Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Drzwi zewnętrzne Stolbud Włoszczowa – drewno w pięknej oprawie

Stabilność, trwałość i odporność na włamanie – to najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych. Jednak coraz częściej szukamy rozwiązań, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i estetyczne. Kolekcja drzwi wejściowych firmy Stolbud Włoszczowa to produkty z najwyższej jakości drewna w niebanalnych wzorach i kolorach.

Drzwi do domu: kompleksowy system drzwi przesuwnych CP 130

W maju 2009 Reynaers Aluminium wprowadził do swojej oferty kompleksowy system do produkcji drzwi przesuwnych CP 130. Nowe rozwiązanie zastępuje istniejący asortyment drzwi przesuwnych w tej klasie oraz zwiększa komfort i poprawia izolacyjność termiczną budynków.

Budowa domu: jak i kiedy prawidłowo montować okna i drzwi

Wprowadzamy się do wymarzonego mieszkania, wszystko w porządku dopóki nie okaże się, że z oknami w nowym domu coś jest nie tak. Nawet najlepsze okna w przypadku składowania w niewłaściwych warunkach na placach budowy, lub instalowane przed zakończeniem tzw. prac mokrych, czyli wmontowane przed położeniem posadzek i tynków mogą odbiegać od parametrów towaru, który z fabryki wypuścił producent.

Drzwi zewnętrzne: Drzwi aluminiowe do obiektów publicznych z szerokim wejściem

Drzwi aluminiowe Schüco ADS HD to idealna propozycja dla mocno eksploatowanych obiektów publicznych z szerokim wejściem. Spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, cechując się przy tym wysoką jakością i trwałością. Trzy różne głębokości zabudowy oraz duży wybór wersji wzorniczych daje szerokie możliwości architektoniczne.

Stolarka drzwiowa: Drzwi z serii Schüco ADS - bezpieczeństwo i nowoczesne wzornictwo

Drzwi z serii Schüco ADS spełniają wszelkie wymogi, stawiane współczesnemu budownictwu. Nowoczesne wzornictwo, doskonała ochrona cieplna a przede wszystkim bezpieczeństwo to cechy decydujące o wysokiej atrakcyjności produktu.

Drzwi zewnętrzne ThermoPro - niezawodne zabezpieczenia antywłamaniowe i izolacja termiczna

Ciekawe wzornictwo, znakomita izolacja termiczna, niezawodne zabezpieczenia oraz niewysoka cena – takie są atuty nowej serii drzwi zewnętrznych ThermoPro firmy Hörmann. Linia drzwi ThermoPro to oferta dla tych, którzy ceniąc jakość, dużą wagę przykładają do kosztów inwestycji. Idealna propozycja na czas kryzysu. Niedrogi sposób na atrakcyjną wizytówkę domu.

Drzwi PCV o wielokomorowej zabudowi i zastosowanym progu drzwiowym z przekładką termoizolacyjną

Drzwi są wizytówką domu, ponieważ już od wejścia podkreślają jego charakter.

Drzwi wejściowe - bezpieczeństwo i estetyka

Nie potrzeba klucza. Wystarczy palec. Zalety? Łatwiej stracić głowę niż kciuk. Zamek na dotyk to rozwiązanie dostępne dziś dla każdego. Nie ma się więc co dziwić, że zdobywa coraz więcej zwolenników. Tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe są bardzo ważnym i nieodłącznym elementem każdego domu czy mieszkania. Pełnią one zarówno funkcje dekoracyjne, izolacyjne jak również zabezpieczają nasz dobytek przed nieproszonymi gośćmi.

Stolarka drzwiowa po Włosku czyli Włoskie inspiracje

Włochy to kraj, który od wieków stanowi źródło kanonów piękna. Umiłowanie harmonii i wyjątkowy zmysł estetyczny jego mieszkańców znajdują odzwierciedlenie w architekturze włoskich miast


Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17349 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >