Domy w Warszawie - osiedle „Saskie Zacisze” sposobem na wygodę w mieście

Domy w Warszawie - osiedle „Saskie Zacisze” sposobem na wygodę w mieście

W pobliżu zielonego brzegu Wisły, niedaleko zjazdu z Trasy Siekierkowskiej powstaje nowa inwestycja domów „Saskie Zacisze”. Kameralne i komfortowe osiedle to idealna propozycja dla rodzin i osób, dla których liczy się spokój, a zarazem szybki i łatwy dostęp do wszystkich atrakcji i usług, jakie oferuje Warszawa Czytaj dalej

Na obszarze ponad 8 tysięcy m2 powstaje nowoczesne i kameralne osiedle trzydziestu domów jednorodzinnych o nazwie „Saskie Zacisze”. Na jego teren będzie można wjechać bezpośrednio z ulicy Wał Miedzeszyński. Wokół inwestycji znajduje się mnóstwo zielonych i rekreacyjnych terenów, dzięki czemu każda rodzina z pewnością będzie mogła poczuć się jakby mieszkała na obrzeżach miasta. Wystarczy tylko kilka minut spaceru, aby znaleźć się w jednym z parków nad samym brzegiem Wisły. Przestrzeń osiedla zostanie racjonalnie i nowatorsko zagospodarowana. Deweloper zadbał również o bezpieczeństwo mieszkańców. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i będzie stale monitorowany. Dodatkowo nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona, która mieścić się ma w budynku biurowym developera przy wjeździe na teren osiedla. Osiedle stworzy wyjątkową enklawę ciszy i spokoju, w której będzie można odpocząć i zregenerować siły po całym dniu pracy.

„Saskie Zacisze” to inwestycja o podwyższonym standardzie, w której mieszkania można kupić za cenę porównywalną ze standardowymi osiedlami domów jednorodzinnych w Warszawie. W budynkach developer planuje zastosowanie materiałów najwyższej jakości przy jednoczesnym utrzymaniu cen m2 na przystępnym poziomie. Domy będzie można kupić już od 5 500 zł brutto za m2. Powyższa cena obejmuje już działkę oraz udział w drodze osiedlowej. Warunkiem uzyskania tak atrakcyjnej stawki za m2 jest wpłata pierwszej raty w wysokości 30 proc.


Wszystkie domy na osiedlu będą miały trzy kondygnacje naziemne, nabywcy mają jeszcze możliwość ustalenia dowolnej aranżacji pomieszczeń wewnętrznych. „Saskie Zacisze” charakteryzować będzie nowoczesna i elegancka architektura oraz wyjątkowy design. Szerokie drewniane, energooszczędne okna będą miały aż 180 cm wysokości, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia będą z pewnością bardzo dobrze doświetlone.

Developer planuje zastosowanie bardzo eleganckich okuć i poręczy ze stali nierdzewnej. „Saskie Zacisze będzie posiadało podłączenie do sieci miejskich mediów, szczególnie kanalizacji. Jest to ogromne udogodnienie dla naszych mieszkańców, ponieważ zdecydowana większość innych, nowych inwestycji w okolicy nie posiada dostępu do wszystkich mediów miejskich. W tej chwili tylko kilkanaście procent gospodarstw domowych dzielnicy Wawer korzysta z dobrodziejstwa sieci kanalizacyjnej” – mówi Piotr Stachulski, zarządzający spółką developerską Diamentic Estate.

Każdy dom będzie posiadał otwierany automatycznie garaż umiejscowiony częściowo w podziemiu, z dwoma miejscami parkingowymi. Dużą zaletą budynków są z pewnością partery o aż 3-metrowej wysokości. Dla komfortu mieszkańców w budynkach zaprojektowano również po trzy tarasy: jeden na parterze oraz dwa na drugim piętrze. W standardzie wykończenia jest również piec gazowy dwufunkcyjny, z kompletną gotową do uruchomienia instalacją. Nowoczesnym rozwiązaniem będzie wyjątkowo przydatne ogrzewanie podłogowe na parterze, natomiast na piętrach zamontowane będą grzejniki płytowe. Każdy budynek posiadał będzie miedzianą instalację wodną oraz podłączenie do miejskiej instalacji gazowej. Również dla wygody przyszłych mieszkańców zostanie zainstalowana sieć telekomunikacyjna, z możliwością natychmiastowego dostępu do telefonów, telewizji i internetu. Ponadto wygodnym rozwiązaniem dla mieszkańców będzie pion do centralnego odkurzacza.


W sumie osiedle „Saskie Zacisze” tworzyć będzie 30 domów. Budynki powstawać będą na działkach o wielkości od 220 do 434 m2, z uwzględnieniem udziału w drodze osiedlowej.

W ofercie znajdują się trzy rodzaje domów:
•    Saska 1 – 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 224 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 29 m2,
•    Saska 2 – 2 domy wolnostojące – o powierzchni użytkowej 224 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 29 m2,
•    Saska 3 – 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 189 m2, z tarasami o łącznej powierzchni 25 m2.


Inwestycja otrzymała pozwolenie na budowę. Budowa osiedla już ruszyła. Developer rozpoczął również sprzedaż domów. – Proces inwestycyjny prowadzimy tak, jakbyśmy sami mieli zamieszkać w nowopowstających domach. Tym bardziej, że również jako licencjonowani zarządcy nieruchomości chcemy zasłużyć wśród klientów na zaufanie, dzięki któremu powierzą nam w przyszłości zarządzanie zrealizowaną inwestycją – dodaje Piotr Stachulski.

Termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji – 7 domów - planowany jest na IV kwartał 2009 roku. Natomiast budowa całego osiedla zakończy jest wiosną 2010 roku. Więcej informacji o inwestycji na stronie www.saskiezacisze.pl

Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >