Inwestycje – lista artykułów

Czy warto kupić dom w zabudowie szeregowej? - przedstawiamy 10 atutów za tym rozwiązaniem

W ostatnim czasie coraz więcej osób myśląc o zakupie nieruchomości rozpatruje domy szeregowe, czyli inaczej - segmenty. Jest to opcja cenowo porównywalna do zakupu trzypokojowego mieszkania. Własny ogródek i większa powierzchnia sprawia, że za rozsądne pieniądze otrzymujemy namiastkę domu.

W czasie pandemii ceny gruntów pod inwestycje nie spadły a inwestorzy są ostrożni w zakupach

Rynek gruntów inwestycyjnych, podobnie jak cała gospodarka, poważnie odczuł skutki pandemii COVID-19 i związanego z nią zamknięcia. W II kwartale bieżącego roku sfinalizowano jedynie wcześniej zapoczątkowane transakcje, które musiały zostać domknięte ze względu na istniejące zobowiązania. Część inwestorów – jeśli miała taką możliwość – decydowała się na odsunięcie umowy końcowej w czasie, najczęściej na III lub IV kwartał br.

W czasie pandemii Polacy poszukują działek rekreacyjnych

Polacy w czasach pandemii odkryli, że wcale nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby spędzić ciekawie urlop. Czasem wystarczy kawałek własnej działki za miastem. Zapotrzebowanie na takie nieruchomości jest wysokie.

Czy marka dewelopera ma znaczenie podczas zakupu mieszkania?

Podczas planowania zakupu nieruchomości potencjalni klienci biorą pod uwagę wiele różnorodnych czynników – lokalizację, zaplecze handlowo-usługowe, czy obecność placówek edukacyjnych, bądź medycznych. Coraz częściej nabywcy kierują się także marką danego dewelopera, która jest dla nich gwarantem jakości całej inwestycji. Rośnie wiedza na temat samego rynku.

Serwis mobilny. Jak kupić i sprzedać działki w aplikacji do sprzedaży nieruchomości?

Co trzeba zrobić, by sprzedać działkę? Przede wszystkim należy sprawdzić jej stan prawny. W tym celu trzeba zapoznać się z szeregiem dokumentów. Właściciel nie powinien mieć problemu, by uzyskać do nich dostęp. Będzie to jednak wymagać od niego poświęcenia sporej ilości czasu na wizyty w urzędach. Potem trzeba jeszcze zamieścić ogłoszenia na wszystkich możliwych portalach i czekać, aż zgłoszą się kupujący.

Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

Na polskim wybrzeżu przybywa nieruchomości typu premium. Wszystkie charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, ale niewiele z nich oferuje takie udogodnienia, jak molo czy prywatna przystań. Ma je Sea & amp; Lake – luksusowy apartamentowiec, który powstaje w Mielnie na Mierzei Jamneńskiej.

Skąd się wzięła tradycja wieszania wiechy na zakończenie etapu budowy?

Jeżeliby przyjąć dawne wierzenia, jej powieszenie oznacza, że mieszkańcy będą czerpać energię od duchów zamieszkujących drzewa i cieszyć się ich opieką. Nowoczesna wiecha wyglądem przypomina tę sprzed stuleci. Tradycja jest kultywowana w Europie i Stanach Zjednoczonych. Pamięta się o niej także w Polsce.

Sprytne aranżowanie przestrzeni w modelowym mikroapartamencie na ul. Legnickiej we Wrocławiu

Dwuosobowe łóżko, które zamienia się w kanapę, składane biurko i duże lustro optycznie powiększające wnętrze. Do tego w pełni wyposażona kuchnia i elegancka łazienka. To wszystko zmieściło się w gotowym mikroapartamencie pokazowym przy ul. Legnickiej, przygotowanym – wyjątkowo – na wczesnym etapie realizacji całego projektu.

Nowe mieszkania na Starym Mieście we Wrocławiu

Lokum Porto powstanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Rozbudowana oferta osiedla obejmuje mieszkania o metrażach od 27 do 120 m2 i zróżnicowanych układach – od mniejszych lokali 1- i 2-pokojowych, po duże: 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Przynależeć do nich będą balkony i tarasy – największe o powierzchni do 76 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 8914 zł brutto za metr kwadratowy. W pierwszych dwóch etapach inwestycji zrealizowanych zostanie 390 mieszkań.

Mieszkania o podwyższonym standardzie na osiedlu Lokum Verde we Wrocławiu

Lokum Verde powstanie przy ulicach Odolanowskiej i Stoczniowej na Zakrzowie. W I etapie inwestycji zrealizowanych zostanie 107 mieszkań o metrażach od 31 do 90 metrów kwadratowych i układach od 1 do 5 pokoi. Ceny mieszkań w przedsprzedaży zaczynają się od 6 233 zł za metr kwadratowy.


Stron: 509 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >