Budowa i remont – lista artykułów

Klej montażowy ekologiczny Tytan – bezpieczeństwo dla domu i rodziny

Pokój dziecinny to takie miejsce w domu, w którym przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa. W pomieszczeniu, w którym przebywają nasze pociechy, najbardziej dbamy o to, aby żaden element, mebel czy dekoracja nie zagrażały dziecku. Są takie sytuacje, gdy trzeba skleić ułamaną część zabawki lub silniej umocować fragment łóżeczka. W takiej chwili sięgnijmy po produkt, który gwarantuje zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie kleju montażowego ekologicznego CSX 431 marki Tytan.

Płytki w łazience

Każde pomieszczenie w mieszkaniu ma swoją specyfikę. Inaczej użytkowana jest sypialnia, diametralnie różne warunki panują w kuchni a na inne rzeczy zwracamy uwagę planując pokój dziecka. Wielokrotnie wspominaliśmy, iż podłoga powinna być dobierana pod kątem użytkowania pomieszczenia. Podobnie jest z łazienką.

Sekret samoczyszczących się ścian

Czysty dom to estetyczna, zadbana elewacja. Jak utrzymać ją przez lata w doskonałym stanie? Jak zaradzić destrukcyjnym wpływom zanieczyszczeń środowiska, spalin, tłuszczu i sadzy? Nowoczesne środki wchodzące w skład najlepszych farb i tynków odpowiadają na te potrzeby – wystarczy dobrze wybrać.

Schody wejściowe? To proste

Każdy, kto zajmował się z wykańczaniem własnego domu dobrze wie, że wykonanie schodów wejściowych, progu, podestu przed drzwiami - nie jest sprawą prostą. Właściwym rozwiązaniem może być system schodów wejściowych.

Ogrzewanie wodne czy elektryczne?

Ogrzewanie podłogowe staje się coraz popularniejsze z uwagi na komfort, jaki zapewnia użytkownikom i niewątpliwe walory estetyczne. Jakie ogrzewanie powinniśmy jednak wybrać, aby spełniło nasze oczekiwania – wodne czy elektryczne?

Noże Stanley: od klasyki do współczesności

Do klasycznych noży dostępnych w ofercie firmy Stanley dołączają właśnie nowoczesne modele z linii FatMax XL.

JEDYNKA® antykorozyjna – nowa siła do walki z rdzą

Pęcherze, brudny nalot, odpadająca i łuszcząca się farba na powierzchniach metalowych to typowe oznaki rdzy. Powstają na skutek działania czynników atmosferycznych i grożą wszelkim elementom metalowym. Aby zapobiec destrukcyjnemu działaniu wody i powietrza warto zabezpieczyć powierzchnie JEDYNK¡® ANTYKOROZYJN¡ – najnowszym produktem z rodziny Jedynka.

Sieć a instalacja gazowa

Istnienie domowej instalacji gazowej na gaz ziemny, w przeciwieństwie do wodociągowej, kanalizacyjnej i grzewczej, jest całkowicie zależne od dostępności sieci gazowej. Warto wiedzieć, jak przebiega podział między siecią a instalacją oraz jakie są prawa i obowiązki użytkownika i dostawcy gazu.

System EKO firmy Adpol - natura drewna, trwałość aluminium

Drewno i aluminium - nowa era technologii stolarki okiennej. Połączenie naturalnego ciepła drewna z wytrzymałością aluminium zastosowane zostało przez producenta stolarki okiennej, firmę Adpol S.A. Drewniano-aluminiowe okna wykonane zostały w systemie EKO i cechuje je wysoka izolacja cieplna, a także niebywała odporność na czynniki zewnętrzne. To odpowiedź nawet dla najbardziej wymagających.

Do usług Milordzie

Ma moc i siłę, pokona niejedną przeszkodę na drodze, wpuści i wypuści, kiedy tego zechcesz, a w dodatku jest miły dla oka i pasuje do każdej... nawet najwykwintniejszej bramy.


Stron: 1004 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  990 991 992 993 994  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18100 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >