Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Drzwi akustyczne, czyli hałas pod kontrolą

Odpowiednio wyciszona stolarka drzwiowa pozwoli zachować swobodę oraz komfort podczas rozmów biznesowych, wizyt lekarskich czy ćwiczeń muzycznych.

Drzwi pasywne ważnym elementem domu

Budownictwo energooszczędne i jego najbardziej zaawansowane pasywne wydanie, cieszy się rosnącą popularnością. Dlatego budując dom coraz częściej zastanawiamy się nad parametrami poszczególnych rozwiązań konstrukcyjnych i zastosowanych materiałów.

Jak wybrać odpowiednie drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne to jeden z podstawowych i niezbędnych elementów wyposażenia każdego domu. Stanowią one bowiem nie tylko jego wizytówkę, ale zapewniają również domownikom intymność i bezpieczeństwo, chroniąc przed wizytą niepowołanych gości i zmiennymi warunkami pogodowymi.

Wyjątkowe wzornictwo drzwi zewnętrznych

Klasyka wcale nie musi być nudna i banalna. Możemy się o tym przekonać przeglądając ofertę drzwi Elegant firmy Stolbud Włoszczowa. Wyjątkowe wzornictwo w połączeniu z solidnością wykonania to główne zalety drzwi wejściowych z kolekcji Elegant.

Jak zabezpieczyć drzwi zewnętrzne przed włamywaczami?

Sezon urlopowo wyjazdowy, zbliża się wielkimi krokami. Pogoda na dworze jest coraz ładniejsza a my jesteśmy coraz bardziej skorzy do odbywanie pierwszych wiosennych wojaży.

Profile umożliwiające dzielenie i aranżację powierzchni biurowych

System CI 45 oparty jest na kilku profilach bazowych, które po dokręceniu odpowiednich profili adaptacyjnych mogą pełnić funkcję ościeżnicy, poprzeczki, czy też skrzydła drzwiowego.

Jak połączyć strefę mieszkalną z ogrodem zimowym?

Trendem obowiązującym we współczesnej architekturze są jasne i przestronne wnętrza, otwarte na naturę poprzez wielkowymiarowe przeszklenia.

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Inwestorzy coraz większą wagę przykładają do kolorystyki elewacji. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie firma Hörmann przygotowała 15 nowych wzorów wysokiej jakości aluminiowych drzwi zewnętrznych dających inwestorom szerokie możliwości wyboru kolorystyki.

Drzwi antywłamaniowe - Bezpieczeństwo już od progu

Wybór drzwi zewnętrznych to jedna z ważniejszych decyzji, jakich musimy dokonać wyposażając dom. To one w dużej mierze decydują czy w naszych czterech kątach będzie ciepło, cicho i przede wszystkim – bezpiecznie.

Bezpieczne i ciepłe drzwi zewnętrzne

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych elementów, o którym myślimy budując i remontując dom lub mieszkanie. Drzwi Longinus marki CAL dają gwarancję nienaruszalności naszego dobytku oraz spokojnego snu domowników.


Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 21815 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 307

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >