Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

„Szklana brama” do ogrodu czyli drzwi przesuwne Corona

Dom jednorodzinny daje swoim właścicielom większe możliwości planowania i aranżacji wnętrz oraz elewacji budynku. Jeśli zależy nam na otwarciu się na ogród i wpuszczeniu do pomieszczeń większej ilości światła warto wybrać drzwi przesuwne takie jak Corona CT 70 HS.

Klamka biometryczna Virdi, do której kluczem są linie papilarne użytkownika

W odpowiedzi na potrzeby rynku i w trosce o bezpieczeństwo, firma AutoID Polska S.A. wprowadziła na polski rynek klamkę biometryczną Virdi 430FP. Jest to rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo, zarówno w firmach i instytucjach, jak i domach czy mieszkaniach prywatnych. Klamka Virdi skutecznie zabezpiecza przed dostępem osób niepowołanych - kluczem są tu linie papilarne użytkownika.

Drzwi zewnętrzne – jak dobrać idealne i jak prawidłowo je zamontować?

„Drzwi wejściowe są najważniejszym elementem domu, gdyż każdy gość musi się z nimi zetknąć” głosi amerykańska maksyma. Prawdziwość tych słów jest niezaprzeczalna – drzwi zewnętrze stanowią bowiem nie tylko wizytówkę domu, ale także odgradzają nas od świata zewnętrznego, zapewniają bezpieczeństwo i chronią. Czym zatem należy kierować się przy wyborze drzwi wejściowych i jak prawidłowo je zamontować?

Automatycznie ryglowane drzwi zewnętrzne

Prawie połowa rejestrowanych obecnie prób włamań nie udaje się dzięki prostym, ale skutecznym mechanizmom zabezpieczającym – wynika z policyjnych statystyk. Nowoczesne rozwiązania, takie jak systemy automatycznego ryglowania, nie tylko jednak chronią przed włamaniem, ale podnoszą też komfort obsługi.

Drzwi zewnętrzne Stolbud Włoszczowa – drewno w pięknej oprawie

Stabilność, trwałość i odporność na włamanie – to najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych. Jednak coraz częściej szukamy rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i estetyczne. Kolekcja drzwi wejściowych firmy Stolbud Włoszczowa to produkty z najwyższej jakości drewna w niebanalnych wzorach i kolorach.

Drzwi do domu: kompleksowy system drzwi przesuwnych CP 130

W maju 2009 Reynaers Aluminium wprowadził do swojej oferty kompleksowy system do produkcji drzwi przesuwnych CP 130. Nowe rozwiązanie zastępuje istniejący asortyment drzwi przesuwnych w tej klasie oraz zwiększa komfort i poprawia izolacyjność termiczną budynków.

Budowa domu: jak i kiedy prawidłowo montować okna i drzwi

Wprowadzamy się do wymarzonego mieszkania, wszystko w porządku dopóki nie okaże się, że z oknami w nowym domu coś jest nie tak. Nawet najlepsze okna w przypadku składowania w niewłaściwych warunkach na placach budowy, lub instalowane przed zakończeniem tzw. prac mokrych, czyli wmontowane przed położeniem posadzek i tynków mogą odbiegać od parametrów towaru, który z fabryki wypuścił producent.

Drzwi zewnętrzne: Drzwi aluminiowe do obiektów publicznych z szerokim wejściem

Drzwi aluminiowe Schüco ADS HD to idealna propozycja dla mocno eksploatowanych obiektów publicznych z szerokim wejściem. Spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, cechując się przy tym wysoką jakością i trwałością. Trzy różne głębokości zabudowy oraz duży wybór wersji wzorniczych daje szerokie możliwości architektoniczne.

Stolarka drzwiowa: Drzwi z serii Schüco ADS - bezpieczeństwo i nowoczesne wzornictwo

Drzwi z serii Schüco ADS spełniają wszelkie wymogi, stawiane współczesnemu budownictwu. Nowoczesne wzornictwo, doskonała ochrona cieplna a przede wszystkim bezpieczeństwo to cechy decydujące o wysokiej atrakcyjności produktu.

Drzwi zewnętrzne ThermoPro - niezawodne zabezpieczenia antywłamaniowe i izolacja termiczna

Ciekawe wzornictwo, znakomita izolacja termiczna, niezawodne zabezpieczenia oraz niewysoka cena – takie są atuty nowej serii drzwi zewnętrznych ThermoPro firmy Hörmann. Linia drzwi ThermoPro to oferta dla tych, którzy ceniąc jakość, dużą wagę przykładają do kosztów inwestycji. Idealna propozycja na czas kryzysu. Niedrogi sposób na atrakcyjną wizytówkę domu.


Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19050 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >