Bezpłatne doradztwo dla fachowców na placu budowy

Bezpłatne doradztwo dla fachowców na placu budowy

Rozpoczęcie prac remontowych w nowym miejscu niesie za sobą wiele wyzwań. Nie wiemy, z jakimi problemami będziemy musieli się zmierzyć. Nie możemy jednak pozwolić sobie na marnowanie czasu i materiałów, dlatego tak bardzo istotne jest dopasowanie produktów do podłoża, na którym pracujemy. Z pomocą przychodzi Zespół Serwisu i Aplikacji Akademii Technicznej PPG Deco, oferujący fachowe doradztwo na placu budowy. Czytaj dalej

 

 

Kiedy stykamy się z nietypowym zadaniem, nowym podłożem czy problemem, który wymaga skomplikowanej wiedzy, nie powinniśmy rozwiązywać ich metodą prób i błędów. W grę wchodzą często duże pieniądze: firmy inwestują zazwyczaj w hurtowe ilości produktów. Zaoszczędzimy także cenny czas, jeśli unikniemy konieczności naprawiania skutku ewentualnej pomyłki.


bezpłatne doradztwo na palcu budowy

 

Czytaj również: Trwa jeszcze pierwszy etap olimpiady organizowanej przez MWSLIT!

 

Wielu fachowców styka się z nietypowymi zadaniami czy trudnymi warunkami panującymi podczas remontu. Dotyczy to często dużych powierzchni, budynków użyteczności publicznej: szkół, szpitali czy kościołów – tłumaczy Robert Gwardecki z Akademii Technicznej PPG Deco. – To właśnie dlatego powołaliśmy zespół zajmujący się aplikacjami różnych systemów, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i dać okazję do wspólnego przepracowania problemów na miejscu inwestycji.

 

Zespół Serwisu i Aplikacji Akademii Technicznej PPG Deco służy fachowym doradztwem technicznym z zakresu zabezpieczania parkietów, aplikacji farb i emulsji wewnętrznych, ETICS oraz elewacji. Wykonawcy mogą skorzystać z jego pomocy przy doborze rozwiązań systemowych, poradzić się w kwestiach technik dekoracyjnych, zasięgnąć instruktażu szkoleniowego jeszcze przed rozpoczęciem prac lub w trakcie ich trwania czy też poprosić o pomoc w razie problemów aplikacyjno-technicznych.


 

Czytaj również: Jak uzyskać certyfikat w branży budowlanej?

 

Z bezpłatnego doradztwa technicznego mogą skorzystać przede wszystkim ci, którzy ukończyli szkolenie Akademii Technicznej dla profesjonalnych wykonawców i korzystają w swojej pracy z produktów marek PPG.


 

2018-01-31
Źródło: publicon / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 282 Grupa: Trudne tema... Co do mnie to zdecydowałem się na auto używane, BMW, kupiłem je w salonie Bawaria Motors w Gdańsku. Jeździ się bardzo fajnie, auto na drodze sprawuje się jak tr...
  • doradztwo Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Dzięki wielkie za sprawdzone informacje ;) Sądzę, że bez wątpienia przyda mi się to.
  • Drewniany dom Liczba postów: 52 Grupa: Trudne tema... Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką apartamentów, nie domów. Jeśli szukasz takiego apartamentu na terenie Gliwic, to warto zapoznać się z ofertą ze strony https:...
  • Skup złomu Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Przy metalach kolorowych to polecam Ci grodziski skup http://miliomet.pl/. Mają bardzo dobre ceny i zapewniają odbiór złomu przy hurtowych ilościach.
  • Poszukiwania opon Liczba postów: 193 Grupa: Trudne tema... Jeśli już jesteśmy w temacie opon, to wiedzieliście, że działa już usługa mobilnej wulkanizacji. Uszkodziłam oponę i byłam pewna, że będę musiała wezwać lawetę....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19145 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >