Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Jak zamocować ościeżnice z zastosowaniem przegrody termicznej

Efektywne zarządzanie energią ma coraz większe znaczenie, zarówno z przyczyn ekonomicznych, jak i ekologicznych. Dlatego wymagania inwestorów dotyczą nie tylko jak najlepszej izolacyjności cieplnej samej fasady budynku, lecz także rozwiązań zastosowanych w bramach.

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość.

Jak powiększyć przestrzeń wnętrza? Funkcjonalne drzwi balkonowe

Taras czy balkon to, zwłaszcza w słoneczne dni, duży atut domu i mieszkania. Warto wykorzystać jego zalety także wewnątrz pomieszczenia. Duże przeszklone drzwi na taras dadzą nie tylko znaczą ilość światła słonecznego, ale także stworzą wrażenie otwartej przestrzeni, wizualnie powiększając wnętrze.

Drzwi balkonowe - swobodne przejście z domu wprost do ogrodu

Latem szczególnie cenimy przebywanie na świeżym powietrzu. Dzięki drzwiom balkonowym firmy Stolbud Włoszczowa swobodnie przejdziemy z domu wprost do ogrodu. Skrzydła drzwiowe z oferty włoszczowskiego producenta wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania.

Nowy system drzwi zewnętrznych GENEO®

System drzwi zewnętrznych GENEO to innowacyjny technologicznie produkt, spełniający nie tylko najwyższe oczekiwania inwestorów, ale i wymagania przyszłości.

Na jakim etapie budowy należy zamontować drzwi zewnętrzne?

Czy wymagają one specjalnego uszczelnienia? Pytania te zadaje sobie wielu budujących. I słusznie – prawidłowo przeprowadzony montaż pozwala bowiem na uniknięcie strat ciepła w budynku, a także zabezpiecza dom przed niekorzystnym działaniem wilgoci.

Drzwi akustyczne, czyli hałas pod kontrolą

Odpowiednio wyciszona stolarka drzwiowa pozwoli zachować swobodę oraz komfort podczas rozmów biznesowych, wizyt lekarskich czy ćwiczeń muzycznych.

Drzwi pasywne ważnym elementem domu

Budownictwo energooszczędne i jego najbardziej zaawansowane pasywne wydanie, cieszy się rosnącą popularnością. Dlatego budując dom coraz częściej zastanawiamy się nad parametrami poszczególnych rozwiązań konstrukcyjnych i zastosowanych materiałów.

Jak wybrać odpowiednie drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne to jeden z podstawowych i niezbędnych elementów wyposażenia każdego domu. Stanowią one bowiem nie tylko jego wizytówkę, ale zapewniają również domownikom intymność i bezpieczeństwo, chroniąc przed wizytą niepowołanych gości i zmiennymi warunkami pogodowymi.

Wyjątkowe wzornictwo drzwi zewnętrznych

Klasyka wcale nie musi być nudna i banalna. Możemy się o tym przekonać przeglądając ofertę drzwi Elegant firmy Stolbud Włoszczowa. Wyjątkowe wzornictwo w połączeniu z solidnością wykonania to główne zalety drzwi wejściowych z kolekcji Elegant.


Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 23739 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 459

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >