Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Na Warmii ruszyła pierwsza w Polsce wioska całorocznych Villi sprzedawanych w systemie condo - Warmia Resort

Nieruchomości sprzedawane w systemie condo są w Polsce już bardzo popularne. Przeciwnicy takiej formy inwestowania wskazują jednak, iż nieruchomość w hotelu daje bardzo ograniczone możliwości dysponowania swoim lokalem. Jednak nie wszystkie inwestycje condo niosą za sobą takie ryzyko. W miejscowości Woryty (20 km od Olsztyna) nad jeziorem Giłwa ruszył właśnie kompleks Condo Ville Warmia Resort. Inwestycja składa się obecnie z 7 komfortowych domów i zaplecza rekreacyjnego. W przyszłości powstaną tu kolejne domy, kameralny pensjonat, strefa SPA, tyrolka i kort tenisowy.

Co warto wiedzieć o ubezpieczaniach turystycznych i dodatkowych zabezpieczaniach na wakacje

680 tys. zł – tyle zapłaciłby pewien Polak za koszty leczenia za granicą podczas letniego wyjazdu. Mężczyzna przebywający na wakacjach na Majorce wymagał nagłej hospitalizacji i przeprowadzenia dwóch operacji ratujących mu życie. Gdyby nie fakt, że pacjent był ubezpieczony, jego urlop byłby najdroższą wyprawą w jego życiu i obciążeniem finansowym na wiele lat. Na szczęście, coraz częściej decydujemy się za zakup ubezpieczenia turystycznego.

Osiedle zdrowych domów, budowane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju powstaje w Starych Babicach

Powstające osiedle energooszczędnych domów szeregowych e4 Kampinoska prezentuje nowatorskie podejście do pojęcia zrównoważonego budownictwa. Idea projektu e4 integruje najwyższej jakości nowoczesny i innowacyjny produkt jakim jest tynk z funkcją regulacji klimatu z komfortem mieszkańców. Inwestor gwarantuje równowagę między potrzebami emocjonalnymi a czysto użytkowymi, jednocześnie prezentując kompleksowe podejście do domu.

Ubezpieczenie mienia - co obejmuje i od czego zależy wysokość składki?

Ubezpieczenie mienia to polisa, która obejmuje przedmioty ruchome, częściowo ruchome oraz nieruchome. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują ubezpieczenia majątkowe zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Wysokość składki przy tego rodzaju polisie zależy m.in. od czasu trwania umowy ubezpieczeniowej, przedmiotu umowy i sumy ubezpieczenia. Ubezpieczenie mienia obejmuje m.in. mieszkania, domy i przedmioty codziennego użytku. Od jakich czynników zależy wysokość składki ubezpieczenia mienia?

Osiedle Rodzinne Podolany - w zabudowie szeregowej to wymarzone miejsce do zamieszkania dla rodzin

Jakimi kryteriami kieruje się rodzina poszukująca wymarzonego domu? Oprócz atrakcyjnej ceny i przemyślanego projektu, ważna jest także lokalizacja, komunikacja z miastem a przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój. W końcu komfort tkwi w szczegółach.

10 kroków do odbioru mieszkania

Jak krok po kroku przygotować się do odbioru mieszkania i na co zwrócić szczególną uwagę?

Jak się współcześnie buduje biurowce

Polska to coraz bardziej doceniany obszar rozwoju biznesu przez inwestorów z całego świata. Ze względu na idealne położenie w środkowej części Europy i zasoby w postaci wykształconej i profesjonalnej kadry, w Polsce decyduje się inwestować coraz więcej zagranicznych firm. Jest to przyczyną pojawiania się w krajobrazie dużych polskich miast biurowców, które zaskakują swoją architekturą i zastosowanymi do ich budowy materiałami.

Jak ustrzec się przed fałszywymi agentami nieruchomości i nie dać się oszukać na kupnie lub sprzedaży mieszkania

Wzmożony ruch na rynku nieruchomości to idealny czas dla oszustów i naciągaczy. Niestety ich liczba rośnie z roku na rok. W internecie pojawiają się ogłoszenia mieszkań w atrakcyjnych cenach, czasem nawet o 15% niższych od cen rynkowych. Przyciąga to uwagę wielu osób. Jak się okazuje, finalnie możemy więcej stracić niż zyskać. Jak to działa?

W Dziwnowie blisko plaży powstaje inwestycja Porta Mare Marina

Firma Budnex zrealizuje kolejny nadmorski projekt. Nowa inwestycja dewelopera powstanie w Dziwnowie, zaledwie 700 m od plaży. Porta Mare Marina składać się będzie z dwóch budynków apartamentowych z 242 lokalami. Budowa ruszy jeszcze w tym roku. Inwestycja będzie gotowa w połowie 2022 r.

Oaza spokoju i odpoczynku od miejskiego zgiełku - na gdańskim osiedlu VIALO w stylu HYGGE

Zgodnie z ideą hygge wnętrze mieszkalne powinno być osobistą przestrzenią, w której atmosfera ogniska domowego uprzyjemnia codzienne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Komfort miejsca i otoczenie urozmaicone zielenią, pozwalają skupić się na naturze i ułatwiają odnalezienie spokoju, a to stanowi elementarną część doświadczania szczęścia. I tę właśnie sztukę tworzenia estetycznych wrażeń, dających przyjemne uczucie swobody i równowagi, architekci ze studia Roark przełożyli na projekt osiedla Vialo w Gdańsku Aniołkach przy ul. Kopernika. Miejsce to bez wątpienia można określić przemyślaną oazą spokoju i odpoczynku od miejskiego zgiełku.


Stron: 491 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19298 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >