Deski sedesowe z funkcją mycia

Deski sedesowe z funkcją mycia

Nowoczesne rozwiązania dedykowane pomieszczeniom łazienkowym muszą sprostać wysokim wymaganiom użytkowników zarówno w zakresie komfortu jak i bezpieczeństwa oraz higieny. Przykładem produktów idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników są deski sedesowe z funkcją mycia, zapewniające wysoki komfort obsługi, wyróżniają się przemyślaną formą i pięknym, dopracowanym wzornictwem. Czytaj dalej


 

Toalety myjące, łączące w sobie funkcje dwóch różnych urządzeń – miski toaletowej oraz bidetu, to rozwiązania, które coraz częściej znajdują zastosowanie w nowoczesnych łazienkach. Dzięki bardzo prostej obsłudze są praktycznym i niezastąpionym elementem zapewniającym wygodę i uczucie świeżości.


Deski sedesowe z funkcją mycia

Zgodnie z rozwojem oczekiwań konsumentów dotyczących utrzymania higienicznej czystości firma Duravit wprowadziła ofertę desek sedesowych z funkcją mycia Duravit SensoWash®.

 

Deski sedesowe z funkcją mycia

 

Czytaj również: Dodatki, którymi łatwo i szybko można odmienić łazienkę


Jako jedyny producent firma oferuje wiele desek dopasowanych wzorniczo do różnych serii misek toaletowych Duravit. Wybór rozwiązania odpowiadającego potrzebom użytkowników przy jednoczesnym spełnieniu kryteriów dotyczących estetyki pomieszczenia staje się dzięki temu bezproblemowy.

 

Jedna deska, trzy funkcje

Funkcje, w które wyposażono deski  sedesowe SensoWash®, zapewniają użytkownikom nowe możliwości w zakresie higieny. Przyjemną i praktyczną opcją jest mycie tylne. Deskę wyposażono w funkcje ustawienia optymalnej temperatury wody, intensywności strumienia oraz położenia dyszy,  które pozwalają dopasować je do indywidualnych preferencji użytkownika.

Zapisanie odpowiadających ustawień w pamięci urządzenia umożliwia komfortowe korzystanie z funkcji przy każdym użyciu toalety myjącej.

Dokładne mycie, dzięki możliwości swobodnego manewrowania ramieniem dyszy w przód i w tył, zapewnia program mycia komfortowego. Opcjonalnie funkcja ta oferuje pulsacyjny masaż strumieniem wody.

 

Deski sedesowe z funkcją mycia

 

Deski sedesowe z funkcją mycia to urządzenia idealnie dopasowane do wymagań użytkowniczek oczekujących rozwiązań ułatwiających utrzymanie higieny. Delikatne mycie przy pomocy specjalnego strumienia wody zapewnia funkcja mycia damskiego.

 

Bezpieczeństwo użytkownika

Praktyczne i bezpieczne korzystanie z urządzenia możliwe jest dzięki zastosowanym przez producenta przemyślanych rozwiązań. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Natomiast delikatne podnoszenie deski, jej opuszczanie oraz zamykanie zapewnia mechanizm wolnego opadania. Na komfort użytkowania wpływa możliwość podgrzewania deski, przy czym temperaturę można dostosować do indywidua upodobań. Nadmiernemu przegrzewaniu się deski zapobiega zamontowany w niej czujnik.

 

Deski sedesowe z funkcją mycia

Czytaj również: Idealnie płaskie przyciski spłukujące do WC i pisuaru


Utrzymanie urządzenia w czystości ułatwia zastosowany do jego wytworzenia materiał – wytrzymały, o nieporowatej strukturze, odporny na zarysowania. Zdejmowanie deski jednym ruchem sprawia, że dużo szybciej i zdecydowanie łatwiej można ją wyczyścić. Ponadto komfortowe użytkowanie zapewnia automatyczne czyszczenie się dyszy przed i po każdym użyciu. Higieniczną, łatwą w czyszczeniu powierzchnię wymiennej dyszy oraz jej ramienia zapewnia zastosowanie do jej produkcji stali nierdzewnej.


Źródło: DTmedia / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • kuchnia w zabudowie Liczba postów: 162 Grupa: Porady i op... Całkiem ładna kuchnia.
  • pomysł na przedpokój Liczba postów: 43 Grupa: Ciekawe pom... A jakie macie w przedpokoju wieszaki na odzież wierzchnią? Bo chcemy właśnie zamówić jakiś wieszak z https://miratek.pl/wieszaki,c16.html i zastanawiamy się, cz...
  • Nowoczesny oraz automatyczny ekspres do kawy Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza Ja mam Philipsa i naprawdę jestem zadowolony. Mogę polecić właśnie zajrzeć na stronę firmy https://flintespresso.eu/ tam jest bardzo dobry wybór, także doradztw...
  • Wnetrza Liczba postów: 250 Grupa: Najnowsze t... jeśli chodzi o aranżację wnętrza to ja polecam Ci pracownię Tissu. Trafiłam do nich przez polecenie mojej przyjaciółki , która urządzała wnętrze domu i wyszło...
  • Bateria kuchenna - stojąca czy naścienna? Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Wygodniejsza będzie bateria stojąca. Szczególnie praktyczne są modele z giętką wylewką. Zajrzyj na https://sklepforb.pl/15-baterie-kuchenne , gdzie znajdziesz wł...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17936 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 285

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >