Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Mieszkania kupowane grupowo - nowy sposób na inwestowanie

Niskie oprocentowanie lokat bankowych zachęca do poszukiwania alternatywnych źródeł deponowania kapitału. Jednym ze sposobów inwestowania jest zakup mieszkania i czerpanie korzyści z najmu. Jednak to droga inwestycja, na którą wiele osób po prostu nie stać. Rozwiązaniem może być crowdfunding nieruchomości, gdzie próg wejścia zaczyna się już od 10 tys. zł.

Dlaczego po odbiór techniczny mieszkania deweloperskiego lepiej zabrać ze sobą profesjonalistę?

Dla wielu z nas zakup wymarzonych czterech kątów to wielkie wydarzenie i jak najszybciej chcemy nacieszyć się gotowym mieszkaniem, skrojonym na miarę naszych potrzeb. Ostatnim krokiem dzielącym właściciela od otrzymania kluczy jest odbiór techniczny od dewelopera. Właściwie przeprowadzony będzie bazą do pracy z architektem oraz ekipą wykończeniową.

W południowej części Wrocławia powstaje kameralne osiedle Robyg Jagodno

Kilkuetapowe projekty mieszkaniowe rozwijają się na Jagodnie dynamicznie. Robyg już niedługo rozpocznie budowę kolejnych trzech budynków kompleksowego osiedla Robyg Jagodno, w ramach którego powstanie 900 mieszkań. Różnorodna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań, Smart House w cenie, nowy park, osiedlowe przedszkole i przebudowana droga – Jagodno zyskuje zupełnie inną jakość.

Sądy coraz częściej stwierdzają nieważność umów kredytów frankowych

ZBP wystosowało do premiera i KSF prośbę o interwencję w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej przed wydaniem orzeczenia w tzw. polskiej sprawie frankowej C260/18. W tym samym czasie Sejm uchwalił ustawę frankową bez tzw. funduszu konwersji. Kredytobiorcom pozostały sądy, których wyroki mogą być kosztowne dla banków.

Kamienica po modernizacji na poznańskich Garbarach

Rusza sprzedaż mieszkań w kamienicy Garbary 31. W centrum Poznania spółka Home Focus kończy rewitalizacje kamienicy, w której dostępne będzie 27 lokali. Pierwsi mieszkańcy mogą wprowadzić się już jesienią bieżącego roku.

Mieszkanie w formule colivingu - czym się charakteryzuje ten nowy trend w nieruchomościach

Miejsce pracy, ekskluzywny hotel, akademik, a może po prostu sposób na samotność? Coliving, czyli mieszkania współdzielone to światowy trend ostatnich lat, który przewrócił do góry nogami tradycyjne rozumienie własnych “czterech kątów”. Na czym polega jego fenomen?

Na Warmii ruszyła pierwsza w Polsce wioska całorocznych Villi sprzedawanych w systemie condo - Warmia Resort

Nieruchomości sprzedawane w systemie condo są w Polsce już bardzo popularne. Przeciwnicy takiej formy inwestowania wskazują jednak, iż nieruchomość w hotelu daje bardzo ograniczone możliwości dysponowania swoim lokalem. Jednak nie wszystkie inwestycje condo niosą za sobą takie ryzyko. W miejscowości Woryty (20 km od Olsztyna) nad jeziorem Giłwa ruszył właśnie kompleks Condo Ville Warmia Resort. Inwestycja składa się obecnie z 7 komfortowych domów i zaplecza rekreacyjnego. W przyszłości powstaną tu kolejne domy, kameralny pensjonat, strefa SPA, tyrolka i kort tenisowy.

Co warto wiedzieć o ubezpieczaniach turystycznych i dodatkowych zabezpieczaniach na wakacje

680 tys. zł – tyle zapłaciłby pewien Polak za koszty leczenia za granicą podczas letniego wyjazdu. Mężczyzna przebywający na wakacjach na Majorce wymagał nagłej hospitalizacji i przeprowadzenia dwóch operacji ratujących mu życie. Gdyby nie fakt, że pacjent był ubezpieczony, jego urlop byłby najdroższą wyprawą w jego życiu i obciążeniem finansowym na wiele lat. Na szczęście, coraz częściej decydujemy się za zakup ubezpieczenia turystycznego.

Osiedle zdrowych domów, budowane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju powstaje w Starych Babicach

Powstające osiedle energooszczędnych domów szeregowych e4 Kampinoska prezentuje nowatorskie podejście do pojęcia zrównoważonego budownictwa. Idea projektu e4 integruje najwyższej jakości nowoczesny i innowacyjny produkt jakim jest tynk z funkcją regulacji klimatu z komfortem mieszkańców. Inwestor gwarantuje równowagę między potrzebami emocjonalnymi a czysto użytkowymi, jednocześnie prezentując kompleksowe podejście do domu.

Ubezpieczenie mienia - co obejmuje i od czego zależy wysokość składki?

Ubezpieczenie mienia to polisa, która obejmuje przedmioty ruchome, częściowo ruchome oraz nieruchome. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują ubezpieczenia majątkowe zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Wysokość składki przy tego rodzaju polisie zależy m.in. od czasu trwania umowy ubezpieczeniowej, przedmiotu umowy i sumy ubezpieczenia. Ubezpieczenie mienia obejmuje m.in. mieszkania, domy i przedmioty codziennego użytku. Od jakich czynników zależy wysokość składki ubezpieczenia mienia?


Stron: 493 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17770 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >