych

Wyboru farb do pokoju dziecięcego warto dokonać ze szczególną starannością. To, jaką farbą pomalujemy ściany będzie miało znaczenie nie tylko dla estetyki wnętrza, ale też dla zdrowia i samopoczucia najmłodszych domowników.

Secesja w dekoracji wnętrz. Styl dla sentymentalnych romantyczek?

Okres secesji w sztuce przypada na przełom XIX i XX wieku. Jego prekursorem jest Gustav Klimt, który jako jeden z pierwszych sprzeciwił się sztywnym, akademickim normom obowiązującym w sztuce.

Jak można wykorzystać styropian w dekoracji mieszkania?

Styropian kojarzy się przede wszystkim z materiałem stosowanym jako warstwa termoizolacyjna budynku i w tej kwestii spisuje się świetnie od wielu lat. Jednak jego zastosowanie na tym się nie kończy.

Sypialnia według zasad Feng Shui

Odpoczywamy w niej, zasypiamy, wysypiamy się... To tam rodzi się najwięcej pomysłów, planów na przyszłość i najróżniejszych argumentów, że człowiek przebywa w niej co najmniej 8 godzin dziennie.

Meble do pokoju dziecka w królewskiej elegancji

Pokój dziecięcy to jedno z tych wnętrz, które muszą być urządzone z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dotyczy to zarówno doboru odpowiednich kolorów, jak i wszystkich elementów wyposażenia.

Jasny przepis na wnętrze

Lato to doskonały czas, by wpuścić do mieszkania więcej światła. Wnętrza można rozjaśnić kolorem, odpowiednią aranżacją, zabawą formą pomieszczeń. O wychodzeniu z wnętrzarskiego cienia opowiadają eksperci.


Stron: 76 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 22914 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >