Firma Serwis Bram i Rolet – Adam Miszka z Orzesza została Najlepszą Fachową Ekipą województwa śląskiego

Firma Serwis Bram i Rolet – Adam Miszka z Orzesza została Najlepszą Fachową Ekipą województwa śląskiego

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, organizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest promowanie najlepszych wykonawców i ułatwienie klientom sprawdzonych ekip do pracy przy remoncie i budowie. Czytaj dalej

 

W piątek, w Żorach koło Katowic rozstrzygnięto piąte z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007.

Na parkingu marketu Leroy Merlin dziewięć ekip rywalizowało ze sobą w czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawie otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie. Zwyciężyła firma Serwis Bram i Rolet – Adam Miszka z Orzesza.

- Byliśmy po prostu  bezkonkurencyjni – mówi z uśmiechem Jarosław Cichoński, kapitan zwycięskiej drużyny. – Jedyną trudność przysporzyła nam konkurencja łatania dziury w płycie kartonowo-gipsowej, ale w praktyce bardzo mało mamy do czynienia z tego rodzaju pracami – wyjaśnia. Jego zespół zgodnie przyznaje, że przepis na wygraną to odpowiedni podział zajęć, dobrze zgrany zespół i przede wszystkim zaufanie do współpracowników.

Zwycięska ekipa wystąpiła w składzie: Jarosław Cichoński – kapitan, Adam Grolik, Paweł Ciałoń. Byli najlepsi w budowie stołu roboczego, wycinaniu modeli z różnych materiałów i nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie. W naprawie otworu w płycie kartonowo-gipsowej zajęli trzecie miejsce. Uzyskując łącznie 36 punktów zyskali tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy województwa śląskiego i wywalczyli sobie prawo startu w ogólnopolskim finale.

Drugie miejsce z liczbą 22 punktów zajęła firma P.W. GATEX z Radlina, trzecie L&G ELECTRONICS ze Świętochłowic – 20 punktów.

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa śląskiego, spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie, rywalizując o tytuł Najlepszej 

 

Wyniki eliminacji:
SERWIS BRAM I ROLET - ADAM MISZKA z Orzesza
P. W. GATEX TOMASZ ZIARNIK z Radlina
L&G ELECTRONICS S.C. ze Świętochłowic
ZAKŁAD REMONTOWO-TECHNICZNY TED POL z Zawiercia
WAF POLSKA SP. Z O.O. z Tarnowskich Gór
P.R.B. Grzegorz Gąsior z Rybnika
BIELDECOR z Bielska Białej
P.W. MASTERGIPS z Gliwic
GAZ TECHNIKA z Katowic

 

 

 

 

Źródło: budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17199 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >