Budowa i remont – lista artykułów

Baumit tynk uniwersalny drobnoziarnisty (1mm)

Nowość w ofercie firmy Baumit stanowi tynk drobnoziarnisty. To gotowy do użycia uniwersalny cienkowarstwowy tynk o konsystencji pasty, do dekoracyjnego wykończenia elewacji.

Wkręty do drewna RawlPlug DS – Drzewni Specjaliści

Rawl, najstarsza marka systemów zamocowań na świecie, wprowadziła na polski rynek wkręty do drewna typu DS. Charakteryzuje je wyjątkowe zabezpieczenie antykorozyjne, które sprawdza się nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Sezon rdzy za pasem

Listopad to ostatni moment na zabezpieczenie elementów metalowych przed zimą. Dzięki temu parkany, rynny czy meble ogrodowe przetrwają zimę i będą nam służyć jeszcze przez wiele lat. Przewodnik po produktach marek Beckers i Tikkurila pozwoli szybko i łatwo zorientować się w dostępnych preparatach ochronnych.

Brama na Lata

Zawsze gotowa, otwiera się na zawołanie. Z odległości wyczuwa, że jedziesz, czeka cierpliwie, cicho pracuje i słucha poleceń. To nie jest marzenie, którego nie dałoby się spełnić. Teraz radość z automatycznie otwieranej bramy przesuwnej może mieć każdy.

Ogrzewanie w cenie

Niemal wszystkie materiały opałowe od przyszłego roku zostaną objęte najwyższą stawką akcyzy. Oznacza to wzrost cen ogrzewania już z początkiem stycznia 2008 r.

Siła mięśni kontra siłownik

Projektując dom naszych marzeń myślimy o tym, aby był jak najbardziej wygodny, funkcjonalny, nowoczesny i... z dużym garażem. W dzisiejszych czasach nikt już nie wyobraża sobie sytuacji, że w rodzinie nie ma ani jednego samochodu. Auto jest potrzebne tak samo, jak choćby telefon komórkowy. Jednak nie tak łatwo jest je schować.

Mały może dużo

Mieści się na jednym metrze kwadratowym, jest prosty w obsłudze i niezawodny. Kompaktowy HEF (15 kW) swym wyglądem bardziej przypomina zamrażarkę niż kocioł zdolny ogrzać dom o powierzchni ponad stu metrów

Ty i Twoje wnętrze

Nasze czyny w dużej mierze świadczą o tym jacy jesteśmy. Rzeczy i osoby, którymi się otaczamy mówią o tym, co lubimy, z kim czujemy się dobrze. Bardzo zależy nam, by nie utracić samego siebie i swojej wyjątkowości

Zatrzymaj ciepło w domu

Ocieplanie budynku, szczególnie takiego o starszym rodowodzie, staje się dziś zwyczajną koniecznością. Składają się na to czynniki ekonomiczne, jak również i prawne. Te pierwsze, to ciągły wzrost cen gazu i węgla. Te drugie wynikają z wprowadzenia unijnej dyrektywy dotyczącej jakości energetycznej budynków.

JEDYNKA® ALKIDOWA – nowy blask starych sprzętów

Znudził ci się stary stół albo lampa stojąca w rogu? Nie wydawaj pieniędzy na nowe. Przemaluj je. JEDYNKA® ALKIDOWA Mat lub Połysk zapewni nowe życie każdemu sprzętowi, niezależnie czy jest metalowy czy drewniany.


Stron: 952 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  935 936 937 938 939  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18318 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >