Aranżacje wnętrz – lista artykułów

Jak funkcjonalnie urządzić standardowe mieszkanie MdM?

53 m² mieszkania w bloku oraz 83 m² domu jednorodzinnego to średnia powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego nabywanego w programie „Mieszkanie dla Młodych”.

Praktyczny przedpokój

Śnieg, błoto albo resztki soli drogowej w przedpokoju – tak wygląda nasza zimowa codzienność. Jednak nie tylko podczas zimy podłoga w holu wejściowym jest wystawiana na liczne próby, dlatego najlepiej sprawdzają się w tym pomieszczeniu ceramiczne płytki podłogowe.

Pokój dziecięcy urządzony zgodnie z trendami

Nadejście nowego roku jest trochę jak powitanie nowego członka rodziny: pojawia się wiele planów, pytań, nowych obowiązków i dylematów do rozwiązania. Zastanawiacie się nad tym, co się wydarzy, jakie zajdą zmiany i jak im podołacie. Nie znamy niestety odpowiedzi na te wszystkie pytania, ale w jednym możemy Wam pomóc: w urządzeniu pokoiku dla dziecka.

Projektant wnętrz – czy warto go zatrudnić i dlaczego tak?

Współcześnie zauważyć można coraz większe dążenie do posiadania własnego mieszkania czy domu. Niestety, często nie przekłada się to na wizję wyglądu wnętrza, która w niczym nie przypomina naszych marzeń. Tutaj z pomocą przyjść może nam projektant wnętrz.W ludzkiej świadomości usługi projektanta wnętrz przeznaczone są głównie dla osób bogatych, w rzeczywistości jednak na projekt wnętrz może sobie pozwolić każda osoba kupująca mieszkanie. Koszt zatrudnienia takiej osoby to jedynie około 1-4% wartości całej inwestycji. Innym mitem jest to, że z usług projektanta korzystają tylko te osoby, które nie mają pomysłu na urządzenie swojego mieszkania. Absolutnie nie jest to prawda. Często zatrudniamy projektanta po to aby maksymalnie dopracował nasz pomysł i przygotował rysunki wykonawcze. Zazwyczaj brakuje nam do tego umiejętności, wyobraźni, doświadczenia czy kontaktów w branży wnętrzarskiej. Warto więc obalić mity na temat projektantów wnętrz i sprawdzić, dlaczego opłaca się ich zatrudnić.

Inspirujące wnętrza

Kolekcja jest świeża i zachwycająca, a przede wszystkim daje projektantom wnętrz zupełnie nowe możliwości kreowania przestrzeni. Dzięki trzem różnym, charakterystycznym stylom, bogatej palecie barw oraz struktur, ich możliwości stają się praktycznie nieograniczone.

Inspiracje z Danii w Polsce

Rozwiązania znanych duńskich projektantów – Petera J. Lassena oraz Thomasa Holsta Madsena – są już dostępne w Polsce.

Pokój dziecięcy w marynarskim stylu

Marynarska stylistyka wyraża się przede wszystkim w sferze kolorystyki wnętrza. Trudno wyobrazić sobie pokój małego marynarza, w którym głównej roli nie będzie odgrywał intensywny granat rodem z oceanicznych głębin. Nieodłączną „morską“ partnerką granatu jest biel.

Wnętrza pełne awangardy

Awangardowa aranżacja domu lub mieszkania to propozycja dla odważnych. Decydując się na taki styl musimy być czujni i zachować umiar. Tylko wtedy nasz salon czy sypialnia będą zachwycające.

Stylowy pomysł na mieszkanie

Skośne stropy, odkryte elementy więźby dachowej, nieregularne powierzchnie… Poddasza to z reguły wyjątkowo trudne w aranżacji przestrzenie. A jednak mają w sobie to coś, co sprawia, że znajdujące się w nich mieszkania posiadają wyjątkowy oraz niepowtarzalny klimat.

Moc czerwieni we wnętrzu

„Czerwień ma niezwykłą moc – sprawia, że inne kolory są bardziej wyraziste i piękniejsze. Nie wyobrażam sobie się nią znudzić. To tak, jakby zmęczyć się osobą, którą się kocha. Chciałabym, by to mieszkanie było niczym ogród – ale ogród rodem z piekła.”


Stron: 67 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19468 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 467

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >