Budowa i remont – lista artykułów

Profesjonalny instalator – ważny element Twojego ogrzewania

Sprawna instalacja centralnego ogrzewania, prawidłowo funkcjonujące grzejniki i system ogrzewania podłogowego - to wszystko zapewni nam wyłącznie profesjonalny instalator. Stojąc przed wyborem zespołu wykonawczego warto zdecydować się na instalatorów, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie oraz odbyli specjalistyczne szkolenia organizowane przez producentów. Tylko profesjonalista z odpowiednimi kwalifikacjami rzetelnie i sprawnie wykona instalację grzewczą, a dodatkowo zapewni gwarancję na swoją usługę.

SOUDAFOAM SMX – piana na miarę wymogów Unii Europejskiej

Soudal jako jedyna firma na świecie opracował i wprowadził na rynek piankę montażową, która nie zawiera izocyjanianów. Pianka wyprodukowana w oparciu o opatentowaną przez Soudal technologię modyfikowanych polimerów SMX – Soudal Modified Xtension, jest całkowicie neutralna i bezpieczna dla środowiska naturalnego. Nie zawiera żadnych szkodliwych lub drażniących substancji. Pianka Soudafoam SMX przeszła pomyślnie testy na najbardziej rygorystycznym pod wzglądem wymogów ekologicznych rynku skandynawskim.

Styropian do zadań specjalnych

Styropian techniczny Swisspor Lamba to materiał ociepleniowy o wyjątkowo dobrych parametrach termoizolacyjnych. Jego współczynnik przewodzenia ciepła lambda wynosi zaledwie 0,032 (W/m K). Jest droższy od innych styropianów, a jednak w wielu sytuacjach warto go stosować zarówno przy ocieplaniu, jak i docieplaniu ścian zewnętrznych.

Próg bez potknięć

Nareszcie wychodząc na balkon lub taras nie musimy się już przejmować wysokim progiem. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje nie tylko komfort użytkowania, ale również niezbędną funkcjonalność.

Bezspoinowe Systemy Ociepleń marki Tikkurila – ciepły i bezpieczny dom na całe lata

Elewacje to istotny element każdego budynku. Aby w pełni satysfakcjonowały właściciela obiektu muszą posiadać trzy podstawowe cechy: odporność na niszczenie, energooszczędność oraz estetyczny wygląd. Zastosowanie jednego z systemów BSO marki Tikkurila, pozwala na spełnienie wszystkich wymagań.

Właściwy montaż TECEdrainline

Obecny od maja na rynku instalacji sanitarnych nowoczesny system odwodnień prysznicowych TECEdrainline dzięki niezwykle prostej konstrukcji i łatwemu montażowi może być z powodzeniem stosowany niemal w każdej, nawet ciasnej łazience.

Wilgoć – nie bagatelizujmy problemu

Wyraźne ożywienie na rynku budowlanym, wsparte sporymi dotacjami unijnymi, sprawiło, że przypomniano sobie również o starych obiektach i potrzebie ich ratowania. Przez ostatnie lata mocno tę kwestię zaniedbano. Niestety większość prowadzonych na starych budynkach prac, polega tylko na odnowieniu elewacji, nie zawsze zresztą zgodnie ze sztuką konserwacji.

CL2XT – laser ułatwiający prace wykończeniowe i montażowe

Układanie glazury, tapetowanie czy montaż okien to tylko niektóre z prac, które można wykonać szybciej i dokładniej, używając nowego narzędzia laserowego Stanley.

Tynki z przyszłością…

Cienkowarstwowe tynki strukturalne, pomimo, iż znajdują swoje zastosowanie w budownictwie od kilkudziesięciu już lat, wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Zdaniem zdecydowanej większości osób związanych z branżą budowlaną ich popularność we współczesnym budownictwie będzie stale wzrastać, czego najlepszym dowodem jest pojawianie się na rynku budowlanym - zarówno krajowym jak i europejskim - coraz to doskonalszych produktów, opartych na nowatorskich technologiach.


Stron: 956 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  943 944 945 946 947  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18424 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >