Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Przytulne pokoje dla dzieci

Aranżacja pokoju dla dziecka to niełatwe zadanie – funkcjonalność musi iść tu w parze z dziecięcą czy nastoletnią estetyką. Meble powinny być zaprojektowane tak, by były atrakcyjne, ale ich forma i kolor nie powinny jednak rozpraszać. Przede wszystkim zaś, muszą być bezpieczne. Bez względu na to czy projektujemy pokój dla przedszkolaka, czy zamieszka w nim nastolatek, musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Pokój dla rodzeństwa

Aranżacja pokoju dla rodzeństwa w zróżnicowanym wieku jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie dla rodzica szukającego funkcjonalnego rozwiązania. Pokój jest tylko jeden, a dzieci aż trójka!

Różany pokój dla dziewczynki

Urządzanie pokoju dziewczynki jest tematem bardzo szczególnym. Miejsce to powinno być jak niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju azyl, w którym mała dama będzie mieć przestrzeń do wypoczynku oraz nauki. Za sprawą kolekcji tekstyliów i dekoracji Rosie, marka My Room proponuje klasyczną stylistykę będącą bazą dla dowolnych aranżacji

Minimalizm we wnętrzach

Maksimum idei, wrażeń i atmosfery w minimalnej formie – tak przedstawia się koncepcja wnętrz minimalistycznych. Trend ten zaczyna być coraz bardziej ceniony także w Polsce.

Pokój w marynarskim stylu - idealny dla malucha

W pokoju dziecięcym liczą się elastyczne rozwiązania. Możliwość zmiany jego aranżacji w zależności od wieku dziecka.

Urządzamy mieszkanie w kopenhaskim stylu

Kopenhaga od lat uchodzi za światową stolicę designu, słynącą z prostego, a zarazem bliskiego naturze wzornictwa. Bardzo jasne, oszczędne w formie i jednocześnie dalekie od banału aranżacje to jej znaki rozpoznawcze. Marka Bondex pokazuje, jak urządzić mieszkanie w typowo kopenhaskim stylu.

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Skorzystaj z aranżatora

Urządzanie lub remontowanie mieszkania to moment, w którym możemy dowiedzieć się wiele o…sobie. Czy umiemy podejmować decyzje? Czy nasz styl jest zdefiniowany czy przeciwnie – podobają nam się rozmaite rozwiązania? Wreszcie – czy potrafimy porozumieć się z partnerem lub domownikami? Jedno jest pewne: aranżowanie wnętrza to ogromne wyzwanie, do którego trzeba się dobrze przygotować.

Własny kawałek Manhattanu

Apartament w stylu Carrie Bradshow? Czemu nie! Nie musisz przecież mieszkać na Manhattanie, aby cieszyć się urokiem nowojorskiego wnętrza. Z pomocą kilku charakterystycznych mebli i dekoracji stworzysz aranżacje znane dobrze z kultowych amerykańskich filmów i seriali.

Lekki i świeży wiosenny nastrój we wnętrzu

Pastelowe kolory, klasyczne wzornictwo oraz dużo światła wprowadzi do naszych wnętrz lekki i świeży wiosenny nastrój. Do tego wystarczy dodać subtelne dodatki, aby stworzyć romantyczną przestrzeń.

Zagospodaruj odpowiednio każde wnętrze

Starożytna teoria Feng Shui głosi, że miejsce, w którym mieszkamy stanowi odzwierciedlenie stanu naszej osobowości i podstawę wszelkich działań. Wystarczy więc zaprowadzić ład w mieszkaniu, by pozbyć się chaosu ze swojego życia? Pora to sprawdzić. Z kilkoma sprytnymi rozwiązaniami porządki staną się nie tylko łatwe, ale i skuteczne.


Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18542 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >