Filtr antysmogowy montowany w nawiewnikach okiennych - chroni wnętrza przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń

Filtr antysmogowy montowany w nawiewnikach okiennych - chroni wnętrza przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń

Tragiczny stan powietrza w kraju i Europie być może w przyszłości ulegnie poprawie dzięki coraz częściej uchwalanym przepisom dotyczącym emisji pyłów, tlenku węgla, czy tlenku azotu. Choć unijna dyrektywa zwana Ekoprojektem wejdzie w życie w 2022 r., już teraz na rynku dostępne są rozwiązania, które pomagają w walce ze smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza. Czytaj dalej

 

Filtr antysmogowy NovaAir firmy Brookvent to odpowiedź na pogarszający się stan naszego środowiska. Zapewnia on dopływ wolnego od zanieczyszczeń i alergenów powietrza do wnętrza mieszkań, biur i domów. To uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do zamontowania w oknie z nawiewnikiem sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się czystym powietrzem przez cały rok.


Czyste powietrze w domu

NovaAir to filtr antysmogowy i antyalergenowy, który współpracuje z większością dostępnych na rynku nawiewników okiennych. Filtr chroni przed dostającym się z zewnątrz smogiem, a także przed pyłkami, kurzem, spalinami, grzybami czy bakteriami. NovaAir firmy Brookvent zapewnia również ochronę przez owadami, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania moskitier okiennych. 


Filtr antysmogowy montowany w nawiewnikach okiennych - chroni wnętrza przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń

 

Czytaj również: Czym się sugerować podczas wyboru okna do kuchni i łazienki

 

Filtr NovaAir składa się z dwóch warstw oddychającej siatki oraz znajdującej się pomiędzy nimi membrany z nanowłókna. Tkanina, która została użyta w filtrze, to Respilion®. Charakteryzuje się ona bardzo gęstym splotem materiału zawierającego włókna o średnicy 50-100 nanometrów. Są one bardzo trwałe i tworzą mocną strukturę. Respilion® zatrzymuje nawet najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki, dzięki czemu stanowi skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, a także przed źródłami infekcji i alergii, zapewniając jednocześnie przepuszczalność przefiltrowanego, czystego powietrza. NovaAir w porównaniu do filtrów ze zwykłymi membranami zatrzymuje znacznie większą ilość zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu tkaniny z nanowłókna, filtr nie przepuszcza do wnętrza domu między innymi aerozoli, spalin, kurzu czy grzybów, które mają bezpośredni, negatywny wpływ na zdrowie, a także samopoczucie mieszkańców. 

 

Dla lepszej jakości życia

Według Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI) szacuje się, że do 2025r. aż połowa mieszkańców Europy będzie cierpiała na choćby jeden typ alergii. Niestety powietrze, którym oddychamy, a którego stan z roku na rok się pogarsza, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Zanieczyszczenia dostają się do płuc, a nawet do krwioobiegu, doprowadzając do rozwoju wielu groźnych chorób. Dostępny w ofercie firmy Brookvent filtr antysmogowy NovaAir przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zadbać o czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie zalecany jest osobom żyjącym na zanieczyszczonych terenach, jak również alergikom, astmatykom, dzieciom, kobietom w ciąży czy osobom starszym.


Wygoda użytkowania 

Filtr NovaAir jest kompatybilny z większością dostępnych nawiewników okiennych i może zostać do nich zamontowany w dowolnym czasie. Rozwiązanie Brookvent dostępne jest w sześciu kolorach, dzięki czemu pasuje do różnego rodzaju wykończenia. Filtr wyróżnia także łatwość montażu i konserwacji. NovaAir wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, które  zapewniają wieloletnią trwałość pod warunkiem odpowiedniej konserwacji. Produkt posiada również dwuletnią gwarancję. 


Filtr antysmogowy montowany w nawiewnikach okiennych - chroni wnętrza przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń

Sugerowana cena: 49,99 zł

 

Czytaj również: Nawiewniki okienne wszystko co powinieneś wiedzieć

 

Firma Brookvent oferuje kompleksowe rozwiązanie, które chroni wnętrza przed szkodliwym działaniem rozmaitych zanieczyszczeń. Filtr NovaAir pozwala cieszyć się czystym powietrzem przez cały rok.


Źródło: GutPR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15767 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >