Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Bezpieczne i ciepłe drzwi zewnętrzne

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych elementów, o którym myślimy budując i remontując dom lub mieszkanie. Drzwi Longinus marki CAL dają gwarancję nienaruszalności naszego dobytku oraz spokojnego snu domowników.

Drzwi przesuwne funkcjonalne w każdym wymiarze

Firma Spectus w lutym 2011 r. wprowadziła do oferty nowoczesny system przesuwny z PVC Patio Doors. Pozwala on na tworzenie wielkowymiarowych przeszkleń z drzwiami jednoskrzydłowymi lub dwuskrzydłowymi.

Aluminiowe drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę domu, dlatego warto dobrać indywidualne rozwiązanie, które będzie najlepiej dopasowane do potrzeb użytkowników, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

Czy zamki wielopunktowe są funkcjonalne?

Zamek wielopunktowy to nowoczesne rozwiązanie skutecznie zabezpieczające nasz dom lub mieszkanie przed włamaniem. Zamki wielopunktowe Winkhaus nie tylko zapewniają maksymalne poczucie bezpieczeństwa, ale również gwarantują niespotykany dotąd komfort użytkowania.

Wielkoformatowe drzwi tarasowe idealne do łączenia budynku z jego otoczeniem

Drzwi podnośno-przesuwne Corona CT 70 HS zostały zaprojektowane, by maksymalnie ułatwić korzystanie z otwartej przestrzeni a przy tym chronić wnętrze domu przed niekorzystną aurą, hałasem i nieproszonymi gośćm

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać?

Drzwi wejściowe stanowią istotny element naszego domu, na który zwracają uwagę wszyscy wchodzący. Swoim eleganckim wyglądem i kolorystyką powinny zachęcać do przekroczenia progu. Czym zatem kierować się przy ich wyborze?

Nowoczesne przeszklenia w drzwiach zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne stanowią najlepszą wizytówkę domu. Odpowiednio dobrane tworzą spójną kompozycję z elewacją budynku, a także decydują o atrakcyjnym wyglądzie przedpokoju lub holu.

Zamki wielopunktowe odpowiednie zabezpieczenie mieszkania

Jak zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swego mieszkania, domu, firmy, by wracać do nich ze spokojem, bez obawy, że złożył nam wizytę nieproszony gość? Doskonałym rozwiązaniem, gwarantującym maksimum bezpieczeństwa, jest montaż w drzwiach wejściowych zamka wielopunktowego Winkhaus z masywnymi ryglami hakowymi.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi? Ościeżnice stałe

Planując zakup drzwi zastanawiamy się najczęściej nad konstrukcją, kolorem skrzydła, czy przeszkleniami. Aby mieć pewność, że przez lata będziemy zadowoleni z wyboru, warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden element – ościeżnicę.

Montaż fasady w systemie CW 86 EF - filmik Reynaers Polska

Film przedstawia montaż fasady w systemie Reynaers CW 86 EF w Ratuszu Miejskim w Wilnie (Litwa). Rozwiązanie CW 86 EF to system fasady elementowej słupowo-ryglowej z wpinanymi w nią ramkami aluminiowymi wypełnionymi szkłem. Kompletne moduły ściany osłonowej Ratusza zostały wykonane w warsztacie u producenta, a następnie – jako gotowe elementy o dość znacznych gabarytach – zostały przewiezione na plac budowy i zamontowane w budynku.


Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 20771 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 366

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >