Drzwi z montażem – kompleksowa obsługa

Drzwi z montażem – kompleksowa obsługa

Wybierając drzwi do domu – nieważne, czy modele wewnętrzne, czy zewnętrzne – wiele osób skupia się na estetyce, praktycznych parametrach i odporności. Są one co prawda bardzo ważne, jednak warto pamiętać, że bez prawidłowo przeprowadzonego montażu, wszystkie te cechy przestają mieć znaczenie. Błędy popełniane podczas zakładania drzwi i ich stabilizowania oraz poziomowania mogą znacznie obniżyć nie tylko wygląd, lecz również funkcjonalność. Dlaczego warto wybrać zakup drzwi z usługą montażu? Czytaj dalej

 

Profesjonalna obsługa pomoże uniknąć komplikacji 

Pozornie błaha czynność, jaką jest umieszczenie skrzydła drzwiowego w futrynie, może przysporzyć wielu kłopotów – zwłaszcza, jeśli zabiera się za nią niedoświadczony amator. Mimo najlepszych chęci, nieraz lepiej jest powierzyć to zadanie profesjonalistom i zdecydować się na zakup drzwi z montażem. Usługa taka obejmuje kilka kroków, które zdejmują z inwestora konieczność realizacji szeregu wymagających zadań.

 

Usługa montażu drzwi – zakup z gwarancją satysfakcji 

Wygoda, jaką niewątpliwie jest kupno produktu z jego kompleksową dostawą oraz zamontowaniem, warta jest każdej ceny. Docenią ją szczególnie osoby, które nie potrafią samodzielnie wykonać tego zadania. To właśnie dla nich zakup drzwi z montażem jest najlepszym rozwiązaniem. Profesjonalne wsparcie zaczyna się już na etapie podejmowania decyzji! Specjaliści pomogą dobrać odpowiedni model, dostosowany do parametrów przestrzennych oraz indywidualnych wymagań klienta.

 

Czytaj również: Klamki dekorowane emalią - oryginalny detal na nowoczesnych drzwiach

 

Drzwi z montażem – kompleksowa obsługa

 

Precyzyjna realizacja pomiarów 

Wybierając drzwi, trzeba zwrócić baczną uwagę na ich rozmiar. Nie każdy wie, jak zmierzyć skrzydło oraz futrynę, w której ma się ono znaleźć. Warto zaznaczyć, że najdrobniejsze niedopatrzenie może skończyć się katastrofą montażową – drzwi albo trzeba będzie zwrócić, albo ich stabilność oraz wygoda użytkowania pozostawiać będą wiele do życzenia.

 

Dostawa z wniesieniem i montażem 

Klient zamawia drzwi idealne, płaci i... może spokojnie czekać na specjalistów, którzy przywiozą kupiony produkt pod wskazany adres, a następnie zamontują go w wyznaczonym miejscu. Z łatwością można umówić się na dogodny termin! Profesjonalny montaż drzwi wewnętrznych oraz wejściowych obejmuje:

 

  • umieszczenie skrzydła drzwiowego na starych lub nowych ościeżnicach – wedle potrzeb klienta i zaleceń specjalistów,
  • montaż zawiasów i ościeżnic, a także wszelkie niezbędne obróbki,
  • dbałość o mocowanie klamek, ewentualnych wizjerów oraz szyldów czy odbojników,
  • sprzątanie po wykonanej pracy – ekipa zostawia po sobie nienaganny porządek.

 

Czy warto wybrać drzwi z montażem? 

Odpowiedź wydaje się oczywista – tak! Dopłacając niewiele, można zapomnieć o stresie związanym z nieprawidłowo dobranymi drzwiami oraz z koniecznością ich odpowiedniego montażu. Nie trzeba wzywać fachowców czy prosić o pomoc znajomą złotą rączkę. Kupując drzwi w pakiecie z kompleksową obsługą, można cieszyć się ich estetyką i praktycznością. Dlatego jest to trafne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. 

 

Czytaj również: Stare, urokliwe, drewniane drzwi - czasami warto je odrestaurować niż wymieniać na nowe

Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • armatura Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Ja ostatnio widziałem coś bardo ciekawego a mianowicie był to grzejnik łazienkowy w firmie obrazu. Powiem wam, że bardzo ciekawie to wyglądało.
  • Jak i gdzie kupować materiały budowlane? Liczba postów: 44 Grupa: Budowa i re... Jeżeli ktoś was szuka firmy, która oferuję akcesoria do stolarki okienno-drzwiowej to polecam skontaktować się ze sklepem https://sklep.torys.eu/. Firma oferuj...
  • Wywóz odpadów Liczba postów: 38 Grupa: Firmy budow... W trakcie budowy powstaje masa odpadów, w związku z tym kontener wydaje się być niezbędny. Obecnie korzystam z oferty firmy Auto-Met https://sites.google.com/vi...
  • Poznaj zalety i wady paneli słonecznych Liczba postów: 1 Grupa: Budowa i re...
  • Własna firma Liczba postów: 2 Grupa: Firmy budow... Cześć, słyszałem od znajomych fachowców, że korzystali z usług firmy http://polparts.pl/ Kupowali u nich częsci do koparek volvo i nie było z nimi żadnych probl...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15881 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >