Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Domofony do domu jednorodzinnego – duże możliwości za rozsądną cenę. Przegląd pięciu modeli

Zakup domofonu do domu jednorodzinnego nie jest wcale łatwym zadaniem. Na rynku dostępnych jest bardzo szeroki wybór modeli. Różnią się od siebie oferowanymi możliwościami – mogą być wyposażone w użyteczne gadżety jak na przykład możliwość otwarcia furtki bez klucza, a jedynie przy pomocy specjalnej karty. Różnice w wyposażeniu pociągają za sobą również znacznie różnice w cenach. W poniższym zestawieniu prezentujemy pięć modeli domofonów dla domu, które oferują duże możliwości, a jednocześnie kupić je można w bardzo rozsądnej cenie.

Najnowsze trendy w systemach inteligentnego domu

Chcesz zredukować koszty związane z energią elektryczną czy gazem, zadbać o bezpieczeństwo domu i wygodnie sterować znajdującymi się w nim urządzeniami? Smart home to system, który spełni Twoje oczekiwania. Jakie rozwiązania są obecnie najbardziej popularne? Przedstawiamy najnowsze trendy i rozwiązania podnoszące komfort życia.

System jednego klucza w całym domu - rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo domowników

Jeden klucz do całego domu i kontrolowany dostęp do poszczególnych pomieszczeń dla każdego z domowników – dzieci nie mogą otworzyć składziku z narzędziami, a klucz ogrodnika otworzy jedynie furtkę. System klucza BKS zapewnia bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców.

Nowoczesne bezpieczeństwo – technologia inteligentnych budynków

Chyba każdy marzy o domu, który żyje i dostosowuje się do aktualnych potrzeb domowników. Inteligentne urządzenia sprawiają, że życie staje się dużo prostsze, oszczędniejsze i bezpieczne. W jaki sposób?

Zabezpiecz skuteczne swój dom przed włamaniem, w okresie świątecznym

Przerwa świąteczna dla większości z nas to przede wszystkim czas wypoczynku. Niemniej nie można zapomnieć o wyjątkowo przedsiębiorczych włamywaczach, którzy co roku z powodzeniem czerpią profity wynikające z nieobecności domowników. W jaki sposób uchronić się przed kradzieżą i sprawić, aby tegoroczne święta były i spokojne, i bezpieczne?

Tradycyjne klucze odchodzą do lamusa - drzwi domów mogą otwierać karty, breloki, a nawet czytniki linii papilarnych

Wielki pęk kluczy, który często gubimy może sprawić nam kłopot. Okazuje się, że klucze mogą zostać zastąpione kartami lub brelokami. Nowe technologie wkraczają do naszych domów i zapobiegają wielu kłopotom.

Komfort na rolce, czyli rolety i bramy

Budynki muszą mieć otwory drzwiowe i okienne – wiadomo. Są to elementy konieczne, ale również mniej lub bardziej kłopotliwe: może się przez nie dostać do wnętrza intruz, wpadają przez nie promienie słoneczne, które dają nie tylko światło, ale i uciążliwie wysoką temperaturę latem, zimą następuje z kolei mniejsza lub większa utrata ciepła. Nic więc dziwnego, że wielu Polaków decyduje się na rolety zewnętrzne. Nie są to rolety tanie, ale ich możliwości są dziś ogromne, zwłaszcza w połączeniu z najnowocześniejszymi systemami sterowania.

Dlaczego alarm, a nie sąsiedzi

Około 30 lat temu policja próbowała zachęcać społeczeństwo do tworzenia systemów „sąsiedzkiej samoobrony”. Chodziło tu przede wszystkim o integrację mieszkańców w celu wzajemnego monitorowania sytuacji na osiedlach domków jednorodzinnych i na klatkach schodowych budynków. Odpowiednio umówieni sąsiedzi mieli „mieć oko” na swoje domy i mieszkania nawzajem i reagować, gdyby działo się coś podejrzanego.

Zarządzaj budynkiem w nowoczesny sposób

Nowoczesne technologie rewolucjonizują nasze życie. Sprawiają, że codzienne funkcjonowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze. Dotyczy to również zarządzania budynkami. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, na które dziś może sobie pozwolić już nawet przysłowiowy „przeciętny Kowalski”, problemy z zabezpieczeniem domu przed złodziejem czy koniecznością wymiany zamków po zagubieniu klucza mogą bezpowrotnie zniknąć – i to zarówno w domach jednorodzinnych, jak i większych budynkach.

Kable i maty grzejne zapobiegające oblodzeniom - dlaczego warto stosować

Wydaje się, że coraz łagodniejszy klimat, czasami wręcz jesienna pogoda, oznacza mniejszą ilość zagrożeń, do których przyzwyczaiły nas srogie zimy. W praktyce jednak to właśnie zmienność i nieprzewidywalność warunków pogodowych może zagrozić bezpieczeństwu ludzi, budynków oraz pojazdów. Wystarczy nawet kilka śnieżnych lub mroźnych dni, odwilż i znowu lekki przymrozek, a chodniki i podjazdy przy naszych domach zamieniają się w niebezpieczne powierzchnie, na których możemy się przewrócić lub w coś uderzyć. Systemy przeciwoblodzeniowe zapobiegają takim problemom. Instalując je zabezpieczamy chodniki i schody, podjazdy i rampy, rynny i rury spustowe oraz połacie dachowe.


Stron: 59 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17965 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >