Białe i grafitowe baterie zlewozmywakowe do nowoczesnej kuchni

Białe i grafitowe baterie zlewozmywakowe do nowoczesnej kuchni

Większość baterii zlewozmywakowych posiada chromowane wykończenie. Coraz częściej jednak inwestorzy poszukują także innych propozycji, które pozwalają na kreatywne aranżowanie kuchennej przestrzeni. Nowe modele zaskakują nieszablonową barwą i oryginalną formą. Czytaj dalej

 

Współczesna kuchnia zbliżyła się do części wypoczynkowej domu. Granica między jedną a drugą strefą w wielu wypadkach jest praktycznie niezauważalna. Z tego względu wyposażenie przestrzeni przeznaczonej do przygotowywania posiłków powinno być dobierane z równą dbałością o kwestie estetyczne, co wystrój salonu czy jadalni. Trzeba zwrócić uwagę na każdy detal, ponieważ nawet najdrobniejsze szczegóły wpływają na spójność kompozycji. Liczy się dobór materiałów, design poszczególnych elementów, ich forma i kolory.


biała bateria zlewozmywakowa

Gra kolorów

Producenci armatury rozumieją ten trend i cały czas rozwijają swoją ofertę, by zapewnić inwestorom coraz większe możliwości kreowania idealnie skomponowanych wnętrz. Wśród nowych propozycji firmy Invena znajdziemy baterie Dokos w kolorach biały/chrom oraz grafit/chrom. Doskonale wpiszą się w nowoczesne monochromatyczne aranżacje. Idealnie pasują do modnych obecnie zlewozmywaków konglomeratowych i ceramicznych. Dobierając kolor armatury do zlewu, blatu i mebli sprawimy, że subtelnie wtopi się ona w otoczenie, a przestrzeń zatraci swój roboczy charater. 

 

biała bateria zlewozmywakowa/dokos

 

Czytaj również: Czym się charakteryzuje bateria w nowoczesnej kuchni?

 

Na wyborze koloru możliwości aranżacyjne baterii Dokos się jednak nie kończą. Dostępne są też dwa kształty wylewek – wylewka typu L  oraz zgeometryzowana, oparta na liniach prostych. W obu wersjach stojące baterie zlewozmywakowe Dokos obsługiwane są za pomocą jednego, delikatnie zwężającego się uchwytu, który nie tylko jest ergonomiczny, ale też stanowi ciekawy, nowoczesny akcent.


bateria zlewozmywakowa grafit

Praktyczna strona designu

Nie można zapominać o tym, że bateria zlewozmywakowa to urządzenie użytkowe. Bez względu na walory wizualne, wybrany przez nas model powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Baterie Dokos wyposażone są w trwały mieszacz ceramiczny 35 mm, który gwarantuje bezawaryjne działanie. Codzienne korzystanie ze zlewozmywaka ułatwia obrotowa wylewka. Warto też zwrócić uwagę na system szybkiego montażu, który pozwala na łatwą instalację armatury. W komplecie otrzymujemy również wężyki przyłączeniowe 3/8”.

bateria zlewozmywakowa grafit

Czytaj również: Biel, czerń i funkcjonalność

 

Nowe modele baterii Dokos idealnie łączą nowoczesny wygląd z zaletami praktycznymi. Spełnią więc wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Źródło: FlyPr / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Pościel Liczba postów: 40 Grupa: Najnowsze t... Ja dotychczas kupowałam w sklepach stacjonarnych pościel. Jednak ostatnio znalazłam fajny sklep podpierzyna.com, gdzie można kupić świetnej jakości pościel w na...
  • Designerski stół do salonu Liczba postów: 41 Grupa: Nowości ara... To w takim razie nie możesz pominąć oferty sklepu Edinos, ponieważ w zakresie stolików do salonu różnego typu to posiadają bardzo szeroki wybór. My szukaliśmy j...
  • Wnetrza Liczba postów: 2341 Grupa: Najnowsze t... Proces powstawania budynku mieszkalnego będzie się ogromnie różnić od obecnego budowania. Wszystkie elementy od największych do najdrobniejszych zostaną wykonan...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 2092 Grupa: Porady i op... Wydaje mi się to być solidne. Ja raczej skorzystałbym z tego gdybym miał potrzebę.
  • kuchnia w zabudowie Liczba postów: 403 Grupa: Porady i op... Wydaje mi się, że ten, który pokazałeś powinien spełniać swoje właściwości.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19149 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >