Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Wyższe dopłaty i limity w MdM w woj. pomorskim

Od stycznia zaczną obowiązywać nowe wskaźniki w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Faktyczna zmiana będzie jednak dotyczyła jedynie województwa pomorskiego. Co prawda BGK nie opublikował jeszcze nowych wartości, ale z wyliczeń Expandera wynika, że będą one istotnie wyższe niż obecnie. W Gdańsku limit ceny metra kw. nowego mieszkania wyniesie 5 746,40 zł, a dla lokali z rynku wtórnego 4 701,60 zł za m kw.

Ostatnie, wolne lokale we wrocławskim kompleksie OVO

W kompleksie OVO Wrocław na trzecim, biurowym piętrze, zostały trzy dostępne powierzchnie. W ostatnim czasie do właścicieli biur dołączyli między innymi: agencja nieruchomości i firma dostarczająca luksusowe usługi takie jak wynajęcie prywatnego samolotu czy jachtu. Widać ożywienie na rynku deweloperskim w ostatnim kwartale roku – już nie tylko w segmencie apartamentów na lokatę, ale także biur.

Ekologiczne budynki - One Charles de Gaulle w Bukareszcie

Najwyższy standard, ciekawa architektura i wiele wysokiej klasy rozwiązań przyjaznych środowisku – projekt One Charles de Gaulle to jedna z najciekawszych i najbardziej luksusowych inwestycji mieszkaniowych w Bukareszcie. Dwa budynki, 33 apartamenty, 55 miejsc parkingowych i wiele zieleni – zarówno w okolicy, jak i w obrębie inwestycji, powstają w północnej części Bukaresztu, tuż przy ogromnym parku Herăstrău (110 ha), w którym kryje się jezioro o tej samej nazwie. W okolicy buduje się też wiele nowoczesnych budynków biurowych. To doskonały adres dla biznesu i świetna lokalizacja na mieszkanie.

Kończy się program MdM - jest jeszcze szansa, aby z niego skorzystać

W styczniu 2018 roku ruszy ostatnia pula dofinansowań w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Do rozdania będzie 381 mln zł, co powinno wystarczyć dla 15-16 tys. kredytobiorców.

Najważniejsze czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę podczas zakupu mieszkania

Zakup mieszkania to decyzja, którą podejmujemy zwykle na wiele lat i nierzadko wydajemy na ten cel całe nasze oszczędności. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto się dokładnie zastanowić. Kupując mieszkanie w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na cenę, lokalizację oraz wielkość lokalu. Oczywiście są to prawdopodobnie najważniejsze czynniki, które definiują, czy mieszkanie spełnia nasze oczekiwania. Często jednak zapominamy o mniej oczywistych, ale również bardzo ważnych aspektach.

W Kołobrzegu powstaje Osiedle Feniks

Właśnie zakończyła się budowa czwartego budynku, w którym znajdują się 54 lokale. W trakcie budowy i sprzedaży jest też ostatni, piąty budynek (70 lokali), którego zakończenie deweloper planuje na wiosnę 2018 roku. Autorem projektu jest kołobrzeska pracownia Dominanta, a generalnym wykonawcą Skanska.

Ostatnia szansa na skorzystanie z programu MDM - jak przygotować wniosek?

Wraz z początkiem nowego roku już po raz ostatni zostanie uruchomiana pula dofinansowań dostępna w programie Mieszkanie dla Młodych. Do rozdysponowania będzie już tylko 381 mln zł. Ze względu na fakt, że MdM dobiega już końca, wszystko na to wskazuje, że zainteresowanie programem będzie największe w historii, a dostępne środki rozejdą się w ciągu kilku dni. Dlatego już dzisiaj warto wybrać mieszkanie spełniające kryteria oraz zacząć załatwiać niezbędne formalności.

Mieszkanie o nieregularnych kształtach – zalety i wady

Mieszkania o nieregularnych kształtach, na planie wielokątów, ze skosami czy z łukami, zwykło się nazywać nieustawnymi i wymieniać jedynie ich minusy. Czy rzeczywiście tak jest? Jakie korzyści płyną z zakupu mieszkania o nietypowym kształcie

Krakowski deweloper rozpoczyna walkę ze smogiem akcją - Zabij smog z Wawel Service

W ramach akcji „Zabij smog z Wawel Service” do każdego kupionego gotowego mieszkania zostanie ufundowane urządzenie antysmogowe. Według Światowej Organizacji Zdrowia Polska zajmuje pierwsze miejsce w Europie pod względem zanieczyszczenia powietrza pyłami zawieszonymi PM10 i rakotwórczym benzoapirenem, a drugie miejsce jeśli chodzi o skażenie pyłami PM2,5.

Na czym polega wycena nieruchomości?

Zamierzasz zakupić nieruchomość, korzystając z kredytu bankowego? Nie obejdzie się bez przygotowania jej wyceny. Sprawdź, na czym polega wycena nieruchomości i kto zajmuje się jej sporządzeniem.


Stron: 478 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17715 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >