Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Czy teraz jest dobry czas na sprzedaż mieszkania

Długookresowy i wyraźny wzrost cen mieszkań zawsze jest czynnikiem zachęcającym do odsprzedaży „M” wcześniej kupionego w celach typowo inwestycyjnych. Można sądzić, że pod wpływem doniesień z rynku mieszkaniowego, spora część inwestorów obecnie bierze pod uwagę sprzedaż lokalu. Właśnie dlatego eksperci portalu RynekPierwotny.pl postanowili sprawdzić, ile w przypadku odsprzedaży typowego mieszkania mogłaby zarobić osoba, która kupiła taki lokal dwa lata wcześniej.

Kupując mieszkanie od dewelopera - co można zmienić w projekcie

Klienci na rynku nieruchomości, wybierając mieszkanie, doceniają swobodę w planowaniu przestrzeni. Możliwości dokonania zmian lokatorskich to dodatkowy atut w ofercie dewelopera, ale o to co dokładnie możemy zmienić

Poznańska inwestycja Przystań Warta to projekt położony o krok od natury, z gwarantowanym widokiem na rzekę

Trwa budowa mieszkaniowego projektu przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu. W ramach kameralnej inwestycji powstaje jedynie osiem mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, od 56 do 166 mkw. Do lokali przynależą balkon, loggia lub taras. Gwarantowanym dodatkiem jest również widok na Wartę, którą zapewnia lokalizacja budynku – na zboczu rzeki.

Biuro Informacji Kredytowej S.A. - artykuł o instytucji

Biuro Informacji Kredytowej to główne źródło informacji, które zajmuje się gromadzeniem i udostępnianiem danych na temat realizacji zobowiązań finansowych przez podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Działalność BIK ma służyć całemu systemowi bankowemu w kraju. To umożliwia wymianę informacji między przedsiębiorcami, a sektorem bankowym.

Biały dom - nowa inwestycja na warszawskim Tarchominie

Warszawski deweloper Kompania Domowa realizuje kolejną inwestycję. W sercu Tarchomina, przy ulicy Światowida, powstanie przełomowy projekt mieszkaniowy w tej dzielnicy. Zgodnie z przyjętym w 2012 roku miejscowym planem zagospodarowania, Biały Dom będzie najwyższym – 15 piętrowym budynkiem w okolicy, zapewniającym widok na Wisłę oraz panoramę miasta.

Kupno mieszkania z drugiej ręki – co warto sprawdzić?

Choć deweloperzy prześcigają się w coraz to nowych inwestycjach mieszkaniowych, nieruchomości z rynku wtórnego wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem nabywców – głównie ze względu na niższe ceny i atrakcyjne lokalizacje. Przy ich zakupie trzeba zachować większą ostrożność. Zobacz, na co uważać!

5 prostych porad, jak przygotować mieszkanie do wynajęcia

Wiosna to czas, kiedy wiele osób decyduje się na zmianę mieszkania. Sezonowo rosnący popyt na lokum do wynajęcia można w pełni wykorzystać, wprowadzając proste i niedrogie modyfikacje, które przyczynią się do wzrostu zainteresowania mieszkaniem przez potencjalnych najemców. Ponadto, pomogą one również podnieść jakość przestrzeni przeznaczonej do wynajęcia, czyniąc ją bardziej przyjazną dla nowych lokatorów.

Panoramiczny widok na Poznań z osiedla Red Park

13 pięter, 137 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, panoramiczny widok na Poznań i ogródki większe niż połowa boiska do koszykówki. To tylko niektóre cechy budynku, który będzie ostatnim etapem osiedla Red Park. Jego premiera miała miejsce na właśnie zakończonych targach mieszkań. Trwa przedsprzedaż mieszkań. Dzień Otwarty już w sobotę!

Osiedle Nowy Strzeszyn - propozycja dla tych, którzy się zastanawiają pomiędzy domem a mieszkaniem

Mieszkania, które spełniają wszystkie funkcje domu - to idea projektu Nowy Strzeszyn realizowanego na poznańskich Jeżycach. Wyróżniająca się na tle innych deweloperskich propozycji inwestycja już powstaje. Pierwsze mieszkania będą gotowe w III kwartale 2019 roku.

Kupno nieruchomości w Hiszpanii – czy inwestycja za granicą się opłaca?

Inwestycja w nieruchomość jest poważną decyzją, bez względu na to, czy szukamy posiadłości na własny użytek, czy z myślą o przyszłym wynajmie. W każdym przypadku jednak od wielu lat istnieje przekonanie, że na nieruchomości nie stracimy i coraz więcej Polaków decyduje się na lokowanie kapitału również w hiszpańskich prowincjach. Jak wygląda obecny rynek w Hiszpanii i najważniejsze, czyli jakie są ceny nieruchomości?


Stron: 489 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19152 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >