Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Pokój dzienny z charakterem

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Jest też najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem w naszych domach i mieszkaniach. To tu się relaksujemy, przyjmujemy gości.

Minimalistyczne wnętrze

Funkcjonalnie i estetycznie urządzona przestrzeń wprawia mieszkańców domu w dobry nastrój i umila wspólne chwile.

Natura w Twojej sypialni

Już w starożytnych Chinach wierzono, że sypialnia jest „miejscem spoczynku słońca”. A jako, że słońce od wieków odgrywa bardzo istotne role w życiu człowieka, przykładano wielką wagę do wystroju sypialni. Obecnie trendy związane z naturą znów mocno dają o sobie znać. Połączenie drewna z naturalnymi surowcami coraz częściej gości w miejscu relaksu i wypoczynku, jakim jest sypialnia.

Z wizytą w domach dyrektorów stylu

Jak urządzają swoje domy Francuzi, Hiszpanie, Brazylijczycy? A jak Niemcy, Rosjanie, Holendrzy? Aby się tego dowiedzieć, zajrzymy do ich mieszkań. Odwiedzimy Paryż, Barcelonę, Berlin, Moskwę, Mediolan, Amsterdam, Warszawę, Rio de Janeiro, by zobaczyć, jak warunki klimatyczne i różnice kulturowe przekładają się na wystrój i wygląd pomieszczeń. Po wnętrzach oprowadzać nas będą dyrektorzy stylu Westwing. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i ruszajmy. Takie podróże inspirują!

Jak zaaranżować pokój ucznia?

Bezpowrotnie skończyły się czasy, kiedy pokoje dziecięce urządzaliśmy sprzętami niepotrzebnymi już w innych pomieszczeniach. Teraz zwracamy większą uwagę i na funkcjonalność, i na estetykę ich wyposażenia, choćby dlatego, że producenci oferują duży wybór mebli i dodatków przeznaczonych do tego typu wnętrz. Wiele z nich ma na tyle efektowny wygląd, że z powodzeniem odnalazłoby się także w gabinetach, a nawet salonach dorosłych domowników.

Pokój nastolatka otulony klinkierem

Wygoda, funkcjonalność, dopasowanie do aktualnych trendów – to powinno cechować pokój nastolatka. Ale ważne jest jeszcze „to coś”, co sprawi, że nastoletni właściciel wnętrza opisze je również przymiotnikami „wyjątkowy” i „oryginalny”. Efekt „wow” pomoże osiągnąć …klinkier!

Jak urządzić kącik niemowlaka w pokoju starszego rodzeństwa?

Oczekiwanie na drugie dziecko wiąże się z mniejszą niepewnością niż ta, która towarzyszy przyszłym rodzicom wtedy, gdy odlicza się dni do pierwszego porodu. Mama i tata są już bogatsi w wiedzę, jak zachowuje się noworodek, co jest mu potrzebne i co ułatwia opiekę nad nim. Za to pojawia się nowa niewiadoma: jak zareaguje na nowego członka rodziny jego starsze rodzeństwo? Szczególnie jeśli ma dzielić z nim pokój….

Wnętrze w męskim stylu

Mężczyźni lubią wnętrza, które podkreślają ich charakter, wyrażają ich osobowość oraz mówią o ich zainteresowaniach. Dobrze się czują w surowych loftach, ale cenią też naturalne materiały wykończeniowe.

Nowoczesny design blisko natury

Dominujące obecnie trendy w aranżacji wnętrz pokazują, że naturalne materiały, jak np. drewno, są nam niezwykle bliskie. Swoje miejsce znajdują w nowoczesnych wnętrzach urządzonych w różnych stylach, dodając im ciepła i niejako łącząc nas z naturą, z którą w codziennym biegu mamy coraz mniejszą styczność.

Wnętrze lekko industrialne

Beton, kiedyś odbierany jako ciężki i służący do prac konstrukcyjnych, coraz chętniej wykorzystywany jest jako materiał dekoracyjny we wnętrzach.


Stron: 75 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 21988 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >