Architektura – lista artykułów

Apartament z gumy

Spółka Wings Development w budowanych apartamentach Angel Wings we Wrocławiu zastosuje najnowsze światowe rozwiązania ruchomych ścian.

Trwają prace nad budową pięciogwiazdkowego Hotelu Hilton we Wrocławiu

W kwietniu rozpocznie się kolejny etap prac nad Hiltonem. Prace budowlane zdaniem inwestora powinny przebiegać terminowo.

GTC rozpoczyna w Krakowie budowę Centrum Biurowego Kazimierz

GTC rozpoczyna budowę centrum biurowego w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Kazimierz. Oddanie Centrum Biurowego Kazimierz do użytku planowane jest na II kw. 2009 roku. Portfel nieruchomości GTC w Krakowie powiększy się o ponad 15 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej

Nadmorskie inwestycje Invest Komfortu

Invest Komfort, znany na Pomorzu deweloper i generalny wykonawca obiektów mieszkalnych i biurowych, ukończył dwie inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście. W październiku do użytku oddane zostały osiedla Sopocki Parkuru II w Sopocie i Morena Park w Gdańsku. Firma zapowiada kolejne inwestycje w regionie Trójmiasta.

Miejskie wille odmienią Drogę Dębińską

Najbardziej zaniedbane fragmenty Poznania stopniowo odmieniają się. Proces ten nie przebiega tak szybko, jak byśmy tego chcieli, ale jest widoczny. Dotyczy to także centrum miasta.

Ruszyły prace nad budową pięciogwiazdkowego Hotelu Hilton we Wrocławiu

- Rozpoczynamy prace archeologiczne na terenie, gdzie w 2010 roku stanie hotel najsłynniejszej sieci na świecie – potwierdza Paul Adolph z Wings Properties.

Solaria Center – inwestycja z charakterem

Już w przyszłym roku w samym centrum Opola, przy placu Kopernika, otwarte zostanie nowoczesne centrum handlowo-usługowe Solaris Center. Na środę 28 listopada zaplanowano ceremonię wmurowania kamienia węgielnego. Inwestor – Irlandzka Grupa Inwestycyjna (IGI), przy bliskiej współpracy z władzami miej-skimi, opracowała niezwykle funkcjonalną koncepcję nowej przestrzeni miejskiej, łączącej aspekty komercyjne i społeczne.

Budowa apartamentowca Meridian w Warszawie zakończona

HOCHTIEF Polska Oddział Budokor zakończył trwające od styczna 2006 roku prace przy budowie apartamentowca Meridian. Inwestorem tego nowoczesnego budynku mieszkalnego w centrum Warszawy jest Ronson Development Investment Sp. z o.o. Jest to już piąty projekt mieszkaniowy, zrealizowany przez HOCHTIEF Polska przy współpracy z Grupą RONSON, która w ubiegłym tygodniu zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Złota klatka otwarta

Luksusowe osiedla do tej pory kojarzone były z zamkniętą, starannie strzeżoną i niedostępną dla „zwykłych śmiertelników” przestrzenią. Nieufne spojrzenia ochroniarzy dawały do zrozumienia, że miejsce przypadkowych przechodniów jest za szlabanem strzegącym tajemnic mieszkańców. Najnowszy trend w architekturze przełamuje to sztywne podejście. To, co prestiżowe, staje się otwarte i dostępne dla wszystkich.

Zakończenie inwestycji - Rezydencja Warecka - Ruszył kolejny etap sprzedaży luksusowych apartamentów

Rezydencja Warecka to stylowa kamienica nawiązująca do najlepszych wzorów z okresu międzywojennego. Doskonała i kameralna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w bardzo cichym i spokojnym otoczeniu, pomiędzy Placem Powstańców Warszawy a Nowym Światem, zapewnia dogodną komunikację oraz możliwość korzystania z uroków Warszawy (Trakt Królewski).


Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  42 43 44 45 46  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 18021 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >