Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Gdańsk, Gdynia czy Sopot – gdzie opłaca się wynająć mieszkanie w Trójmieście?

Trójmiasto to jeden z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków miejskich w Polsce. Co roku do Trójmiasta przeprowadzają się studenci, którym udało się dostać na jedną z czternastu wyższych uczelni. Trójmiasto cieszy się także ogromną popularnością wśród osób poszukujących zatrudnienia. Dobre zarobki oraz dostępność miejsc pracy sprawiają, że Trójmiasto jest chętnie wybieranym ośrodkiem miejskim na rozpoczęcie nowego życia. Gdzie najbardziej opłaca się wynająć mieszkanie studentowi? Czy wybrać Gdańsk, czy może Gdynię albo Sopot?

Frank z Internetu ratuje kredytobiorców

Kredyty walutowe to zmora setek tysięcy Polaków, którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie. Niestety kredyt w obcej walucie, który początkowo wydawał się najlepszym wyjściem, po czasie okazało się pieniężną pułapką, z której trudno się wydostać. Jednak frankowicze, bo to oni stanowią największą grupę osób z kredytem walutowym, znaleźli rozwiązanie na swoje walutowe kłopoty. I to w Internecie.

Kupno mieszkania jako inwestycja kapitału

Wśród klientów na rynku nieruchomości nie brakuje takich, którzy kupują mieszkanie z myślą o bezpiecznym ulokowaniu kapitału. To nie tylko inwestycja finansowa, ale i pozwalająca zaplanować przyszłość.

Pęknięta rura, zepsuta lodówka, awaria auta – możesz zażegnać kryzys dzięki pożyczce online

Nagła awaria może poważnie nadszarpnąć domowy budżet. Sposobem, by temu zapobiec, jest szybkie pozyskanie dodatkowych środków. To możliwe dzięki szybkim pożyczkom online, które dają dostęp do gotówki nawet w kilkanaście minut.

Jak sprawdzić, czy mieszkanie, które kupujemy od dewelopera będzie ciche?

Czy można uchronić się przed hałasem w mieszkaniu, nawet gdy za oknem mamy ruchliwą ulicę a nad głową głośnego sąsiada? Kluczem są parametry akustyczne, o które należy pytać dewelopera jeszcze przed zakupem mieszkania. Poniżej znajdziesz wskazówki, dzięki którym dobrze przygotujesz się do tej rozmowy.

Wielorodzinne osiedle Nowych Kosmonautów buduje się w Poznaniu

Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, podpisała umowę z generalnym wykonawcą Unibep SA i rozpoczęła budowę wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego. Inwestycja Nowych Kosmonautów powstaje u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Pierwsze lokale będą gotowe pod koniec 2019 roku.

Certyfikat BREEAM na poziomie Very Good dla osiedla mieszkaniowego Metropoint Apartments

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce, która otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Inwestycja realizowana przez firmę Asbud powstaje na warszawskiej Woli, przy ul. Karolkowej. Tak wysoka ocena jest potwierdzeniem, że Metropoint Apartments to projekt zrównoważony, ekonomiczny w użytkowaniu oraz przyjazny dla mieszkańców i otoczenia.

Mieszkanie w centrum Warszawy, czy poza miastem - co wybrać?

Zakup własnego lokum to ambitne przedsięwzięcie. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy próbowali kiedyś znaleźć to upragnione. Tutaj problemem bywają nie tylko finanse, ale też wybór idealnego miejsca. Centrum miasta czy obrzeża? Warszawa czy przylegające do niej miasteczka? Na co się zdecydować?

Wakacje we własnym apartamencie nad morzem - biznes i wygoda

Poszukiwanie dogodnego miejsca, które oferuje odpowiedni standard wakacyjnego wypoczynku to nie lada wyzwanie. Zamiast zmagać się z tym co roku, może warto zakupić apartament w lokalizacji, która nam najbardziej odpowiada. Będzie to nasza wakacyjna przystań, a dodatkowo możemy na takim apartamencie nieźle zarobić.

Jak techniki home staging pomagają sprzedać mieszkanie?

Sprzedaż nieruchomości jest nie lada wyzwaniem. Konkurencja na rynku staje się coraz większa, a w wielu przypadkach na decyzje klientów wpływ mają detale. Sposobem na szybszą sprzedaż jest zwiększenie atrakcyjności mieszkania, w tym celu pomóc może nam home staging.


Stron: 483 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18423 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 457

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >