Drzwi zewnętrzne – lista artykułów

Drzwi wizytówką Twojego domu

Drzwi wejściowe decydują o wyglądzie całej elewacji, dlatego warto zadbać o to, by prezentowały się jak najlepiej.

Zautomatyzowane drzwi balkonowe

Automatyczne systemy sterowania nie tylko nadają naszemu mieszkaniu nowoczesnego charakteru, ale przede wszystkim wpływają na naszą wygodę.

Dobór solidnych drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne są gwarancją bezpieczeństwa, dlatego powinny być trwałe i solidne. Są też wizytówką domu i jego mieszkańców, stąd równie ważna jest ich estetyka. Idealny model z powodzeniem łączy obie te funkcje

Bezpieczny i wielopunktowy zamek w drzwiach wejściowych

Drzwi wejściowe zauważalne są przez gości jako pierwsze. Mogą stworzyć w głowie wyobrażenie na temat upodobań estetycznych domowników, a także sugerować, w jakiej konwencji zostało urządzone wnętrze mieszkania.

Drzwi wielofunkcyjne z deklaracją EPD

Na rynku nieruchomości coraz większe znaczenie mają certyfikaty potwierdzające, że dany obiekt został wybudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Jak zamocować ościeżnice z zastosowaniem przegrody termicznej

Efektywne zarządzanie energią ma coraz większe znaczenie, zarówno z przyczyn ekonomicznych, jak i ekologicznych. Dlatego wymagania inwestorów dotyczą nie tylko jak najlepszej izolacyjności cieplnej samej fasady budynku, lecz także rozwiązań zastosowanych w bramach.

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość.

Jak powiększyć przestrzeń wnętrza? Funkcjonalne drzwi balkonowe

Taras czy balkon to, zwłaszcza w słoneczne dni, duży atut domu i mieszkania. Warto wykorzystać jego zalety także wewnątrz pomieszczenia. Duże przeszklone drzwi na taras dadzą nie tylko znaczą ilość światła słonecznego, ale także stworzą wrażenie otwartej przestrzeni, wizualnie powiększając wnętrze.

Drzwi balkonowe - swobodne przejście z domu wprost do ogrodu

Latem szczególnie cenimy przebywanie na świeżym powietrzu. Dzięki drzwiom balkonowym firmy Stolbud Włoszczowa swobodnie przejdziemy z domu wprost do ogrodu. Skrzydła drzwiowe z oferty włoszczowskiego producenta wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania.

Nowy system drzwi zewnętrznych GENEO®

System drzwi zewnętrznych GENEO to innowacyjny technologicznie produkt, spełniający nie tylko najwyższe oczekiwania inwestorów, ale i wymagania przyszłości.


Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17668 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 378

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >