Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Zabezpieczenie domu przed intruzami - jak zmieniało się na przestrzeni lat?

Nasze domy stanowią fortecę budzącą skojarzenia ze spokojem, ciepłem, ale przede wszystkim poczuciem bezpieczeństwa. Wraz z postępem technologicznym unowocześnieniu ulegały sposoby ochrony naszego mienia. Które innowacyjne rozwiązania zrewolucjonizowały systemy zabezpieczeń na przestrzeni lat?

Inteligentny Czujnik Dymu z aplikacją mobilną do samodzielnego montażu

Francuski producent systemów smart home, zapowiedział Inteligentny Czujnik Dymu (Smart Smoke Alarm). Czujnik jest prosty w instalacji, trwały i współpracuje z najpopularniejszymi rozwiązaniami smart home. Błyskawicznie przesyła informacje o zagrożeniu na smartfon użytkownika. Do sklepów trafi w październiku, a więc jeszcze przed sezonem grzewczym. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży.

Zabezpieczenie domu przed włamaniem kamerą WiFi - czy to skuteczna ochrona?

Przebywanie nawet daleko poza domem wcale nie musi oznaczać braku kontroli nad naszą posiadłością. Może ją zapewnić komfortowe, ekonomiczne i proste w obsłudze rozwiązanie – tak właśnie prezentuje się bezpieczeństwo nowej ery. Inteligentny, cyfrowy obserwator pozwoli bowiem doglądać posesję w czasie rzeczywistym. Jak działają tego typu urządzenia?

Monitoring budynków a RODO. Co warto wiedzieć i gdzie szukać profesjonalnej porady

RODO – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony danych osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 roku – zaostrzyło zasady zbierania i przechowywania informacji. Czy nowe prawo sprawiło, że monitoring budynków stał się w Polsce nielegalny? Absolutnie nie. Sprawdź, kiedy możesz go wprowadzić i jak dostosować procedury do aktualnie obowiązujących przepisów.

Sterowanie ogrzewaniem w Smart Home

Marka Purmo, która jest jednym z największych producentów grzejników na świecie, wprowadziła na rynek TempCoE3, nowy produkt z segmentu SMART Home. Prosty w obsłudze system umożliwia użytkownikowi sterowanie nie tylko ogrzewaniem, ale także oświetleniem i zewnętrznymi urządzeniami takimi jak zraszacze czy brama garażowa.

Zwody pionowe – maszty, iglice, zwody odsunięte dostępne w ofercie AN-KOM

Prawidłowa budowa instalacji odgromowej to podstawa właściwego zabezpieczenia budynku przed skutkami wyładowań atmosferycznych. Jej kluczową część stanowią zwody. Czym są, jaką pełnią funkcję i kiedy powinno się stosować zwody pionowe?

Domofony do domu jednorodzinnego – duże możliwości za rozsądną cenę. Przegląd pięciu modeli

Zakup domofonu do domu jednorodzinnego nie jest wcale łatwym zadaniem. Na rynku dostępnych jest bardzo szeroki wybór modeli. Różnią się od siebie oferowanymi możliwościami – mogą być wyposażone w użyteczne gadżety jak na przykład możliwość otwarcia furtki bez klucza, a jedynie przy pomocy specjalnej karty. Różnice w wyposażeniu pociągają za sobą również znacznie różnice w cenach. W poniższym zestawieniu prezentujemy pięć modeli domofonów dla domu, które oferują duże możliwości, a jednocześnie kupić je można w bardzo rozsądnej cenie.

Najnowsze trendy w systemach inteligentnego domu

Chcesz zredukować koszty związane z energią elektryczną czy gazem, zadbać o bezpieczeństwo domu i wygodnie sterować znajdującymi się w nim urządzeniami? Smart home to system, który spełni Twoje oczekiwania. Jakie rozwiązania są obecnie najbardziej popularne? Przedstawiamy najnowsze trendy i rozwiązania podnoszące komfort życia.

System jednego klucza w całym domu - rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo domowników

Jeden klucz do całego domu i kontrolowany dostęp do poszczególnych pomieszczeń dla każdego z domowników – dzieci nie mogą otworzyć składziku z narzędziami, a klucz ogrodnika otworzy jedynie furtkę. System klucza BKS zapewnia bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców.

Nowoczesne bezpieczeństwo – technologia inteligentnych budynków

Chyba każdy marzy o domu, który żyje i dostosowuje się do aktualnych potrzeb domowników. Inteligentne urządzenia sprawiają, że życie staje się dużo prostsze, oszczędniejsze i bezpieczne. W jaki sposób?


Stron: 59 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18437 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 360

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >