Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Modne kwiaty

Kwiatowe wzory wróciły do łask. Nie wywołują już niesmacznych uśmieszków czy kręcenia głową z politowaniem. Poszwy na poduszki, tapety, obicia mebli... Kwiaty na nich teraz mogą ożywić nasze wnętrza i wprowadzić do nich radość. Będą dzięki temu niezwykle ciepłym i przytulnym miejscem.

Salon w kolorach lata

Za oknem lato. Upalne słoneczne dni i ciepłe wieczory, na które czekaliśmy z utęsknieniem. Jak dobrać kolory wnętrza, by zapanowała w nim równie przyjemna i ciepła atmosfera?

Aranżacje w smartfonie

Wystarczy parę kliknięć, aby tablet lub smartfon przemienił się w narzędzie do projektowania wnętrz.

Pomocni przy aranżacji wnętrz

73,1 m2 – tyle, jak wynika ze statystyk GUS z ostatnich lat, wynosi przeciętna powierzchnia użytkowa mieszkania w Polsce. A co to oznacza dla nas, mieszkańców? Dziesiątki metrów przestrzeni do zagospodarowania… Problem czy powód do radości? Jedno jest pewne – tym, którzy w temacie aranżacji czują się nieswojo, przyda się pomoc również ta wirtualna.

Jakie meble wybrać do jasnej podłogi i jasnych drzwi‭?

Odpowiednie łączenie kolorów pozwoli nam na urządzenie zharmonizowanej kompozycji wnętrza. Dzięki takiemu zgraniu przebywanie w pokoju stanie się przyjemnością i za każdym razem będzie nas wprowadzać w dobry nastrój.

Secesja w dekoracji wnętrz. Styl dla sentymentalnych romantyczek?

Okres secesji w sztuce przypada na przełom XIX i XX wieku. Jego prekursorem jest Gustav Klimt, który jako jeden z pierwszych sprzeciwił się sztywnym, akademickim normom obowiązującym w sztuce.

Jak można wykorzystać styropian w dekoracji mieszkania?

Styropian kojarzy się przede wszystkim z materiałem stosowanym jako warstwa termoizolacyjna budynku i w tej kwestii spisuje się świetnie od wielu lat. Jednak jego zastosowanie na tym się nie kończy.

Meble do pokoju dziecka w królewskiej elegancji

Pokój dziecięcy to jedno z tych wnętrz, które muszą być urządzone z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dotyczy to zarówno doboru odpowiednich kolorów, jak i wszystkich elementów wyposażenia.

Jasny przepis na wnętrze

Lato to doskonały czas, by wpuścić do mieszkania więcej światła. Wnętrza można rozjaśnić kolorem, odpowiednią aranżacją, zabawą formą pomieszczeń. O wychodzeniu z wnętrzarskiego cienia opowiadają eksperci.

Pokój dzienny z charakterem

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Jest też najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem w naszych domach i mieszkaniach. To tu się relaksujemy, przyjmujemy gości.


Stron: 75 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17547 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >