Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Automatyka bramowa - dlaczego warto się na nią zdecydować?

Każdy z nas chce chronić bezpieczeństwo swojej posesji oraz mienia. Kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniej bramy ogrodowej oraz garażowej. To właśnie one bezpośrednio chronią nas przed wtargnięciem osób, których nie chcemy widzieć.

Zamki wpuszczane kontra nawierzchniowe — które warto wybrać?

Zamki w drzwiach są gwarantem bezpieczeństwa. Jednak, aby zyskać pewność, że nikt niepowołany nie wtargnie do naszego domu, musimy wcześniej dokonać wyboru pomiędzy zamkami wpuszczanymi a nawierzchniowymi. Poniżej dowiesz się, czym różnią się oba rodzaje zamków i gdzie najlepiej je kupić.

Nawet, kiedy nie ma Cię w domu możesz wiedzieć, kto Cię odwiedza - inteligentny wideodzwonek

Na targach CES 2019 w Las Vegas zaprezentowano dzwonek do drzwi, który sprawi, że już nigdy nie przegapisz żadnej przesyłki, a gości przywitasz nawet spoza domu. Inteligentny wideodzwonek może być również stróżem drzwi do domu lub mieszkania.

Czy warto zainstalować alarm na budowie?

Kradzieże sprzętu i materiałów z budowy niestety się zdarzają. Mało kto rozważa wynajęcie stróża do pilnowania budowy domu w nocy, a rabusie oczywiście zdają sobie z tego sprawę i korzystają z okazji.

W okresie okołoświątecznym warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenia domu - inteligentny monitoring

Zima, a w szczególności sezon świąteczny oraz ferie, to czas rodzinnych wyjazdów i… rosnącego zagrożenia włamaniami. Dlatego warto pomyśleć o instalacji kamery, która zadba o bezpieczeństwo domu lub mieszkania podczas naszej nieobecności. Ostrzeże również przed wizytą niespodziewanego gościa i bynajmniej nie chodzi tu o Świętego Mikołaja.

Automatyczne zapory i szlabany blokujące przejazd

Miejski krajobraz to nasze wspólne dobro. Choć z założenia jest zbiorem różnorodności na wielu płaszczyznach życia społecznego, to warto okiełznać je w obrębie architektury. A jeśli bezpieczeństwo wymaga zastosowania odpowiednich barier: szlabanów i zapór drogowych, wybierajmy rozwiązania nowoczesne, dyskretne, spójne z istniejącą zabudową.

Inteligentne zabezpieczenie dostępu do domu

Dom powinien być dla nas oazą spokoju - zapewniać komfort i możliwość wypoczynku. Powinniśmy być przekonani, że zapewni bezpieczeństwo nam, naszym bliskim i wszystkiemu, co się w nim znajduje. Pomóc w tym może nowoczesna technologia i rozwiązania tworzące tzw. smart home.

Bezpieczeństwo twojego dobytku, czyli o zastosowaniu sejfów domowych

W każdym domu przetrzymywane są cenne przedmioty, które warto dodatkowo zabezpieczyć przez ewentualną kradzieżą lub zniszczeniem. Bardzo dobrą formą zabezpieczenia są sejfy domowe. Wartościowe dobra, droga biżuteria, gotówka, sentymentalne pamiątki, cenny elektroniczny sprzęt, czy ważne dokumenty - to wszystko może być bez problemu przechowywane w sejfie. Współczesne sejfy dostępne są w wielu wariantach, zróżnicowane ze względu na rozmiar oraz zastosowane zabezpieczenia, co pozwala na dopasowanie modelu do potrzeb klienta.

Zabezpieczenie domu przed intruzami - jak zmieniało się na przestrzeni lat?

Nasze domy stanowią fortecę budzącą skojarzenia ze spokojem, ciepłem, ale przede wszystkim poczuciem bezpieczeństwa. Wraz z postępem technologicznym unowocześnieniu ulegały sposoby ochrony naszego mienia. Które innowacyjne rozwiązania zrewolucjonizowały systemy zabezpieczeń na przestrzeni lat?

Inteligentny Czujnik Dymu z aplikacją mobilną do samodzielnego montażu

Francuski producent systemów smart home, zapowiedział Inteligentny Czujnik Dymu (Smart Smoke Alarm). Czujnik jest prosty w instalacji, trwały i współpracuje z najpopularniejszymi rozwiązaniami smart home. Błyskawicznie przesyła informacje o zagrożeniu na smartfon użytkownika. Do sklepów trafi w październiku, a więc jeszcze przed sezonem grzewczym. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży.


Stron: 60 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19003 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >