Architektura – lista artykułów

Nowa siedziba Pirelli Pekao Real Estate

Z dniem 1 września 2008 r. spółka Pirelli Pekao Real Estate zmienia siedzibę główną na budynek biurowy zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Okopowej 56 lokal A.

Wyzwania przy projektowaniu Woronicza Qbik Warszawskiej inwestycji Ghelmaco

Stabilizacja na rynku nieruchomości mieszkaniowych, właściwa dla krajów Europy Zachodniej, dotarła również do Polski.

Nowa inwestycja w Krakowie- Miasto Aniołow

W świetle nowych przepisów budowlanych od początku 2009 roku każde mieszkanie w Polsce będzie musiało posiadać certyfikat energetyczny pokazujący jego zużycie energii.

Apartament z gumy

Spółka Wings Development w budowanych apartamentach Angel Wings we Wrocławiu zastosuje najnowsze światowe rozwiązania ruchomych ścian.

Trwają prace nad budową pięciogwiazdkowego Hotelu Hilton we Wrocławiu

W kwietniu rozpocznie się kolejny etap prac nad Hiltonem. Prace budowlane zdaniem inwestora powinny przebiegać terminowo.

GTC rozpoczyna w Krakowie budowę Centrum Biurowego Kazimierz

GTC rozpoczyna budowę centrum biurowego w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Kazimierz. Oddanie Centrum Biurowego Kazimierz do użytku planowane jest na II kw. 2009 roku. Portfel nieruchomości GTC w Krakowie powiększy się o ponad 15 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej

Nadmorskie inwestycje Invest Komfortu

Invest Komfort, znany na Pomorzu deweloper i generalny wykonawca obiektów mieszkalnych i biurowych, ukończył dwie inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście. W październiku do użytku oddane zostały osiedla Sopocki Parkuru II w Sopocie i Morena Park w Gdańsku. Firma zapowiada kolejne inwestycje w regionie Trójmiasta.

Miejskie wille odmienią Drogę Dębińską

Najbardziej zaniedbane fragmenty Poznania stopniowo odmieniają się. Proces ten nie przebiega tak szybko, jak byśmy tego chcieli, ale jest widoczny. Dotyczy to także centrum miasta.

Ruszyły prace nad budową pięciogwiazdkowego Hotelu Hilton we Wrocławiu

- Rozpoczynamy prace archeologiczne na terenie, gdzie w 2010 roku stanie hotel najsłynniejszej sieci na świecie – potwierdza Paul Adolph z Wings Properties.

Solaria Center – inwestycja z charakterem

Już w przyszłym roku w samym centrum Opola, przy placu Kopernika, otwarte zostanie nowoczesne centrum handlowo-usługowe Solaris Center. Na środę 28 listopada zaplanowano ceremonię wmurowania kamienia węgielnego. Inwestor – Irlandzka Grupa Inwestycyjna (IGI), przy bliskiej współpracy z władzami miej-skimi, opracowała niezwykle funkcjonalną koncepcję nowej przestrzeni miejskiej, łączącej aspekty komercyjne i społeczne.


Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  47 48 49 50 51  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 19294 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >