Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

System master key - czym jest i jak można wykorzystać go w firmie?

Coraz więcej mówi się o inteligentnych domach czy biurach. System master key to rozwiązanie znane już od jakiegoś czasu, które pozwala uzyskać nowoczesność i bezpieczeństwo w firmie nawet bez sięgania po rozwiązania elektroniczne.

Siłowniki do bram garażowych - niezbędne do zamontowania napędu

Każdy posiadacz auta chciałby, aby jego pojazd był dobrze chroniony. Kto ma taką możliwość, parkuje w garażu. Schowany za masywną bramą pojazd jest dobrze zabezpieczony nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi, ale też przed ewentualnym złodziejem. Kłopot w tym, że drzwi garażowe bywają problematyczne w obsłudze, a często są po prostu ciężkie. By zapobiec codziennemu siłowaniu się, warto pomyśleć o ich automatyzacji.

Automatyka bramowa - dlaczego warto się na nią zdecydować?

Każdy z nas chce chronić bezpieczeństwo swojej posesji oraz mienia. Kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniej bramy ogrodowej oraz garażowej. To właśnie one bezpośrednio chronią nas przed wtargnięciem osób, których nie chcemy widzieć.

Zamki wpuszczane kontra nawierzchniowe — które warto wybrać?

Zamki w drzwiach są gwarantem bezpieczeństwa. Jednak, aby zyskać pewność, że nikt niepowołany nie wtargnie do naszego domu, musimy wcześniej dokonać wyboru pomiędzy zamkami wpuszczanymi a nawierzchniowymi. Poniżej dowiesz się, czym różnią się oba rodzaje zamków i gdzie najlepiej je kupić.

Nawet, kiedy nie ma Cię w domu możesz wiedzieć, kto Cię odwiedza - inteligentny wideodzwonek

Na targach CES 2019 w Las Vegas zaprezentowano dzwonek do drzwi, który sprawi, że już nigdy nie przegapisz żadnej przesyłki, a gości przywitasz nawet spoza domu. Inteligentny wideodzwonek może być również stróżem drzwi do domu lub mieszkania.

Czy warto zainstalować alarm na budowie?

Kradzieże sprzętu i materiałów z budowy niestety się zdarzają. Mało kto rozważa wynajęcie stróża do pilnowania budowy domu w nocy, a rabusie oczywiście zdają sobie z tego sprawę i korzystają z okazji.

W okresie okołoświątecznym warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenia domu - inteligentny monitoring

Zima, a w szczególności sezon świąteczny oraz ferie, to czas rodzinnych wyjazdów i… rosnącego zagrożenia włamaniami. Dlatego warto pomyśleć o instalacji kamery, która zadba o bezpieczeństwo domu lub mieszkania podczas naszej nieobecności. Ostrzeże również przed wizytą niespodziewanego gościa i bynajmniej nie chodzi tu o Świętego Mikołaja.

Automatyczne zapory i szlabany blokujące przejazd

Miejski krajobraz to nasze wspólne dobro. Choć z założenia jest zbiorem różnorodności na wielu płaszczyznach życia społecznego, to warto okiełznać je w obrębie architektury. A jeśli bezpieczeństwo wymaga zastosowania odpowiednich barier: szlabanów i zapór drogowych, wybierajmy rozwiązania nowoczesne, dyskretne, spójne z istniejącą zabudową.

Inteligentne zabezpieczenie dostępu do domu

Dom powinien być dla nas oazą spokoju - zapewniać komfort i możliwość wypoczynku. Powinniśmy być przekonani, że zapewni bezpieczeństwo nam, naszym bliskim i wszystkiemu, co się w nim znajduje. Pomóc w tym może nowoczesna technologia i rozwiązania tworzące tzw. smart home.

Bezpieczeństwo twojego dobytku, czyli o zastosowaniu sejfów domowych

W każdym domu przetrzymywane są cenne przedmioty, które warto dodatkowo zabezpieczyć przez ewentualną kradzieżą lub zniszczeniem. Bardzo dobrą formą zabezpieczenia są sejfy domowe. Wartościowe dobra, droga biżuteria, gotówka, sentymentalne pamiątki, cenny elektroniczny sprzęt, czy ważne dokumenty - to wszystko może być bez problemu przechowywane w sejfie. Współczesne sejfy dostępne są w wielu wariantach, zróżnicowane ze względu na rozmiar oraz zastosowane zabezpieczenia, co pozwala na dopasowanie modelu do potrzeb klienta.


Stron: 60 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19139 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >