Architektura – lista artykułów

Rozpoczęła się budowa biurowca, który zmieni oblicze architektury bussinesowego Mokotowa

Horizon Plaza to wspólne przedsięwzięcie Curtis Development oraz niemieckiego funduszu IVG Immobilien. Projekt budynku przygotowało biuro JSK Architekci Sp. z o.o. ,a generalnym wykonawcą jest warszawska spółka Decoma Sp. z o.o.

Targówek zazieleni się zimą

Na warszawskim Targówku powstaje Zielony Park Handlowy, którego developerem jest duńska firma TK Development. Tzw. retail park, gromadzący pod jednym dachem sklepy wielkopowierzchniowe, uzupełni dotychczasową ofertę handlowego Targówka i umożliwi kompleksowe zakupy w jednej z najliczniej zamieszkanych dzielnic Warszawy.

Nowe osiedle w podpoznańskich Plewiskach stawia ostrowski Domek

Początek budowy w styczniu przyszłego roku. Pierwsze z czternastu szeregowców inwestor odda do czerwca 2007. Pozostałe do sierpnia.

Trzeci bliźniak – EDISON – biurowiec klasy A w Krakowie realizowany przez WARBUD S.A.

30 czerwca br. WARBUD S.A. podpisał umowę z GTC Korona S.A. na budowę kolejnego biurowca klasy A o nazwie EDISON w Krakowie. Obiekt ten jest bliźniaczo podobny zarówno do zrealizowanego przez WARBUD biurowca GALILEO, jak i obecnie wznoszonego biurowca NEWTON.

Kamień węgielny pod Sea Towers

Z satysfakcją informujemy o uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod Sea Towers, która odbędzie się dnia 10 maja 2006 roku o godz.12:00 na terenie budowy przy ulicy Hryniewickiego 10 w Gdyni. Uroczystość ma charakter zamknięty, wstęp za okazaniem zaproszeń.


Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  56 57 58

Czytaj też…

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 16534 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >