Domowy sejf skutecznie  chroni  przed niepowołanym dostępem

Domowy sejf skutecznie chroni przed niepowołanym dostępem

Jeszcze do niedawna sejf kojarzył się jedynie z dużym i masywnym urządzeniem montowanym w domach najbardziej zamożnych osób. Dziś zastosowanie znajduje w coraz większej liczbie gospodarstw domowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych odbiorców, powstał wzmocniony, który gwarantuje bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami niemieckich i brytyjskich instytucji. Czytaj dalej

 

W sejfie przechowujemy z reguły większe kwoty pieniędzy, kosztowną biżuterię, cenne dla nas pamiątki czy dyski z istotnymi danymi. Coraz więcej osób zabezpiecza w nim ważne dokumenty z poufnymi informacjami i personaliami, a także przedmioty o wysokiej wartości sentymentalnej. Sejf to także odpowiednie miejsce do przechowywania aktów urodzenia, kart kredytowych i innych przedmiotów, które powinny być chronione przed niepowołanym dostępem. 

 

Domowy sejf skutecznie chroni przed niepowołanym dostępem

 

Wzmocniona forma bezpieczeństwa

Nie bez powodu domowy sejf YSM/250/EG1 od Yale otrzymał przydomek „wzmocniony”. Tworzywo, z którego go wykonano zapewnia wyjątkową trwałość i ochronę. Obudowa modelu, drzwi oraz zawiasy zostały podwójnie opancerzone, dzięki czemu nieuprawnione otwarcie sejfu jest niezwykle trudne, wymaga bardzo długiego czasu i użycia specjalistycznego sprzętu. Sejf wyposażono ponadto w sześcio-zapadkowy, dwuryglowy zamek elektroniczny, który umożliwia dostęp do wnętrza sejfu na dwa sposoby. Osoby preferujące standardową formę otwierania mogą używać do tego specjalnego klucza. Z kolei fanom nowoczesnych technologii z pewnością przypadnie do gustu możliwość zaprogramowania unikatowego kodu składającego się z kombinacji od 3 do 8 cyfr. Klawiatura kodowa oprócz otwierania i zamykania sejfu daje dodatkowe możliwości zwiększające bezpieczeństwo użytkowania sejfu, takie jak możliwość ukrytego kodu bez pokazywania go na wyświetlaczu oraz wyłączenie dźwięku klawiszy. Dla wygody użytkownika sejf posiada energooszczędne oświetlenie wnętrza w technologii LED. Urządzenie marki Yale zasilane jest standardowymi bateriami, o których konieczności wymiany poinformuje nas komunikat na wyświetlaczu jeszcze na długo przed ich całkowitym rozładowaniem. YSM/250/EG1 to sejf o wymiarach przystosowanych do zamontowania w meblach.


Domowy sejf skutecznie chroni przed niepowołanym dostępem

 
 

Czytaj również: Skuteczne zabezpieczenie drzwi przed włamaniem - inteligentny zamek

 

W zestawie dołączono śruby montażowe, które umożliwiają przymocowanie go do podłoża lub dowolnie wybranej powierzchni pionowej. Inżynierowie marki Yale zadbali nie tylko o wysoki poziom bezpieczeństwa, ale i o nowoczesny wygląd sejfu. Model dostępny jest w eleganckim grafitowym kolorze. 


Domowy sejf skutecznie chroni przed niepowołanym dostępem


Najwyższą jakość zabezpieczeń urządzenia gwarantują międzynarodowe certyfikaty TÜV i SOLD SECURE.

 

Domowy sejf skutecznie chroni przed niepowołanym dostępem


  • Wymiary zewnętrzne (wys./szer./gł.): 250x350x300 mm*
  • Wymiary wewnętrzne (wys./szer./gł.): 240x337x230 mm
  • Waga netto: 16,6 kg
  • Cena: 800-900 zł

 

Czytaj również: Inteligentny system alarmowy z kamerą i darmową aplikacją


*Głębokość zewnętrzna dotyczy obrysu sejfu i nie uwzględnia elementów najbardziej wystających: panel zamka elektronicznego

Źródło: Sfera Group / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16148 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >