Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Rozpoczyna się budowa osiedla Fama Jeżyce w Poznaniu

Jest to długo wyczekiwana inwestycja na poznańskich Jeżycach. Na rozległych terenach po dawnych zakładach Wiepofama powstanie osiedle Fama Jeżyce. Budowa pierwszego etapu, w którym znajdzie się 251 mieszkań rozpocznie się już w I kwartale 2020 roku.

Inwestycje szczególnie istotne społecznie - powstaje klinika rehabilitacyjna w Warszawie

Mostostal Warszawa i ORPEA Polska podpisały umowę na realizację zespołu dwóch budynków, przeznaczonych pod usługi ochrony zdrowia: szpitala rehabilitacyjnego oraz budynku z usługami zakwaterowania dla osób starszych. Inwestycja powstanie Warszawie, w dzielnicy Wawer przy ul. Mrówczej 124.

Szeregówki Wrocław - cena, lokalizacja, standard wykończenia - czyli najważniejsze elementy, na które zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania lub domu we Wrocławiu

Marzenia o własnym domu, o własnym mieszkaniu nie muszą pozostawać tylko marzeniami. Nie muszą też być związane z ponoszeniem kosztów, które tak naprawdę przerastają daną osobę. Istotnym elementem w tym względzie jest znalezienie odpowiedniego miejsca, odpowiedniego inwestora, odpowiedniego domu, mieszkania. Tak naprawdę tutaj nie liczy się samo mieszkanie, dom, ale na pewno istotnym elementem jest otoczenie, na pewno bardzo istotnym elementem jest również dostępność komunikacyjna.

Powstaje apartamentowiec Zajezdnia Wrocław, który oprócz mieszkań będzie posiadał atrakcyjne części wspólne dla lokatorów

Zajezdnia Wrocław to druga inwestycja francuskiego dewelopera na Nadodrzu. Pierwszą jest Centreville – nowoczesny apartamentowiec z luksusowymi penthouse’ami realizowany przy ul. Drobnera. Pozostałe projekty we Wrocławiu to niedawno ukończony kompleks Jagiełły 6 na Kępie Mieszczańskiej oraz inwestycje mieszkaniowe przy wybrzeżu Wyspiańskiego 11, przy ul. Pięknej i przy parku Grabiszyńskim.

Kompleks TEN Office - wysokiej jakości, nowoczesne powierzchnie biurowe powstają na krakowskim Podgórzu

Grupa BUMA – lider krakowskiego rynku powierzchni biurowych planuje wkrótce rozpoczęcie budowy kolejnego kompleksu biurowego przy ul. Tischnera w Krakowie. TEN Office to zespół dwóch budynków klasy A o powierzchni wynajmowalnej 31 750 m kw. Inwestor jak zawsze zadbał o nowoczesne rozwiązania technologiczne przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów ekologicznych.

Krakowski akademik LivinnX, który powstał w miejscu dawnego budynku Telpodu jest już gotowy do zamieszkania

LivinnX Kraków – jeden z najnowocześniejszych akademików w Polsce został otwarty! Do obiektu zlokalizowanego przy ul. Romanowicza 4 w Krakowie mogą wprowadzać się już pierwsi studenci. Do ich dyspozycji jest 290 jednostek mieszkalnych oraz aż 2000 m kw. udogodnień. Nadal można dokonywać rezerwacji miejsc i dołączyć do społeczności LivinnX!

Mieszkanie dla studenta - w jakim mieście wynajmie najtaniej?

Różnice w cenach mieszkań na wynajem mogą być naprawdę duże. Agencja Metrohouse przeanalizowała koszty wynajmu mieszkań w miastach akademickich.

W północno zachodniej części Poznania powstaje inwestycja z ogrodami - Osiedle Przy Jeziorach

Przestronny, zielony ogród, to istotny element domu, na który zwracają uwagę nabywcy. Na takie rozwiązanie postawił deweloper More Place na Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu, z domami do 112,2 mkw. oraz ogrodami do 535 mkw.

Inwestycje w condohotele cieszą się coraz większą popularnością

Inwestorzy condohoteli mogą liczyć na atrakcyjne stopy zwrotu. Warto jednak pamiętać, że sukces na tym rynku zależy nie tylko od lokalizacji obiektów, ale też doświadczenia i oferty operatorów. Warto sprawdzić ich realny potencjał przed podpisaniem długoletniej umowy.

Jakie dzielnice Warszawy są najchętniej wybierane do zamieszkania

W Warszawie znajdziemy szereg lokalizacji, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem nabywców mieszkań. Gdzie najczęściej poszukujemy mieszkań, a gdzie naprawdę dochodzi do największej liczby transakcji na rynku wtórnym?


Stron: 495 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17984 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >