Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Drzwi uchylno-przesuwne z wygodnymi mechanizmami

Szerokie wyjście na balkon czy taras umożliwia korzystanie z otwartej przestrzeni i światła niemal przez cały czas. Drzwi uchylno-przesuwne Schüco Corona CT 70 PASK, dzięki wygodnym mechanizmom obsługi, pozwalają szybko i łatwo otworzyć dom na naturę.

Jak poprawić wygląd drzwi zewnętrznych?

Drzwi to bardzo ważny element każdego domu. Odpowiednio dobrane - podkreślają styl budynku i zapraszają do wnętrza. W ich przypadku duże znaczenie mają także właściwie skomponowane dodatki – progi, zawiasy, kołatki czy klamki.

Komfortowe oraz bezpieczne drzwi balkonowe

Balkony i tarasy są bardzo ważnymi częściami zarówno każdego domu, jak i mieszkania. Letnia aura sprzyja organizacji spotkań na świeżym powietrzu, a także spożywaniu posiłków w pod gołym niebem.

Drzwi wizytówką Twojego domu

Drzwi wejściowe decydują o wyglądzie całej elewacji, dlatego warto zadbać o to, by prezentowały się jak najlepiej.

Zautomatyzowane drzwi balkonowe

Automatyczne systemy sterowania nie tylko nadają naszemu mieszkaniu nowoczesnego charakteru, ale przede wszystkim wpływają na naszą wygodę.

Dobór solidnych drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne są gwarancją bezpieczeństwa, dlatego powinny być trwałe i solidne. Są też wizytówką domu i jego mieszkańców, stąd równie ważna jest ich estetyka. Idealny model z powodzeniem łączy obie te funkcje

Bezpieczny i wielopunktowy zamek w drzwiach wejściowych

Drzwi wejściowe zauważalne są przez gości jako pierwsze. Mogą stworzyć w głowie wyobrażenie na temat upodobań estetycznych domowników, a także sugerować, w jakiej konwencji zostało urządzone wnętrze mieszkania.

Drzwi wielofunkcyjne z deklaracją EPD

Na rynku nieruchomości coraz większe znaczenie mają certyfikaty potwierdzające, że dany obiekt został wybudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Jak zamocować ościeżnice z zastosowaniem przegrody termicznej

Efektywne zarządzanie energią ma coraz większe znaczenie, zarówno z przyczyn ekonomicznych, jak i ekologicznych. Dlatego wymagania inwestorów dotyczą nie tylko jak najlepszej izolacyjności cieplnej samej fasady budynku, lecz także rozwiązań zastosowanych w bramach.

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość.


Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17890 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >