Inwestycje – lista artykułów

Zakup pierwszego mieszkania na rynku wtórnym - na co musimy zwrócić szczególną uwagę?

Deweloperzy budują coraz więcej, a klienci na rynku pierwotnym kupują lokale już na etapie dziury w ziemi. A gdyby tak pierwszego mieszkania poszukać na rynku wtórnym? Jak podjąć właściwą decyzję i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Żłobek to dziś „must have” każdego osiedla. Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów w Krakowie ma nowy żłobek

Do bogatej oferty udogodnień dla rodzin z dziećmi na Osiedlu Wizjonerów dołączył nowy żłobek publiczny prowadzony na zlecenie i ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Już wcześniej można było korzystać tu również z zajęć dostępnych w ramach Klubu Rodziców działającego w przestrzeni klubu osiedlowego K2O. Żłobek funkcjonuje od początku stycznia bieżącego roku, a we wtorek 11 lutego odwiedził go Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa.

Modernizacja zakładu Pilkington IGP w Ostrołęce

Lider produkcji szyb zespolonych w Polsce – Pilkington IGP podjął decyzję o rozbudowie zakładu w Ostrołęce. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na marzec 2020 roku. Dzięki powiększeniu powierzchni, doposażeniu zakładu, a także zwiększeniu zatrudnienia, przewidywane jest podwojenie mocy produkcyjnych.

Pierwszy etap poznańskiego osiedla Fama Jeżyce

W jednej z największych i wyczekiwanych inwestycji na poznańskich Jeżycach uruchomiono proces rezerwacji mieszkań. Ten oryginalny projekt powstanie na terenach dawnej fabryki Wiepofama, w samym sercu jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania. Budowa ruszy już w pierwszym kwartale tego roku.

Inwestycja Dom Mehoffera - inspirowana twórczością młodopolskiego artysty

Rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji – Domu Mehoffera. Osiedle powstanie przy ul. Mehoffera 23 na warszawskim Tarchominie i zaoferuje klientom łącznie 129 lokali.

Planowane na 2020 r. inwestycje deweloperskie na terenie Poznania

Miniony rok znów okazał się rekordowy pod względem liczby sprzedanych, jak i budowanych mieszkań. Liczba oddanych do użytkowania budynków wielorodzinnych na terenie Poznania wyniosła 78, co daje 4356 lokali mieszkalnych. To o 836 więcej niż rok wcześniej. Prognozy na kolejne lata są optymistyczne. W 2019 r. rozpoczęto budowę 107 nowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, czyli o 49 więcej niż rok wcześniej. A to z pewnością nie wszystko. Spodziewać się możemy debiutów kolejnych projektów. O plany na rok 2020 zapytaliśmy poznańskich deweloperów.

Nowe budynki na osiedlu Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem

Rozpoczęła się budowa jedenastego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Jego rozbudowa trwa od 19 lat, a kolejne odsłony cieszą się niesłabnącą popularnością. Tym razem powstaną tam 63 mieszkania w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Pierwsze z nich znalazły swoich nabywców jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał przyszłego roku.

Polski deweloper nowoczesnych przestrzeni magazynowych buduje w międzynarodowym systemie BREEAM

Dotkliwe skutki ocieplenia klimatu oraz porozumienie paryskie z 2015 roku, wytyczające pierwszy wiążący ogólnoświatowy plan działania dla złagodzenia zmian klimatycznych, sprawiły, że również branża logistyczna coraz mocniej stawia na zrównoważone budownictwo. Polski deweloper magazynowy, jako pierwszy tworzy innowacyjną linię produktową. Jej głównym założeniem jest dostarczenie obiektów, gdzie ekologiczne rozwiązania pomogą zminimalizować oddziaływanie na środowisko naturalne. Budowa pierwszego magazynu według nowej zielonej koncepcji ruszy w pierwszej połowie roku.

Ile kosztuje kredyt hipoteczny? Podsumowujemy koszty

Myślisz, że koszt kredytu hipotecznego równa się sumie comiesięcznych rat? Niestety, nie do końca tak to wygląda… Z jakim rzeczywistym wydatkiem musisz się liczyć, zaciągając kredyt na wymarzone M? Sprawdź!

Warszawki rynek biurowców na rekordowo wysokim poziomie

W Warszawie jest dziś w budowie prawie 850 tys. mkw. powierzchni biurowych. Przeważająca większość prowadzonych inwestycji zlokalizowana jest w centralnej części miasta. Warszawski rynek, który dysponuje już zasobami biurowymi przekraczającymi 5,6 mln mkw. powierzchni, rośnie w szybkim tempie. Zapotrzebowanie na biura od wielu miesięcy utrzymuje się na rekordowo wysokim poziomie. Najbardziej spektakularne projekty, które będą miały największy wpływ na nowy obraz miasta, realizowane są w okolicy skrzyżowania Prostej z Towarową na warszawskiej Woli i w Śródmieściu


Stron: 498 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15894 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >