Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Zarządzaj budynkiem w nowoczesny sposób

Nowoczesne technologie rewolucjonizują nasze życie. Sprawiają, że codzienne funkcjonowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze. Dotyczy to również zarządzania budynkami. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, na które dziś może sobie pozwolić już nawet przysłowiowy „przeciętny Kowalski”, problemy z zabezpieczeniem domu przed złodziejem czy koniecznością wymiany zamków po zagubieniu klucza mogą bezpowrotnie zniknąć – i to zarówno w domach jednorodzinnych, jak i większych budynkach.

Kable i maty grzejne zapobiegające oblodzeniom - dlaczego warto stosować

Wydaje się, że coraz łagodniejszy klimat, czasami wręcz jesienna pogoda, oznacza mniejszą ilość zagrożeń, do których przyzwyczaiły nas srogie zimy. W praktyce jednak to właśnie zmienność i nieprzewidywalność warunków pogodowych może zagrozić bezpieczeństwu ludzi, budynków oraz pojazdów. Wystarczy nawet kilka śnieżnych lub mroźnych dni, odwilż i znowu lekki przymrozek, a chodniki i podjazdy przy naszych domach zamieniają się w niebezpieczne powierzchnie, na których możemy się przewrócić lub w coś uderzyć. Systemy przeciwoblodzeniowe zapobiegają takim problemom. Instalując je zabezpieczamy chodniki i schody, podjazdy i rampy, rynny i rury spustowe oraz połacie dachowe.

Nowoczesny bezprzewodowy system alarmowy

Potencjał technologii smart od kilku lat wykorzystywany jest przez twórców urządzeń, które każdego dnia ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Koncepcja smart living zaczyna obejmować coraz to nowsze aspekty naszego życia. Nic zatem dziwnego, że twórcy nowoczesnych rozwiązań postanowili przenieść tę ideę także w sferę naszego bezpieczeństwa. W ten sposób powstała platforma Yale Smart Living, czyli system bezprzewodowego zarządzania bezpieczeństwem w domu, ze swoim flagowym produktem – systemem alarmowym Smartphone SR 3200i.

Sterowniki nawadniania – co powinniśmy o nich wiedzieć?

Stając przed wyborem sterownika do systemu nawadniania, zazwyczaj zależy nam na skutecznym i prostym w obsłudze urządzeniu, na którym będziemy mogli polegać przez wiele lat. Co powinniśmy wiedzieć o sterownikach nawadniania? Czym charakteryzuje się ich praca?

Zarządzaj ogrzewaniem online z aplikacją firmy TECH Sterowniki

Wszechstronność, praktyczność, wygoda – to trzy cechy, które doskonale łączy w sobie opracowana przez pracowników firmy TECH Sterowniki unikalna aplikacja do zdalnego zarządzania ogrzewaniem eModul. Jest na tyle uniwersalna, że pozwala zarządzać pracą różnego rodzaju sterowników i w ten sposób kontrolować i edytować parametry pracy kotła grzewczego, kominka, kolektorów słonecznych, pomp ciepła czy złożonej instalacji domowej, a także dokonywać zmian temperatury w pomieszczeniach

Automatyczna przyszłość

Automatyzacja to wszechobecny trend. Pracują nad nią inżynierowie wszystkich dziedzin - od urządzeń używanych w życiu codziennym, przez ochronę zdrowia, po produkcję w ogromnych fabrykach. Automatyzacja dotyczy coraz częściej naszych domów i mieszkań.

Urządzenie, które chroni wszystkie akcesoria inteligentnego domu

Dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, przedstawia autorskie urządzenie o nazwie SENSE, które ma za zadanie chronić inteligentne domy. F-Secure SENSE to połączenie bezpiecznego routera Wi-Fi z zaawansowaną aplikacją ochronną oraz sprawdzonym rozwiązaniem chmurowym. Jego zadaniem jest zabezpieczenie urządzeń, które łączą się z Internetem, szczególnie w nowoczesnych domach – dotyczy to zarówno komputerów, smartfonów, tabletów, jak i inteligentnych pralek, lodówek i innych rozwiązań IoT.

Innowacyjne systemy integracyjne w inteligentnym domu

Automatyka domowa steruje za nas oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją czy osłonami okiennymi. Oszczędzamy dzięki niej bezcenny czas. Ograniczeniem każdego systemu jest jednak metoda wydawania poleceń poszczególnym maszynom. Jak zintegrować rozwiązania różnych producentów w centralny, inteligentny system.

Kurtyny dymowe ważny element w ochronie przeciwpożarowej budynków użyteczności publicznej.

Szklane kurtyny dymowe pełnią we współczesnych budynkach użyteczności publicznej bardzo ważną funkcję. Ich zadaniem jest magazynowanie oraz ukierunkowanie dymu powstałego na skutek pożaru do odpowiednich stref technicznych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników tych obiektów rozwiązania oferowane przez ich producentów powinny być stale ulepszane.

Kupujesz system automatyki – kupuj z pewnego źródła i u jednego producenta.

By uniknąć kłopotów podczas eksploatacji systemu automatyki do bram i drzwi garażowych, powinniśmy wszystkie elementy kupować u jednego producenta. Korzystajmy też z autoryzowanych ekip montażowych i serwisowych.


Stron: 58 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17547 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >