Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Bezpieczne mieszkanie – czyli jakie? Na co zwrócić uwagę?

Poczucie bezpieczeństwa to jedno z najważniejszych aspektów rozważanych w czasie wyboru mieszkania do kupienia. Poczucie to dotyczy zabezpieczenia przed włamaniami, kradzieżą, pożarem oraz innymi zdarzeniami losowymi. Chcąc zabezpieczyć siebie, rodzinę i mienie należy dokładnie sprawdzić ofertę dewelopera, aby podjąć najlepszą decyzję.

Apartamentowiec Tulip Residences powstaje na warszawskiej Pradze

Na warszawskiej Pradze, przy ul. Targowej stanie pierwszy w Polsce obiekt pod marką Tulip Residences. Realizacja powstaje w oparciu o umowę franczyzy zawartą między WIK Capital a siecią Louvre Hotels Group. Inwestorem jest firma Wawa Novum – warszawski deweloper. Za projekt wnętrz odpowiadają architekci z pracowni Tremend.

Domy w zabudowie szeregowej pod Poznaniem

Jesień to pracowity okres na osiedlu Rodzinny Zakątek w Błażejewie. Trwa budowa trzech szeregów - łącznie 35 domów. Już pod koniec roku 12 z nich będzie gotowych. Teren inwestycji graniczy z lasem, a liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z kolei w pobliskim Kórniku funkcjonują szkoły, przedszkola, apteki i liczne centra czy punkty handlowo - usługowe.

Inwestycja w luksusowy camping blisko natury - czym jest glamping?

Glamping bardzo szybko zyskał popularność. Połączenie formy campingu z luksusem jaki oferują domki wypoczynkowe czy specjalne namioty, co ważne ze wszystkimi udogodnieniami, to doskonały pomysł na wypoczynek. Obecnie jest to rynek, którego wartość stale wzrasta. Przewiduje się, że do 2024 roku osiągnie miliard złotych. To alternatywa dla osób, które szukają pomysłu na ulokowanie swojego kapitału. Stopy zwrotu są dużo wyższe niż przy tradycyjnych formach finansowania.

Mieszkania o podwyższonym standardzie na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi są już gotowe do odbioru

Lokum di Trevi na wrocławskim Tarnogaju to jedno z najpopularniejszych osiedli w stolicy Dolnego Śląska, wybierane zarówno przez nabywców szukających mieszkania na własne potrzeby, jak i z przeznaczeniem na wynajem. Do użytku oddanych zostało 217 mieszkań. Grupa rozpoczęła przekazywanie lokali, co umożliwi rozpoznanie ich w wyniku finansowym bieżącego roku.

Czym się zajmuje zarząd nieruchomości a czym zarządca i administrator - poznaj różnice

Kluczową kwestią w organizacji struktury zarządzającej daną nieruchomością jest odpowiednie wskazanie podmiotu zarządzającego oraz administrującego budynku mieszkalnego. Jasne rozgraniczenie tych funkcji wpływa m.in. na utrzymanie budynku w odpowiednim stanie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy rozróżniają te funkcje i ich zakres odpowiedzialności. Może to prowadzić do ogólnego zdezorientowania i wydłużenie procedur, w której chcemy zgłosić się do odpowiedniej jednostki z konkretnym problemem, oczekując pomocy w jego rozwiązaniu. Zarząd własny, zarządca, administrator – co oznaczają poszczególne pojęcia?

Budowa .KTW II - powstaje najwyższy biurowiec w Katowicach

Jest to kontynuują realizowanego kompleksu biurowego .KTW. Obok 66-metrowego biurowca znajdującego się tuż przy Spodku, powstanie jego jeszcze bardziej okazały brat. .KTW II będzie najwyższym budynkiem biurowym nie tylko w Katowicach, ale i w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM), a cały kompleks biurowy .KTW oferować będzie 62 000 m.kw. do wynajęcia. Przygotowania do budowy już trwają, a docelowe prace rozpoczną się w listopadzie.

Uroczyste otwarcie biurowca Vector+ na warszawskiej Woli

Wieżowiec biurowo-usługowy Vector+, zlokalizowany na warszawskiej Woli przy ul. Obozowej 57, przyciąga wzrok już z daleka. Dwie charakterystyczne wieże o wysokości 15 i 7 kondygnacji oferują 13,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni. Największą część obiektu, czyli ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych, stanowi nowoczesna powierzchnia biurowa. Budynek mieści się tylko 3,6 kilometra w linii prostej od centrum stolicy. Blisko biegnie aleja Prymasa Tysiąclecia oraz droga ekspresowa S8, dzięki czemu transport do wybranej drogi krajowej lub na lotnisko nie stanowi najmniejszego problemu.

Wynajem mieszkania w Szczecinie – czym się kierować?

Szczecin jest jednym z tych miast, w których wynajem mieszkań cieszy się ogromną popularnością. Jednak decydując się na taki krok, możemy napotkać wiele problemów. Najczęściej występującymi są niedopowiedzenia w umowie, niezgodność z ogłoszeniem, a także pewne niejasności, które stają się później przedmiotem sporu z właścicielem. Jak wynająć mieszkanie, żeby nie żałować?

Kredyt na 100 tysięcy złotych. Sprawdź, gdzie go dostaniesz!

Standard naszego życia podnosi się i coraz chętniej pożyczamy pieniądze na procent od banków czy firm pożyczkowych. Zdarza się, że potrzebujemy szybko sporej kwoty np. na przeprowadzenie generalnego remontu lub urządzenie domu czy mieszkania. Czasami pojawia się okazja i potrzebujemy pieniędzy, żeby zainwestować. Jak wtedy pozyskać środki? Gdzie dostaniesz kredyt np. na 100 000 złotych? Jakie dokumenty będziesz musiał przedstawić? Ile będzie kosztował Cię kredyt? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie w tym artykule.


Stron: 495 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17984 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 101

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >