Budowa i remont – lista artykułów

Zestaw narzędziowy Modeco Expert – idealny prezent dla mężczyzny

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Powoli zaczyna ogarniać nas zakupowa gorączka, szukamy odpowiednich podarunków dla naszych najbliższych. O ile paniom kupujemy najczęściej kosmetyki, panów z pewnością zadowoli zestaw narzędziowy Modeco Expert firmy Koelner umieszczony w estetycznej, metalowej kasecie.

Rury połączone aksjalnie

Nowoczesne tuleje zaciskowe w połączeniu ze specjalnymi złączkami firmy Tece, stosowane do łączenia rur w instalacjach grzewczych i wodnych, zapewniają niezwykle szczelne połączenie i są jednym z najbezpieczniejszych systemów obecnych na rynku produktów sanitarnych.

RAWL wchodzi na polski rynek z rodziną pian montażowych

RAWL, najstarsza marka systemów zamocowań na świecie, poszerza asortyment o rodzinę efektywnych pian poliuretanowych RAWL PRO. Na początku oferta obejmować będzie cztery produkty: RAWL PRO, RAWL PRO-65, RAWL PRO-65 B2 oraz RAWL PRO High Performance.

Okna łukowe Adpol - energia w Twoim domu

Miękkie i zaokrąglone linie w prostych i surowych ścianach budynku uzyskasz dzięki oknom łukowym firmy Adpol S.A. Dzięki nim światło naturalnie wypełni wnętrze Twojego mieszkania, a według chińskiej nauki Feng-Shui wprowadzona zostanie zasada Yin i Yang.

Nowa jakość budowania

Firma Wienerberger w roku 2007 wzbogaciła swoją ofertę cegieł konstrukcyjnych, cegieł elewacyjnych i dachówek wprowadzając na rynek nowe produkty: Porotherm 44 K P+W, Terca Cyberna i Koramic -Karpiówkę mahoniową angobę szlachetną i Koramic Madurę.

Grzejnik – użyteczny nie znaczy brzydki

Praktyczny, ale nieładny. Zazwyczaj schowany za zasłoną lub kanapą. Wstydzimy się jego pożółkłej odrapanej powierzchni. Szczególnie gdy jest stary, żeberkowy. Grzejnik, bo o nim mowa, zamiast szpecić może szybko odzyskać estetyczny wygląd.

Wodoszczelna spoina z efektem perlenia

Wysoka elastyczność i bardzo niska nasiąkliwość, którym towarzyszy tzw. „efekt perlenia” to cechy charakterystyczne nowej spoiny Bolix Bolina AquaStop. Dzięki tym zaletom woda nie wnika w strukturę fugi i nie następuje zawilgocenie podłoża, a sama spoina na dłużej zachowuje swoje walory.

Przyszłość to nanotechnologia

Produkty nanotechnologiczne, dzięki swej wysokiej skuteczności, łatwości aplikacji oraz neutralności dla zdrowia i środowiska naturalnego, stają się nieodzownym elementem zarówno w medycynie, budownictwie, jak również w życiu codziennym. Poprawa bezpieczeństwa, ergonomii, oszczędność kosztów, oraz czasu, to tylko kilka profitów płynących z wykorzystania nanotechnologii

HEAT ROCK - nowoczesny i profesjonalny program kalkulacyjny do obliczania grubości izolacji

W ostatnim czasie dużo mówi się o efektywności energetycznej w sektorze budowlanym, w którym większość energii zużywana jest na ogrzewanie. Analiza tego segmentu dowodzi, że w pierwszej kolejności należy zmniejszyć zużycie energii na cele grzewcze oraz zminimalizować straty powstające w procesie przemiany paliwa na ciepło. Tymczasem jednym z czynników poprawiających efektywność energetyczną budynków jest zastosowanie dobrej izolacji o optymalnej grubości. W tym celu firma ROCKWOOL przygotowała program HEAT ROCK - narzędzie pozwalające specjalistom z branży instalacyjnej i przemysłowej na przeprowadzenie doboru grubości izolacji w zakresie ogrzewnictwa, ciepłownictwa, chłodnictwa oraz ochrony przeciwpożarowej - i udostępniła je na swojej stronie internetowej www.rockwool.pl.

Multialternatywa

Z połączenia walorów i funkcji czterech dotychczasowych urządzeń sterujących do pomp powstał nowy, rewolucyjny Auraton 1111 Multi - produkt, który sprosta potrzebom najbardziej wymagających


Stron: 1008 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  993 994 995 996 997  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15719 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >