Budowa i remont – lista artykułów

Jakie są warunki wykonania instalacji wewnętrznych i zewnętrznych?

Budynek lub budowla wraz z instalacjami i urządzeniami stanowią całość techniczno-użytkową.

Rura potrójnie bezpieczna

Rura wielowarstwowa TECEflex to doskonały produkt przeznaczony do budowy instalacji grzewczych, sanitarnych, a także ogrzewania podłogowego i ściennego.

Sposób na dobry klimat

Jeszcze do niedawna dostępny był dla nielicznych. Kojarzył się z luksusem dla bogaczy. Dziś kosztuje tyle, co telewizor i coraz częściej staje się skuteczną alternatywą dla nieznośnych upałów, które sprawiają, że trudno nam normalnie funkcjonować

Bezpieczniej z automatem przy bramie

Sama otwiera, zamyka, chroni człowieka przed opadami i złodziejami. Pozwala komfortowo żyć a na dodatek sprawia, że czujemy się bezpiecznie za bramą w swojej własnej ogrodzonej przestrzeni. Automatyka cieszy się coraz większym powodzeniem wśród właścicieli domów jednorodzinnych, którzy chronią swoją prywatność i cenią bezpieczeństwo najbliższych.

Twardy jak… beton

Beton jest kompozytem składającym się ze spoiwa, kruszywa, dodatków oraz wody. Najnowszy produkt w ofercie firmy Baumit HobbyBeton to przygotowana fabrycznie, sucha mieszanka betonowa przeznaczona do samodzielnego wykonywania prac betoniarskich i naprawczych w domu i ogrodzie.

Tynk samoczyszczący

Nowość na rynku materiałów budowlanych. Samoczyszczący się tynk NanoporPutz pozostaje estetyczny o wiele dłużej - obiecują producenci. Z reguły dwukrotnie dłużej – mówi dr Jürgen Lorenc, jeden z ojców nanoporowego tynku.

Nowy grzejnik płytowy Purmo Vertical – estetyka i jakość

W marcu 2007 roku na polskim rynku pojawił nowy model grzejnika płytowego o nazwie Vertical firmy Rettig Heating. To propozycja dla wszystkich właścicieli mieszkań i domów, dla których ważne jest estetyczne wykończenie wnętrz oraz wysoka jakość urządzeń grzewczych.

Nowe grzejniki dekoracyjne Kos i Faro w ofercie Purmo -śródziemnomorska elegancja

Od marca 2007 roku oferta grzejników dekoracyjnych firmy Rettig Heating zostanie wzbogacona o nowe grzejniki dekoracyjne Kos i Faro. Nowe modele grzejników to odpowiedź na rosnące zainteresowanie polskich klientów eleganckim wykończeniem wnętrz.

IMIA – oryginalne ciepło

W marcu 2007 roku firma Rettig Heating wprowadza na polski rynek rurowy grzejnik dekoracyjny Imia. Najnowsze urządzenie, dzięki swojej nietypowej konstrukcji i atrakcyjnemu designowi, może być zainstalowane zarówno w łazience, jak i w kuchni oraz przedpokoju.

Instalacja z patentem

Czasy kiedy do budowy instalacji wodnych wykorzystywano ciężkie i podatne na korozję rury ze stali cynkowanej minęły bezpowrotnie. Producenci materiałów budowlanych proponują nowoczesne i kompletne systemy instalacji sanitarnych, grzewczych i ogrzewania podłogowego.


Stron: 978 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  968 969 970 971 972  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >