Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Napęd do trudnych warunków - FAAC S450 H

Ten model to jeden z hybrydowych napędów firmy FAAC – hydrauliczny, a jednocześnie zasilany napięciem 24 V. Sprawność tych napędów jest bardzo wysoka, urządzenie mogłoby pracować przez pewien czas nawet non stop (przy temperaturze do 55°C). FAAC S450 H jest przeznaczony do bram skrzydłowych, do użytku przydomowego oraz na niewielkich osiedlach.

Szlaban na wjeździe na osiedle – zadbajmy o bezpieczeństwo

Coraz częściej na osiedlach mieszkaniowych są stosowane szlabany do organizacji ruchu pojazdów po terenie. Najważniejsze, by pamiętać, że to urządzenia przeznaczone tylko i wyłącznie do miejsc, gdzie jest ruch samochodowy, a nie pieszy. Wszelkie zagrożenia wynikają stąd, że mieszkańcy o tym zapominają i niestety zdarzają się przypadki uderzenia przechodzącej osoby przez ramię szlabanu.

Osiedla zamknięte – jak są zabezpieczone?

Nowoczesne osiedla zamknięte korzystają z zaawansowanych systemów ochrony, dzięki którym mieszkańcy mogą poczuć się bezpieczniej. Do najpopularniejszych rozwiązań zalicza się ogrodzenie terenu, kontrolowanie wjazdu na osiedle, monitoring i nadzór firmy ochroniarskiej.

Kamera do monitoringu z sygnalizatorem mocy sygnału sieci Wi-Fi

Kamera mydlink™ HD Wi-Fi (DCS-936L) to wszechstronne narzędzie do monitoringu w wysokiej rozdzielczości i nagrywania filmów z wyjątkową elastycznością zastosowań

Słupki niekoniecznie na stałe

W przestrzeni miejskiej w wielu miejscach powstaje konieczność wydzielenia stref, w których trzeba ograniczyć ruch pojazdów. Potrzeba kontroli ruchu pojawia się w strefach mieszkalnych, handlowych, przemysłowych. Wyznaczone obszary ogranicza się często słupkami stałymi czy łańcuchami. A lepszym rozwiązanie są automatyczne słupki drogowe FAAC z linii J.

Biometria – wejście bez klucza.

Nie dotyczy już jedynie obiektów szczególnie strzeżonych, gdzie kontrola wejść i wyjść jest oparta na zabezpieczeniach biometrycznych, czyli skanowaniu linii papilarnych palców lub siatkówki oka. Dziś różnego typu skanery linii papilarnych są używane również do otwierania drzwi domów prywatnych

Czy istnieje skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem do mieszkania?

Każdego dnia w Polsce odnotowuje się ponad 300 kradzieży z włamaniem. Zwykle z naszych mieszkań i domów znika cenny sprzęt elektroniczny, biżuteria oraz pieniądze. I choć coraz częściej kupujemy produkty z oznaczeniem „antywłamaniowe”, nadal nie czujemy się w pełni bezpieczni. Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ataku złodziei warto poznać metody ich pracy, a te z roku na rok stają się coraz bardziej przebiegłe i wyrafinowane.

Zarządzanie stolarką okienno - drzwiową w inteligentnym domu

Inteligentny dom sprawia, że nie musimy martwić się o komfort, funkcjonalność, energooszczędność domu czy nawet bezpieczeństwo domowników. Już mniej więcej co piąty Polak korzysta z inteligentnego rozwiązania w swoim domu.*

Systemy parkingowe dla wymagających

Grupa FAAC jest liderem światowego rynku w automatyzacji kontroli dostępu. Do tej grupy należy dział o nazwie HUB Parking Technology oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów parkingowych.

Instalacja „smart house” - podstawowe wiadomości.

Zaprojektowanie całej instalacji „smart” we współpracy z architektem, jeszcze na poziomie planowania przestr zeni i pożądanej funkcjonalności domu, pomoże w przyszłości uniknąć wielu nieprzewidywanych sytuacji.


Stron: 57 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 22228 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >