Instalacje niskoprądowe – lista artykułów

Systemy alarmowe: Czujka IVORY – nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

W siedzibie firmy Satel najlepsi specjaliści co dzień starają się wyznaczać nowe standardy jakości produktów alarmowych. Efektem tych działań jest stale rozszerzająca się oferta producenta inteligentnych systemów alarmowych z Gdańska. Jeden z ich ostatnich pomysłów, czujka IVORY, stanowi kolejny krok na przód w dziedzinie detekcji ruchu.

Systemy alarmowe: ABAX urządzenia firmy Satel do systemów alarmowych

Instalacja alarmu nie musi być uciążliwa – oto założenie, inżynierów i projektantów z firmy Satel. Efektem ich pracy było wprowadzenie do oferty systemu ABAX, umożliwiającego budowę wysokiej klasy systemu alarmowego opartego na technice dwukierunkowej komunikacji bezprzewodowej.

Czas na remont – Czas na zmiany: Sterowniki i regulatory temperatury

Wakacje to często czas, kiedy decydujemy się na zmiany w domu czy mieszkaniu. Z pewnością nie raz spędziliśmy letni urlop na malowaniu ścian, klejeniu tapety czy innych pracach remontowych

Centrale alarmowe: nowy manipulator LCD dla central alarmowych VERSA

Razem z nowymi centralami alarmowymi serii VERSA firma Satel zaprezentowała nowe manipulatory LCD. Czytelność i intuicyjna obsługa to najważniejsze cechy wyróżniające, które stanowić powinny o uznaniu wśród ich użytkowników .

Sterowanie światłem: ściemniacz Kontakt Simon z symulatorem obecności

Jasne światło, półmrok czy zupełna ciemność ? Dzięki zamontowaniu ściemniacza wszystkie opcje są możliwe. Jednym ruchem ręki możesz regulować natężenie światła, tworząc romantyczny nastrój lub też rodzinny klimat .

Ogrzewanie domu: regulator temperatury MRT10

Ustawienie odpowiedniej temperatury ogrzewania w domu, nie musi być męczące. Dzięki regulatorowi temperatury MRT10 wystarczy jeden ruch ręki.

Jak zaoszczędzić? Wystarczy oszczędnie mieszkać

Wyrobienie w sobie nawyków pozwalających na racjonalne i oszczędne użytkowanie mieszkania wymaga sporego samozaparcia – zwłaszcza, jeśli nie mamy w sobie zacięcia proekologicznego

Jak zmniejszyć koszty ogrzewania w naszym domu? Ogrzewanie cyfrowe pomoże w skutecznym rozwiązaniu tego problemu

Jednym ze sposobów na utrzymanie optymalnego komfortu cieplnego jest wyposażenie instalacji centralnego ogrzewania w system sterujący

Innowacje w budownictwie: kamerka do zadań specjalnych w kształcie pistoletu pomocna na każdej budowie.

Kamera z wyświetlaczem bezprzewodowym LCD i kablem przedłużającym pozwala zajrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, jak: otwory wentylacyjne, elementy maszyn, czy instalacje elektryczne.

Ogrzewanie domu: Innowacyjny projekt - kieruj orzewaniem przez komórkę

RWE i Nokia rozpoczęły współpracę nad innowacyjnym projektem oszczędnego ogrzewania domów i mieszkań, dzięki któremu kierowanie urządzeniami elektronicznymi będzie możliwe nawet tysiące kilometrów od domu.


Stron: 65 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  60 61 62 63 64  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17351 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >