Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Profile umożliwiające dzielenie i aranżację powierzchni biurowych

System CI 45 oparty jest na kilku profilach bazowych, które po dokręceniu odpowiednich profili adaptacyjnych mogą pełnić funkcję ościeżnicy, poprzeczki, czy też skrzydła drzwiowego.

Jak połączyć strefę mieszkalną z ogrodem zimowym?

Trendem obowiązującym we współczesnej architekturze są jasne i przestronne wnętrza, otwarte na naturę poprzez wielkowymiarowe przeszklenia.

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Inwestorzy coraz większą wagę przykładają do kolorystyki elewacji. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie firma Hörmann przygotowała 15 nowych wzorów wysokiej jakości aluminiowych drzwi zewnętrznych dających inwestorom szerokie możliwości wyboru kolorystyki.

Drzwi antywłamaniowe - Bezpieczeństwo już od progu

Wybór drzwi zewnętrznych to jedna z ważniejszych decyzji, jakich musimy dokonać wyposażając dom. To one w dużej mierze decydują czy w naszych czterech kątach będzie ciepło, cicho i przede wszystkim – bezpiecznie.

Bezpieczne i ciepłe drzwi zewnętrzne

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych elementów, o którym myślimy budując i remontując dom lub mieszkanie. Drzwi Longinus marki CAL dają gwarancję nienaruszalności naszego dobytku oraz spokojnego snu domowników.

Drzwi przesuwne funkcjonalne w każdym wymiarze

Firma Spectus w lutym 2011 r. wprowadziła do oferty nowoczesny system przesuwny z PVC Patio Doors. Pozwala on na tworzenie wielkowymiarowych przeszkleń z drzwiami jednoskrzydłowymi lub dwuskrzydłowymi.

Aluminiowe drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę domu, dlatego warto dobrać indywidualne rozwiązanie, które będzie najlepiej dopasowane do potrzeb użytkowników, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

Czy zamki wielopunktowe są funkcjonalne?

Zamek wielopunktowy to nowoczesne rozwiązanie skutecznie zabezpieczające nasz dom lub mieszkanie przed włamaniem. Zamki wielopunktowe Winkhaus nie tylko zapewniają maksymalne poczucie bezpieczeństwa, ale również gwarantują niespotykany dotąd komfort użytkowania.

Wielkoformatowe drzwi tarasowe idealne do łączenia budynku z jego otoczeniem

Drzwi podnośno-przesuwne Corona CT 70 HS zostały zaprojektowane, by maksymalnie ułatwić korzystanie z otwartej przestrzeni a przy tym chronić wnętrze domu przed niekorzystną aurą, hałasem i nieproszonymi gośćm

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać?

Drzwi wejściowe stanowią istotny element naszego domu, na który zwracają uwagę wszyscy wchodzący. Swoim eleganckim wyglądem i kolorystyką powinny zachęcać do przekroczenia progu. Czym zatem kierować się przy ich wyborze?


Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 21204 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >