Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

W jakim mieście najszybciej sprzedamy mieszkanie?

Ile trwa sprzedaż mieszkania? To pytanie zadają sobie wszystkie osoby, które podejmują decyzję o zbyciu własnego lokum. Różnice w czasie oczekiwania na nabywcę są naprawdę duże. Średnie czasy sprzedaży przeanalizowała sieciowa agencja nieruchomości.

Agnieszka Radwańska ambasadorką osiedla Awangarda na warszawskim Bemowie

Warszawa to mnogość inwestycji deweloperskich, które wypełniają każdy zakątek miasta – od prawobrzeżnej Białołęki aż po lewobrzeżny Ursynów. Pośród osiedli mieszkaniowych są te, które łączą w sobie prestiż, nowoczesność oraz bliskość natury. Takim miejscem w stolicy jest osiedle Awangarda, zlokalizowane na warszawskim Bemowie.

Jak przeprowadzić remont, gdy nie ma się gotówki?

Brak wystarczających środków to jeden z najczęstszych powodów, przez który ludzie odwlekają przeprowadzenie prac remontowych. Często jednak modernizacja nieruchomości jest pilna, a konieczne staje się użycie zewnętrznych źródeł finansowych. Warto wtedy wiedzieć, jak korzystnie pożyczyć pieniądze na ten cel.

W poszukiwaniu idealnego mieszkania – wizyta na placu budowy

Decydując się na kupno mieszkania z rynku pierwotnego, możesz wybrać lokal w budynku już oddanym do użytku lub w takim, który znajduje się jeszcze w trakcie budowy. Podpowiemy Ci, jak przygotować się do wizyty na placu budowy, aby zakup mieszkania okazał się korzystnym posunięciem.

Czy warto kupić mieszkanie w centrum Warszawy?

Choć są droższe, niż mieszkania zlokalizowane w ościennych dzielnicach, apartamenty Warszawa centrum cieszą się ogromną popularnością. Ich cenę rekompensuje szereg zalet, wliczając w to idealne miejsce pod inwestycję, choć mają też swoje minusy. Czy warto zainteresować się kupnem takiego lokalu? Na jakie plusy możemy liczyć? Czy jest to opłacalne dla naszego portfela, z punktu widzenia osoby wynajmującej mieszkanie innym?

Poznański Dębiec - jakie inwestycje tutaj powstają?

Dębiec przeżywa renesans. Dzięki zieleni, inicjatywom społecznym, dogodnej lokalizacji i miejscom rekreacji zyskuje na atrakcyjności. Jego walory doceniają zarówno mieszkańcy, jak i inwestorzy. Zobacz na zdjęciach, jak zmienia się ta część Poznania.

Lepiej kupić mieszkanie nowe, czy z drugiej ręki?

Zakup mieszkania to dla wielu osób jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Często zastanawiamy się, czy korzystniej jest kupić mieszkanie na rynku pierwotnym, czy wtórnym? Coraz więcej osób jest zdania, że zakup nowego lokum to lepsze rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chodzi o możliwość samodzielnej aranżacji wnętrza, obecność nowoczesnych udogodnień czy niższe koszty utrzymania.

Rewitalizacja Parku Handlowego Auchan Bielany

Pod koniec roku Park Handlowy Auchan Bielany zaskoczy nowym designem. Za sprawą architektów z Tremend odnowiony park handlowy ugości klientów komfortowymi i nowoczesnymi wnętrzami oraz nowymi przestrzeniami przeznaczonymi na spotkania z bliskimi, odpoczynek czy korzystanie z multimediów. Będzie miejscem przyjaznym dla rodzin – w projektach nie pominięto tak istotnych udogodnień dla odwiedzających z dziećmi. Efekty poznamy już pod koniec listopada.

Rynek pierwotny – dom czy mieszkanie?

Planując nabycie nieruchomości w celach mieszkaniowych wiele osób zastanawia się co będzie lepszym rozwiązaniem – zakup domu jednorodzinnego czy mieszkania. Podjęcie właściwej decyzji wymaga uwzględnienia wielu ważnych kwestii, jak np. indywidualne oczekiwania inwestora, czy liczebność rodziny.

Chcesz zainwestować większe środki, ale nie masz pomysłu? Co powiesz na mieszkanie pod Warszawą?

Z roku na rok Polacy stają się coraz bogatszym narodem. Spory wpływ ma na to podwyżka płac, rozwój zawodowy i nieustanne dokształcanie, ale również emigracja zarobkowa, głównie do Wielkiej Brytanii lub Niemiec. Około 50% osób nabywających obecnie mieszkanie kupuje je za gotówkę, pozostali zaś biorą kredyt hipoteczny. Jeżeli ty również masz do dyspozycji kilkaset tysięcy złotych i nie wiesz, w co mądrze je zainwestować albo masz zdolność kredytową, zdecyduj się na zakup mieszkania na wynajem.


Stron: 483 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18435 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >