Biznes – lista artykułów

Barlinek podwaja produkcję peletu

Barlinek zainwestował blisko 30 mln pln w linię ekologicznego paliwa w postaci peletu. Nowy wydział zwiększy dotychczasowe moce wytwórcze firmy do ok. 85 tys. ton rocznie. Uruchomienie produkcji planowane jest na grudzień 2007 roku.
05-10-2007

Nowe standardy jakości oklein

W sierpniu b.r. Barlinek uruchomił nową suszarnię z doprasowaniem okleiny. Zastosowane maszyny i technologia czynią ją jedną z najnowocześniejszych w Europie. Inwestycja nie tylko zwiększa potencjał wzrostu całej produkcji, ale przede wszystkim sanowi zasadniczą zmianę w jakości finalnego produktu.
26-09-2007

Designer marki Beckers – nowe opakowania, nowe możliwości

Beckers rozszerzył paletę barw farby Designer Väggfärg Helmatt [5]. Jest ona teraz dostępna w gamie ponad 2000 odcieni. Produkt łatwo rozpoznać po nowym opakowaniu, które mieni się gamą wielobarwnych paseczków. Zmiana opakowań dotyczy również dwóch innych farb z rodziny Designerów: Väggfärg Helmatt [3] i Väggfärg Matt [7].
08-08-2007

SHOXX – nowy znak jakości dla tarcz diamentowych

Po sześciu latach prac badawczo-rozwojowych, technologia SHOXX wkracza na rynek tarcz diamentowych. Ta chroniona patentem, unikalna w skali światowej innowacja to nowa metoda produkcji segmentów, która po raz pierwszy pozwala zastosować do produkcji narzędzi diamentowych o wiele wytrzymalsze spoiwo wywodzące się z przemysłu samochodowego.
04-08-2007

Gdzie podłoga tam maxit – nawet w Arsenale!

Firma maxit od lat podejmuje różnorodne akcje na rzecz lokalnych środowisk w sąsiedztwie własnych zakładów produkcyjnych. Wspiera inicjatywy kulturalne, pomaga w ochronie i rewitalizacji obiektów zabytkowych. Najnowszym tego przykładem jest realizacja podłogi w budynku Arsenału.
29-06-2007

Biurowce Saski Crescent oraz Warsaw Towers wynajęte w 100%

W wyniku podpisania w ostatnich tygodniach nowych umów biurowce Saski Crescent oraz Warsaw Towers zarządzane przez Europolis są wynajęte w 100%. Tym samym budynki dołączyły do innego biurowca z portfolio firmy – Saski Point, który taki wynik osiągnął rok temu. Pozostałe budynki zarządzane przez firmę – Sienna Center oraz Business Center Bitwy Warszawskiej są wynajęte w 99%.
29-06-2007

Grupa SOLBET i inwestycje

Grupa Kapitałowa SOLBET to w chwili obecnej osiem zakładów. Rozwój Grupy przebiega stopniowo, by w rozsądny sposób ujednolicać asortyment, nie tracąc sprzed oczu tego, co najistotniejsze dla rynku – potrzeb klientów. Do końca bieżącego roku zostaną przeprowadzone trzy duże inwestycje.
28-06-2007

Nowa umowa firmy SKALSKI Sp. z o.o.

W czerwcu br. firma SKALSKI Sp. z o.o. podpisała kontrakt na wybudowanie pierwszej w Polsce fabryki amerykańskiej firmy Summit Packaging. Ukończenie inwestycji, której wartość wynosi ok. 10 mln zł planowane jest na 4. kwartał br.
27-06-2007

Bouygues Construction wzmacnia swą pozycję w Polsce nabywając spółkę Karmar

Bouygues Bâtiment International – filia Bouygues Construction – właśnie nabyła spółkę Karmar odgrywającą ważną rolę na rynku budownictwa w Polsce.
26-06-2007

W Galerii Malta powstanie największy salon H&M w Wielkopolsce

Na kilkanaście miesięcy przed oficjalnym otwarciem Galerii Malta, zarządzający obiektem hiszpański deweloper – firma NEINVER podpisał umowę najmu z siecią Hennes&Mauritz (H&M).
11-05-2007


Stron: 191 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  187 188 189 190 191  ▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17670 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >