Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Jakie błędy najczęściej popełniają projektanci?

Zdarza się, że kiedy sami nie mamy pomysłów na urządzenie i wystrój pomieszczeń naszego mieszkania, powierzamy te zadanie w ręce zawodowych projektantów wnętrz. Ufamy im, wierząc w ich doświadczenie zawodowe i wyczucie dobrego smaku. Tymczasem może okazać się, że oni również mogą popełniać błędy projektując wystrój naszego wnętrza.

Jak umeblować sypialnię

Sypialnia to pomieszczenie w domu w którym spędzamy kilka lub kilkanaście godzin na dobę. Powinna kojarzyć się z relaksem, odpoczynkiem i spokojem. By tak było - ważne jest dobranie odpowiednich mebli, kolorów i dodatków.

Ekskluzywna ekspozycja

Zobaczyć, dotknąć, poczuć… doświadczamy otaczającego nas świata wszystkimi zmysłami. Dlatego projektując wystrój wnętrza także powinniśmy móc dokładnie zbadać wygląd, materiał i jakość wykonania każdego z elementów aranżacji pomieszczenia tak, by mogły one ze sobą jak najlepiej współgrać i stworzyć dla nas miejsce, o którym zawsze marzyliśmy.

Każdy zbiera skarby! Ale gdzie je wszystkie zmieścić?

Pokoje dziecięce, z jednej strony mają być proste i funkcjonalne, z drugiej każdy rodzic wie, iż nie ma trudniejszego pomieszczenia do urządzenia. Tysiące skarbów, potrzebnych rzeczy, lalek, misiów, samochodów, kredek, flamastrów…nic tylko przed oczami stają nam niekończące się stosy pudełek i pudełeczek! O zgrozo! A miało być tak przejrzyście…

Pomysły na przechowywanie zabawek

Pokoje dziecięce, z jednej strony mają być proste i funkcjonalne, z drugiej każdy rodzic wie, iż nie ma trudniejszego pomieszczenia do urządzenia. Tysiące skarbów, potrzebnych rzeczy, lalek, misiów, samochodów, kredek, flamastrów…nic tylko przed oczami stają nam niekończące się stosy pudełek i pudełeczek! O zgrozo! A miało być tak przejrzyście…

Jak funkcjonalnie zaaranżować pokój na poddaszu?

Wolna przestrzeń na poddaszu aż sama się prosi, aby w niej zamieszkać. Od naszej wyobraźni zależy jak ją urządzimy. To zawsze dodatkowa przestrzeń w domu. Nic więc dziwnego, że większość z nas pragnie ją racjonalnie zagospodarować i wygodnie z niej korzystać.

Co zrobić z wielką ilością książek w mieszkaniu?

Każdy je ma w swoim domu. Jedni kilka, drudzy kilkanaście, a jeszcze inni liczą je w dziesiątkach, setkach, a nawet tysiącach. Czytamy i odkładamy je na półkę, gdzie następnie leżą przez najbliższe lata.

Meble dla małego piłkarza

Aranżacja pokoju dziecka nie jest prostym zadaniem. Estetyczna, funkcjonalna i bezpieczna przestrzeń to nie jedyne cechy jakimi powinien charakteryzować się azyl każdego malucha. Warto zatroszczyć się także, by miejsce w którym pociecha spędza czas, odzwierciedlało jej zainteresowania i pasje. W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych fanów piłki nożnej marka BabyBest stworzyła zestaw mebli Football, który rozwinie ich wyobraźnię i obudzi sportowego ducha.

Jakie krzesło do biurka dla ucznia będzie najlepsze?

Każdemu dziecku potrzebne jest krzesło do biurka. Jest to niezbędne wyposażenie pokoju. W roku szkolnym dziecko spędza dużo czasu przy biurku odrabiając lekcje bądź korzystając z komputera. Dlatego też należy dobrać odpowiednie krzesło, aby zapewnić dziecku komfort.

Motyw cegły we wnętrzu jako element dekoracyjny

Już dawno minęły czasy, że cegła kojarzy nam się z prostym, chętnie stosowanym materiałem budowlanym. Dziś jej zastosowanie sięga znacznie dalej, a wszystko dzięki projektantom wnętrz, którzy nie obawiali się użyć jej jako elementu dekoracji mieszkań i domów... od wewnętrz.


Stron: 76 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17956 użytkowników

Użytkownicy online (7)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >