Elegancka posadzka dla wymagających – poznaj dostępne możliwości i ich zalety

Elegancka posadzka dla wymagających – poznaj dostępne możliwości i ich zalety

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że klienci oceniają Twoją firmę od pierwszych sekund kontaktu? Niezależnie, czy prowadzisz salon samochodowy, czy zajmujesz się wynajmem pomieszczeń biurowych w nowoczesnym biurowcu – musisz zadbać o każdy detal, który może mieć wpływ na Twój wizerunek. Elegancka posadzka jest jednym z nich. Warto więc poznać dostępne możliwości. Czytaj dalej

 

Przedstawiamy Flowcrete. Jest to to firma, która od ponad 25 lat podbija serca klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych opcji? Poznać różnicę między posadzką żywiczną i betonową? Sprawdź materiał, który przygotowaliśmy z myślą o tobie!

 

Elegancka posadzka dla wymagających – poznaj dostępne możliwości i ich zalety

 Fot. Flowcrete/Parking Q22

 

Flowcrete, czyli estetyczna posadzka w Twoim domu lub firmie

Technologia dostarcza nam z każdym rokiem coraz więcej możliwości. Jeszcze do niedawna posadzki w garażach i na parkingach były jednolite lub malowane, więc ich wytrzymałość i estetyczny wygląd pozostawiały wiele do życzenia. Dziś dzięki możliwościom zaawansowanych narzędzi i wiedzy, mamy dostęp do zróżnicowanych opcji, które są o wiele wytrzymalsze, bezpieczniejsze i atrakcyjniejsze wizualnie. Potrzebujesz przykładu? Wystarczy sprawdzić oferowane warianty w Flowcrete. 

 

Elegancka posadzka dla wymagających – poznaj dostępne możliwości i ich zalety

Fot. Flowcrete /Benguela_RPA_Mondeco

 

Betonowa, czy żywiczna? Wybierz właściwie

Betonowa posadzka kojarzona jest z halami magazynowymi, fabrykami i warsztatami. Wykorzystywana jest ona zazwyczaj w miejscach, w których mocno obciążony budżet jest głównym wyznacznikiem wyboru poszczególnych komponentów i wyposażenia. Czy to znaczy, że jedynie posadzki żywiczne są w stanie zapewnić Ci atrakcyjny design i satysfakcjonujące właściwości? Nic bardziej mylnego!

 Elegancka posadzka dla wymagających – poznaj dostępne możliwości i ich zalety

Fot. Flowcrete /Brights Brewery_Australia


Czytaj również: Posadzki lastryko w nowoczesnej wersji nie są już passé


Perfekcyjnym zobrazowaniem możliwości posadzki betonowej jest Monodec Grande Lux, którą znajdziesz w Flowcrete. Co jest w niej tak wyjątkowego? Proces jej wykończenia polega na szlifowaniu i polerowaniu powierzchni przy pomocy diamentowych narzędzi (m.in. tarczami diamentowymi o wysokiej gradacji). Celem zabiegu jest usunięcie miękkich warstw podłoża. W efekcie odsłonięta zostaje naturalna warstwa kruszcu, która dodatkowo zabezpieczana jest przy pomocy specjalnie dobranych impregnatów wzmacniających. Oprócz tego istnieje możliwość personalizacji (np. naniesienia logo, zdobień lub zmiana koloru) warstwy użytkowej. Flowcrete oferuje wiele barwników i pigmentów, które powinny zainteresować nawet najbardziej wymagających interesantów. 

 Elegancka posadzka dla wymagających – poznaj dostępne możliwości i ich zalety

Fot. Flowcrete/Brooklyn Brewery_USA


Czytaj również: Jakie najwyższe standardy spełniają obecnie posadzki w nowoczesnych zakładach rybnych?


Co z posadzkami w ww. magazynach i halach przemysłowych? Wykorzystując wysokiej klasy impregnaty i środki zabezpieczające można osiągnąć spektakularne rezultaty. Do dyspozycji klientów są m.in. takie propozycje jak:

  • Eucosil – zabezpiecza beton przed pyleniem. Utwardza i zagęszcza posadzki podczas polerowania.
  • EUCO Diamond Hard – nadaje posadzkom własności hydrofobowe i delikatny, satynowy połysk.
  • UltraGuard – zapewnia wysoki połysk i ochronę przed zabrudzeniami. Wykorzystywany przy posadzkach z betonu polerowanego, impregnowanego EUCO Diamond Hard lub systemach z grupy Mondéco.

 

Posadzki żywiczne możemy podzielić na dużo większą ilość technologii, z czego każda z nich zasługuje na szczególną uwagę. Jeśli szukasz wsparcia w dopasowaniu rozwiązań do indywidualnych oczekiwań, wystarczy skontaktować się ze specjalistami ds. obsługi klienta Flowcrete. Zapewnią oni profesjonalne wsparcie. 

 

Czytaj również: Posadzki do wnętrz projektowanych w obiektach edukacyjnych dla dzieci

 

Elegancka posadzka dla wymagających – poznaj dostępne możliwości i ich zalety

Fot. Flowcrete/Alain_Ducasse_At_Morpheus_Chiny_Makao_Peran_SL

Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Panele szklane w kuchni Liczba postów: 41 Grupa: Wnętrza Wybór takich szklanych paneli jest aktualnie bardzo duży. Uważam, że trzeba sprawdzić, kilka miejsc, chociaż warto zajrzeć do https://www.majsterszklarz.pl/pane...
  • Szkolenie BHP Liczba postów: 167 Grupa: Porady i op... Jeśli chodzi o kursy różnego typu, to ze swojej strony mogę polecić https://oszomega.eu/szkolenia-i-kursy/- na tej stronie, co ją wysłałem są wyszczególnione ws...
  • Jak ciemne meble pomalować na biało? Liczba postów: 24 Grupa: Ciekawe pom... Łapcie https://regionfan.pl/lakierobejca-idealn a-malowania-mebli-ogrodowych/ - pod tym adresem znajdziecie porady odnośnie malowania mebli, produktów i technik....
  • spawanie Liczba postów: 212 Grupa: Porady i op... A jeżeli przy pracach spawalniczych potrzebny jest nadzór inwestorski http://www.ultrarent.pl/nadzor-inwestors ki/ tutaj macie więcej informacji na ten temat.
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 412 Grupa: Najnowsze t... Oczywiście, ze tak. Po za tym, dzięki fototapecie masz tyle wzorów i możliwość. Zobacz tylko co tutaj https://magicandstyle.com/k300,fototapet y-do-kuchni.html p...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16085 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >