Dobry czas do kupna mieszkania pod wynajem

Dobry czas do kupna mieszkania pod wynajem

Ceny lokali na rynku pierwotnym niższe nawet o 10-11 procent niż przed rokiem oraz duża liczba ciekawych ofert skłaniają do zainwestowania w nieruchomości. Czytaj dalej

 

Zdaniem ekspertów obecnie jest najlepszy czas na kupno mieszkania pod wynajem lub jako zabezpieczenie dla studiujących dzieci. Z myślą m.in. o tych klientach Grupa Deweloperska GEO przygotowała specjalną ofertę w Villi Vratislavia przy ul. Dyrekcyjnej we Wrocławiu, którą zaprezentuje na firmowym stoisku podczas Targów Mieszkań i Domów. Impreza odbędzie się a najbliższy weekend, 8 i 9 września, w Hali Stulecia.

 

Czytaj również: Pierwszy hotel Best Western w Lublinie

 

- Ceny mieszkań na rynku pierwotnym, najniższe od 2007 roku, są korzystne dla kupujących – mówi Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Deweloperskiej GEO. - To dobry czas do zainwestowania w lokal mieszkalny, na przykład pod wynajem. Tym bardziej, że analitycy przewidują, iż spadki cen mogą się niedługo skończyć. Na targach we Wrocławiu prezentować będziemy szczególnie te nasze inwestycje, na kupno których warto się zdecydować przy dzisiejszych realiach rynkowych. Taką inwestycją jest Villa Vratislavia, jedna z trzech inwestycji mieszkaniowych Grupy Deweloperskiej GEO we Wrocławiu, mieszcząca się na ogrodzonej działce u zbiegu ulic Dyrekcyjnej i Gajowej, w samym centrum miasta. Sąsiedztwo dworców PKP oraz PKS, szkół, przedszkoli, przychodni, uczelni wyższych, punktów usługowych oraz miejsc wypoczynkowych sprawia (a potwierdzają to doświadczenia działu sprzedaży tej inwestycji), że mieszkaniami w Villi Vratislavia są idealnym rozwiązaniem dla trzech grup klientów. 

 

 

Pierwsza z nich to młodzi single – osoby aktywne, pracujące i odpoczywające w mieście, przez co cenią oni sobie centralną i dobrze skomunikowaną lokalizację budynku. Drugą grupę stanowią osoby, dla których kupno mieszkania ma być dobrą lokatą kapitału. Są wśród nich klienci nabywający mieszkania przeznaczone pod wynajem, a także rodzice kupujący mieszkanie jako zabezpieczenie na przyszłość dla swojego dziecka, które albo jeszcze studiuje, albo dopiero wkracza na rynek pracy. Trzecia grupa klientów to młode rodziny z dziećmi, dla których ważna jest – wynikająca z lokalizacji – bliskość punktów handlowych i usługowych, ośrodków zdrowia i placówek edukacyjnych. Architektura sześciokondygnacyjnej Villi Vatislavia jest przyjazna dla oka, nawiązuje do stylu kamienicznego, dzięki czemu zarówno formą, jak i kolorystyką idealnie współgra z pobliską zabudową ul. Gajowej.

 

Czytaj również: „Rezydencja Eliza”- klasyczne piękno w nowoczesnym wydaniu

 

W budynku w sprzedaży dostępne są mieszkania 1-pokojowe o powierzchni ok. 37 mkw., 2-pokojowe ok. 47-59 mkw. oraz 4 lub 5-pokojowe ok. 97-106 mkw. We wszystkich lokalach jest dostęp do balkonów (większość o powierzchni 3,3 mkw.). 8 mieszkań na parterze ma taras (w tym 3 lokale mają zarówno balkon, jak i taras).Lokale wyposażone zostały w wideodomofony. Poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców zapewniają również rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze, a całość inwestycji jest ogrodzona. Dodatkowo osiedle zabezpiecza instalacja alarmowa oraz przeciwpożarowa. Dla tych wszystkich, którzy planują szybką przeprowadzkę, inwestor przygotował 7 lokali wykończonych „pod klucz”.

 

 

Oznacza to, że mieszkańcy wprowadzić się mogą do mieszkań z gotowymi podłogami, stolarką, łazienkami i urządzonymi kuchniami. Atrakcyjne, centralne położenie i wysoki standard wykończenia to nie jedyne walory Villi Vratislavia. Deweloper wprowadził nowy, obniżony cennik - cena metra kwadratowego powierzchni użytkowej w obiekcie przy ul. Dyrekcyjnej kształtuje się teraz już od 6 000 zł/mkw. brutto.Oprócz użytkowanego już budynku przy ul. Gajowej i Dyrekcyjnej, Grupa GEO w trakcie targów w hali Stulecia promować będzie również dwie kolejne inwestycje mieszkaniowe w stolicy Dolnego Śląska.

 

 

Pierwsza z nich to kompleks mieszkalny Zakątek na Wietrznej przy ul. Wietrznej  z mieszkaniami  2-, 3-,  4- oraz 5-pokojowymi o metrażach od 33,46 mkw. do 99,51 mkw. Budynek został oddany do użytku w marcu 2012 r. (posiada pozwolenie na użytkowanie).Druga inwestycja budowlana – osiedle mieszkaniowe o nazwie Nowy Horyzont mieści się przy ul. Głównej na Stabłowicach. Docelowo na osiedlu powstanie 5 budynków wielorodzinnych. GEO prowadzi sprzedaż mieszkań pierwszego i drugiego etapu inwestycji (75 lokali 1-, 2-, 3-,  4- pokojowych o zróżnicowanym metrażu – od 34 mkw. do 87 mkw. Mieszkania na stabłowickim osiedlu zostały pomyślane m.in. dla młodych ludzi chcących skorzystać z program Rodzina Na Swoim.

 

 

Źródło: PR time / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1247 Grupa: Inwestycje Z pewnością przy takich inwestycjach liczyć się będzie odpowiednie rozplanowanie i zakup niezbędnych do tego maszyn, nie jest to wcale mały wydatek.
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 55 Grupa: Inwestycje Oczywiście serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zarówno w zakresie mebli biurowych, sejfów, multimediów, czy także artykułów BHP które...
  • Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane... Liczba postów: 97 Grupa: Inwestycje Zalezy chyba na co cię stać, ale i tak trzeba obie lokalizacje po prostu sprawdzić i się przekonać czy są warte ceny.
  • Jakiemu deweloperowi zaufać? Liczba postów: 110 Grupa: Inwestycje W mojej ocenie jeżeli szukacie dobrego dewelopera w Krakowie to tutaj na pewno warto wymienić https://lokum-deweloper.pl/oferta/krakow / ponieważ mają świetne lo...
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 155 Grupa: Inwestycje Jeśli chodzi o Kraków, to nowe mieszkania Nowa Siewna już teraz cieszą się ogromną popularnością. To obecnie najszybciej rozwijającą się dzielnicą miasta, a co....

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16315 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >