Cegła dekoracyjna w Twoim domu? Czemu by nie!

Cegła dekoracyjna w Twoim domu? Czemu by nie!

W dzisiejszym świecie stara cegła na ścianie umieszczana jest w celach dekoracyjnych. Coraz więcej osób decyduje się na tą formę dekoracji. Dzięki temu efekty przy odpowiednim oświetleniu zapierają dech w piersi. Cegła dekoracyjna, swoje zastosowanie znajduje nie tylko w pokoju dziennym, ale i w kuchni, czy w sypialni. Nadaje ona niesamowicie atrakcyjny wygląd pomieszczenia. Czytaj dalej

 

Jeśli marzysz, aby w Twoim mieszkaniu znalazł się styl industrialny lub rustykalny to właśnie oryginalna cegła dekoracyjna z RetroCegla.pl będzie idealnym rozwiązaniem. 

 

Cegła dekoracyjna, czy płytki ceglane?

W ofercie naszego sklepu znaleźć możemy bogatą gamę cegieł do wyboru. Są to cegły dekoracyjne, cegły elewacyjne, jak i płytki ceglane. Dostępne są różne rodzaje cegieł dekoracyjnych, o rozmaitych fakturach. Tak, aby trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Nie można pominąć również narożników do wykończenia. Oferujemy narożniki klasyczne i gotyckie. 


Cegła dekoracyjna w Twoim domu? Czemu by nie!

 

Na co należy zwrócić szczególna uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup cegły dekoracyjnej,  czy płytek ceglanych do naszego mieszkania, należy w pierwszej kolejności wybrać dostępny rodzaj cegieł. Istotne jest by dokładnie wyliczyć ile materiału będziemy potrzebować, by niepotrzebnie nie zamawiać zbędnego towaru. W tym celu możemy skorzystać z bezpłatnej aplikacji kalkulatora płytek, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. W kalkulatorze konieczne jest podanie wymiarów ścian, tak aby otrzymać liczbę niezbędnego lica i ewentualnych narożników. Przy zakupie należy także pamiętać o niezbędnych produktach potrzebnych do montażu cegieł, czy płytek ceglanych. Chemia montażowa, będzie nam potrzebna to perfekcyjnego umieszczenia cegieł na ścianie. Dzięki temu, efekt będzie utrzymywał się przez wiele lat. Warto zakupić produkty typu: Retro Fuga, Retro Grunt, czy Retro Farba. 

 

A co z dostawą? 

Nasza firma oferuje dostawę zamówienia na terenie całego kraju. Płytki ceglane dowozimy na palecie. Dzięki temu są zabezpieczone podczas dostawy. I bez szwanku dowożone są na miejsce odbiorcy. Cena dowozu zależna jest od wielu czynników. Wpływ na koszt ma ilość zamawianego towaru, jak i jego rodzaj. Warto również sprawdzać ceny na naszej stronie internetowej, ponieważ w określonych dniach obowiązuje promocja na dane produkty, jak i ich dostawę. 

 

A co jeśli nie jesteśmy zdecydowani, który produkt wybrać?

Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny rodzaj cegieł, czy płytek ceglanych, mamy na to rozwiązanie. W ofercie naszego sklepu, masz możliwość zamówienia próbek materiału. Dzięki temu możesz przekonać się o jakości naszego towaru, jak i realistycznej kolorystyce. Odwiedź nasz sklep internetowy Retro-Cegly.pl   i przekonaj się ile mamy Ci do zaoferowania.

 

Czytaj również: Cegłopodobne płytki ścienne w aranżacjach kuchni

 

Źródło: RetroCegla.pl / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 15844 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >