Architektura – lista artykułów

Sea Towers – najwyższa inwestycja mieszkaniowa w Polsce

Już w tym roku Gdynia może poszczycić się najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce. Kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej firma Invest Komfort buduje luksusowy apartamentowiec Sea Towers. Najbardziej spektakularna inwestycja mieszkaniowa północnej części Polski zaoferuje swoim mieszkańcom wysokiej jakości apartamenty z obsługą i bogatym zapleczem rekreacyjno-rozrywkowym.

Składane podesty robocze TECHBAU

Firma TECHBAU z Opola wprowadza na polski rynek składane podesty robocze. To produkt, który sprawdzi się na każdej budowie oraz wszędzie tam, gdzie prowadzone są prace remontowo-budowlane na niedużej wysokości, np. tynkowanie, malowanie czy układanie glazury. Podesty mogą być wykorzystywane do wszelkich prac prowadzonych we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków. Są doskonałą alternatywą dla klasycznych drabin budowlanych.

Platynowe mieszkania w centrum Wołomina

W samym sercu Wołomina powstanie nowoczesny budynek wielorodzinny. W połowie października ruszy budowa Platinum Plaza. Sprzedaż już się rozpoczęła.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budynek Adgar Plaza w Warszawie

19 września 2007 r., po ukończeniu pierwszego etapu robót ziemnych przy realizacji budynku biurowego Adgar Plaza przy ul. Postępu w Warszawie, odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod obiekt. Inwestorem nowoczesnego kompleksu biurowego jest Adgar Postępu Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą prac budowlanych HOCHTIEF Polska Oddział Budokor.

Sportowa Spółka Akcyjna Zagłębie Lubin wybrała generalnego wykonawcę nowoczesnego stadionu piłkarskiego dla potrzeb Klubu i społeczności lokalnej

Konsorcjum budowlane firm Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa SA, HOCHTIEF Polska Sp. z o.o. oraz HOCHTIEF Construction AG Sport Facilities podpisało z Zagłębiem Lubin SSA z Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź SA kontrakt na generalne wykonawstwo w systemie „zaprojektuj i zbuduj” nowego stadionu piłkarskiego na potrzeby Klubu i społeczności lokalnej. Realizacja obiektu sportowego, spełniającego najwyższe wymagania UEFA, zostanie ukończona w grudniu 2009 roku.

Rozpoczyna się realizacja Malta Office Park w Poznaniu

Echo Investment podpisała z kielecką firmą budowlaną FAKT umowę na wykonanie stanu surowego pierwszego etapu MALTA OFFICE PARK w Poznaniu.

Nowa inwestycja w Łodzi

Mermaid Holdings i Slamanca Finance wspólnie przeprowadzą rewitalizację dawnych zakładów odzieżowych im. Adama Próchnika w Łodzi. W miejscu dawnych szwalni powstaną niebawem nowoczesne biurowce.

Warbud SA generalnym wykonawcą inwestycji o nazwie „Sawa Dom” w Warszawie

14 marca 2007 r. Warbud podpisał kontrakt na realizację budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Szulborskiej/Sowińskiego w Warszawie.

Rozpoczęła się budowa biurowca, który zmieni oblicze architektury bussinesowego Mokotowa

Horizon Plaza to wspólne przedsięwzięcie Curtis Development oraz niemieckiego funduszu IVG Immobilien. Projekt budynku przygotowało biuro JSK Architekci Sp. z o.o. ,a generalnym wykonawcą jest warszawska spółka Decoma Sp. z o.o.

Targówek zazieleni się zimą

Na warszawskim Targówku powstaje Zielony Park Handlowy, którego developerem jest duńska firma TK Development. Tzw. retail park, gromadzący pod jednym dachem sklepy wielkopowierzchniowe, uzupełni dotychczasową ofertę handlowego Targówka i umożliwi kompleksowe zakupy w jednej z najliczniej zamieszkanych dzielnic Warszawy.


Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  43 44 45 46  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 17997 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >