Bezpłatne szkolenia dla wykonawców prac ociepleniowych

Bezpłatne szkolenia dla wykonawców prac ociepleniowych

Sezon budowlano-remontowy w pełni, z wielu zakątków Polski dobiegają wieści, że brakuje wykonawców do wielu prac budowlanych, a ekipy mają zarezerwowane terminy już na przyszły rok! Specjaliści pracujący na wełnie skalnej to najbardziej poszukiwani w tej chwili fachowcy – wiosna i lato to najlepszy czas na termomodernizację domu, wielu właścicieli już rozpoczęło prace ociepleniowe. Dla wykonawców pracujących na wełnie skalnej ROCKWOOL Polska organizuje cykl darmowych szkoleń praktycznych w ramach Mobilnego Centrum Szkoleniowego. Czytaj dalej

 

Warto wiedzieć więcej

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL działa przez cały rok – podczas teoretycznych i praktycznych warsztatów można porozmawiać o technikach montażu wełny skalnej, jej zaletach i właściwościach, a także wymienić się doświadczeniami z innymi profesjonalistami. Jak montować wełnę? Na co zwrócić uwagę, by poprawnie stosować materiał? Mobilne Centrum Szkoleniowe to świetne miejsce dla wszystkich, którzy już pracują na wełnie skalnej lub chcą poszerzyć swoje umiejętności.


bezpłatne szkolenia dla wykonawców prac ociepleniowych

 

Czytaj również: Nowe kwalifikacje dla budowlańców w Akademii Sztuki Posadzkarskiej


- Wiele lat rutynowo pracowałem na wełnie szklanej, ale jestem ambitny i chciałem się dokształcić, więc pojechałem na szkolenie ROCKWOOL do Opola. No i… szkoleniowcy  przekonali mnie do wełny skalnej! Od wielu lat współpracuję z inwestorem, dla którego ociepliłem już tysiące metrów kwadratowych wełną skalną ROCKWOOL – mówi Bernard Thomanowski, wykonawca i uczestnik warsztatów.  


Najlepsi fachowcy

Profesjonaliści, którzy pracują z wełną skalną, są uznawani za najlepszych fachowców – wełna skalna to niezwykły, wszechstronny materiał wybierany przez wszystkich, dla których liczy się wysoka jakość, niepalność i najlepsze parametry cieplne. Montaż wełny skalnej nie jest trudny, wymaga jednak pewnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia. W tym pomagają szkoleniowcy ROCKWOOL: Maciej Stołpiak i Mateusz Rudnicki. Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się, jak izolować metodą nakrokwiową, ocieplać domy szkieletowe, wiązary, stropy drewniane czy ściany konstrukcyjne.


bezpłatne szkolenia dla wykonawców prac ociepleniowych

 

Czytaj również: Bezpłatne doradztwo dla fachowców na placu budowy


- Chcemy przekazywać jak najwięcej wiedzy praktycznej dotyczącej wykonywania ocieplenia. Zawsze omawiamy newralgiczne miejsca podczas wykonywania izolacji. Pokazujemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Udowadniamy, że praca z wełną skalną to nic trudnego i łatwo się do tego przygotować. Prezentujemy praktyczne triki i metody montażu, a także konkretne korzyści związane z zastosowaniem wełny skalnej ROCKWOOL.


Jak się zapisać?

Na szkolenia można zapisywać się na dwa sposoby:

  • wysyłając SMS o treści "Szkolenie" na numer 4622 (koszt SMS zgodnie z taryfą operatora),

 

  • dzwoniąc na infolinię pod numer 801 300 444 (czynna w dni powszednie w godzinach 9:00-18:00, koszt połączenia wg taryfy operatora).

 

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie o udziale w szkoleniu. Ponadto szkolenie otwiera drogę do uzyskania CERTYFIKATU WYKONAWCY ROCKWOOL. Mobilne Centrum Szkoleniowe to jedno z wielu działań skierowanych do wykonawców – wśród nich są też akcje promocyjne czy konkursy, w których specjaliści mogą otrzymać przydatny do pracy sprzęt. Profesjonalizm i wiedza wykonawców to dziś podstawa  nowoczesnego budownictwa.


bezpłatne szkolenia dla wykonawców prac ociepleniowych

2018-06-18
Źródło: mondayPR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 282 Grupa: Trudne tema... Co do mnie to zdecydowałem się na auto używane, BMW, kupiłem je w salonie Bawaria Motors w Gdańsku. Jeździ się bardzo fajnie, auto na drodze sprawuje się jak tr...
  • doradztwo Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Dzięki wielkie za sprawdzone informacje ;) Sądzę, że bez wątpienia przyda mi się to.
  • Drewniany dom Liczba postów: 52 Grupa: Trudne tema... Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką apartamentów, nie domów. Jeśli szukasz takiego apartamentu na terenie Gliwic, to warto zapoznać się z ofertą ze strony https:...
  • Skup złomu Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Przy metalach kolorowych to polecam Ci grodziski skup http://miliomet.pl/. Mają bardzo dobre ceny i zapewniają odbiór złomu przy hurtowych ilościach.
  • Poszukiwania opon Liczba postów: 193 Grupa: Trudne tema... Jeśli już jesteśmy w temacie opon, to wiedzieliście, że działa już usługa mobilnej wulkanizacji. Uszkodziłam oponę i byłam pewna, że będę musiała wezwać lawetę....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19145 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >