Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Pokój nastolatka otulony klinkierem

Wygoda, funkcjonalność, dopasowanie do aktualnych trendów – to powinno cechować pokój nastolatka. Ale ważne jest jeszcze „to coś”, co sprawi, że nastoletni właściciel wnętrza opisze je również przymiotnikami „wyjątkowy” i „oryginalny”. Efekt „wow” pomoże osiągnąć …klinkier!

Jak urządzić kącik niemowlaka w pokoju starszego rodzeństwa?

Oczekiwanie na drugie dziecko wiąże się z mniejszą niepewnością niż ta, która towarzyszy przyszłym rodzicom wtedy, gdy odlicza się dni do pierwszego porodu. Mama i tata są już bogatsi w wiedzę, jak zachowuje się noworodek, co jest mu potrzebne i co ułatwia opiekę nad nim. Za to pojawia się nowa niewiadoma: jak zareaguje na nowego członka rodziny jego starsze rodzeństwo? Szczególnie jeśli ma dzielić z nim pokój….

Wnętrze w męskim stylu

Mężczyźni lubią wnętrza, które podkreślają ich charakter, wyrażają ich osobowość oraz mówią o ich zainteresowaniach. Dobrze się czują w surowych loftach, ale cenią też naturalne materiały wykończeniowe.

Nowoczesny design blisko natury

Dominujące obecnie trendy w aranżacji wnętrz pokazują, że naturalne materiały, jak np. drewno, są nam niezwykle bliskie. Swoje miejsce znajdują w nowoczesnych wnętrzach urządzonych w różnych stylach, dodając im ciepła i niejako łącząc nas z naturą, z którą w codziennym biegu mamy coraz mniejszą styczność.

Wnętrze lekko industrialne

Beton, kiedyś odbierany jako ciężki i służący do prac konstrukcyjnych, coraz chętniej wykorzystywany jest jako materiał dekoracyjny we wnętrzach.

Mieszkanie z charakterem

Dynamiczne i oryginalne wnętrza nie muszą być przepełnione licznymi przedmiotami i dodatkami, które będą podkreślać ich charakter. To właśnie prostota i minimalizm, wzbogacone kilkoma detalami, mogą być kluczem do nadania dynamiki pomieszczeniu i nasycenia go emocjami. Goła ściana albo jej jasna struktura w połączeniu z podłogą o drewnianej fakturze i nielicznymi meblami pozwolą na pozostawienie sporej przestrzeni na oddech. Kropkę nad i postawimy łącząc zimne, spokojne barwy z przebłyskami żywej czerwieni.

Wnętrze jak z bajki

Piękna pogoda zachęca do spędzania czasu na dworze, ale zaraz po wakacjach dzieci powrócą do swoich pokojów. To one będą główną scenerią ich zabawy, nauki i snu. Rolą rodziców jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków przebywania w pokoju.

Prowansja w salonie

Na południu Francji inspiracji szukali nie tylko artyści, ale także projektanci wnętrz. Styl prowansalski jest przykładem tego, jak sielski klimat może z klasą wkroczyć do miejskich salonów.

Dziecięcy pokój

Urządzając pokój dziecięcy często mamy problem z doborem koloru ścian oraz meblami. Wszystko musimy dopasować pod zainteresowania dziecka, biorąc pod uwagę wytrzymałość oraz funkcjonalność.

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie?

Jeśli jesteś posiadaczem niewielkiego mieszkania, które wydaje ci się zbyt mało przestrzenne, pamiętaj, że jest szereg możliwości, by optycznie je powiększyć.


Stron: 75 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 21818 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >