Eksploatacja powierzchni produkcyjnej i magazynowej

Eksploatacja powierzchni produkcyjnej i magazynowej

Spółka Good Food Products nawiązała współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

 

Na mocy zawartego kontraktu Good Food Products rozpocznie eksploatację powierzchni produkcyjnej i magazynowej z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym na terenie SEGRO Logistics Park Poznań  począwszy od IV kwartału 2013 r.

 

Czytaj również: Czy Igrzyska Olimpijskie to dobra inwestycja?

 

Good Food Products Sp. z o.o. pozostaje największym w Polsce i jednym z wiodących na świecie producentem pieczywa ryżowego. Założona w 1991 r. firma jest prekursorem zdrowego stylu odżywiania i liderem pod względem jakości. Spełniający wysokie standardy jakości cykl produkcyjny wykorzystuje jedynie składniki niemodyfikowane genetycznie i pozostaje przyjazny środowisku. Spółka jest jednym z liderów eksportu produktów spożywczych, docenianych przez konsumentów w ponad 22 krajach na całym świecie.

 

Czytaj również: Wybrano 20 najlepszych wniosków w ramach poznańskiego budżetu obywatelskiego

 

Obiekt przeznaczony dla Good Food Products dostosowany jest do potrzeb procesu produkcyjnego firmy i spełnia wysokie standardy przyjęte przez najemcę. W początkowym okresie inwestycji firma będzie realizować produkcję zróżnicowaną jedynie pod względem formatu opakowań. W następnych fazach operacji wytwarzany będzie szerszy asortyment dzięki uruchomieniu kolejnych linii produkcyjnych. „Zgodnie z naszymi założeniami, pieczywo ryżowe produkowane w nowym obiekcie będzie przede wszystkim przeznaczone na rynki zagraniczne. Z tego powodu jednym z kluczowych aspektów decyzji o podjęciu współpracy była lokalizacja obiektu. SEGRO Logistics Park Poznań dzięki bezpośredniej bliskości autostrady A2 i dróg krajowych zapewnia nam optymalizację działań logistycznych w regionie Europy Centralnej i Zachodniej” tłumaczy Robert Czajkowski Prezes Zarządu  Good Food Products.

 

 

Obiekt produkcyjno-magazynowy z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym jest realizowany w ramach prowadzonej kolejnej fazy rozbudowy SEGRO Logistics Park Poznań. Zlokalizowana w budynku D powierzchnia zostanie przekazana najemcy zaledwie w ciągu pięciu miesięcy od momentu zawarcia kontraktu.

 

Czytaj również: Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych

 

Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną, potwierdza, że jedną z zalet wszystkich inwestycji SEGRO jest ich dogodne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych szlaków komunikacyjnych regionu. „Z uwagi na stałe zainteresowanie powierzchnią magazynową, większość naszych parków jest obecnie w rozbudowie. Realizowana obecnie kolejna faza rozwoju SEGRO Logistics Park Poznań potwierdza atrakcyjność tej inwestycji dla najemców. Cieszy nas, że kolejna firma podjęła decyzję o współpracyz SEGRO i powierzyła nam realizację swojego nowego obiektu” podkreśla.

 

Czytaj również: Lider wśród firm świadczących usługi doradcze na rynku nieruchomości

 

SEGRO Logistics Park Poznań znajduje się na granicy gmin Komorniki i Plewiska, zaledwie 10 km od centrum Poznania, przy autostradzie A2 oraz drodze krajowej nr 5 do Wrocławia. Park przeznaczony na działalność magazynową i produkcyjną, docelowo zaoferuje 250 000 m² na ponad 56-hektarowym terenie.

2013-09-26
Źródło: Partnersi.com.pl / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 399 Grupa: Trudne tema... Sometimes a family car needs towing on the road. If you are living in new york then calltowing in new york service. The rapid service, quickest and nearest in t...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 338 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Opony na lato Liczba postów: 234 Grupa: Trudne tema... A czy jakiś sklep z felgami jesteście w stanie polecić? Zastnawiam się, czy felgi stąd są warte uwagi... Co sądzicie?
  • Hazard Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Niedawno odkryłem na tej stronie https://www.10najlepszekasyna.pl/recenzj a-kasyna-bob/ ogromną kolekcję gier i możesz od razu zacząć w nią grać na dowolnym pref...
  • wywóz gruzu Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... a z Bochni znacie tego typu firmę?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17331 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >