Dobiega końca budowa Osiedla Zielone Pobiedziska pod Poznaniem

Dobiega końca budowa Osiedla Zielone Pobiedziska pod Poznaniem

W miejscowości Pobiedziska trwa budowa jednego z najnowszych projektów mieszkaniowych. Przy ulicy Kutrzeby powstaje kameralne osiedle Zielone Pobiedziska. Pierwsze budynek z 15 mieszkaniami będzie gotowy jeszcze w tym roku. Czytaj dalej

 

 

Zielone Pobiedziska to kolejny projekt realizowany przez Agrobex na terenie Pobiedzisk. Wcześniej, w roku 2017 zakończono budowę inwestycji - Nowe Pobiedziska. Kameralne osiedle powstaje przy ulicy Kutrzeby. Składa się z 4 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych o nowoczesnej architekturze. Każdy z nich liczyć będzie 15 mieszkań. Deweloper proponuje lokale dwu- i trzy- pokojowe o powierzchni od 40,7 do 57,7 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na piętrze przestronne balkony. Na terenie osiedla nie zabraknie miejsc postojowych, powstanie także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców i elementy małej architektury.


Osiedle Zielone Pobiedziska pod Poznaniem

 

Czytaj również: Nowe mieszkania Poznań – atrakcyjna oferta mieszkań na osiedlu Nove Olendry w Poznaniu

 

Realizacja inwestycji została podzielona na etapy. Jako pierwszy powstanie budynek B1, gdzie planowany termin ukończenia to IV kwartał 2019 roku. Z kolei w I kwartale 2020 roku przewidziano oddanie budynku B2. Ceny rozpoczynają się od 4600 złotych brutto za m.kw. - Nasza wcześniejsza inwestycja w Pobiedziskach pokazała, że klientami są zarówno mieszkańcy tej miejscowości jak Poznania. Argumentem jest dogodny dojazd z Poznania zarówno starą drogą na Gniezno, jak i oddaną stosunkowo niedawno trasą S5. Popularna i praktyczna jest także podróż pociągiem – informuje Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Faktycznie.

 

Dobiega końca budowa Osiedla Zielone Pobiedziska pod Poznaniem

 

Czytaj również: Projektowanie osiedli wczoraj i dziś


Z Poznania do Pobiedzisk można dotrzeć w 25 minut pociągiem lub 35 minut samochodem. Miejscowość Pobiedziska zyskuje także nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. Niecałe 2 km od osiedla rozpoczyna się ciąg jezior z których słynie te rejon Wielkopolski. Nie brakuję także lasów, ścieżek pieszych czy tras rowerowych. To umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu, ale także pozwala odnaleźć ciszę i spokój, których tak brakuje przy inwestycjach w dużych metropoliach. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu. W pobliżu inwestycji Zielone Pobiedziska znajdują się apteki, restauracje, a także zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe.

 

Osiedle Zielone Pobiedziska pod Poznaniem

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19145 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >