Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Domena Konstantynów - Dobrze mieszkać, to jeszcze nie grzech

Dobra oferta za dobrą cenę – to atut nowego osiedla mieszkaniowego Domena Konstantynów w Konstantynowie Łódzkim. Sprzedaż mieszkań rozpocznie się 20 października 2007 w biurze sprzedaży inwestycji na terenie Manufaktury.

Ile tak naprawdę kosztuje nas hipoteka przy kredycie

Idąc do banku po kredyt mieszkaniowy oprócz prowizji banku trzeba liczyć się również z koniecznością poniesienia kosztów ustanowienia hipoteki. Bez zabezpieczenia kredytu hipoteką bank nie udostępni nam środków. Dodatkowe koszty są więc nieuniknione.

Eksperci na budowie

Budowa domu to często największe przedsięwzięcie w naszym życiu. Większość inwestorów nie ma praktycznej wiedzy o budowie domu i musi zaufać specjalistom, którzy realizują i nadzorują kolejne etapy jego budowy. Warto zatem wiedzieć z kim będziemy współpracować i na czym polega praca fachowców budowlanych.

Melody Park – wielorodzinny zespół mieszkaniowy w Warszawie wybuduje Warbud SA

Warbud SA podpisał kontrakt z firmą Marvipol S.A. na realizację zespołu mieszkaniowego Melody Park, wraz z garażem podziemnym i usługami na parterze w Warszawie.

SGI Komfort nawiązało współpracę z architektem z Hiszpanii

SGI Komfort, deweloper wywodzący się z Grupy Kapitałowej Komfort S.A., rozpoczął współpracę ze znanym architektem z Hiszpanii - Inaki Molnar Vazquezem. Opracuje on koncepcję nowego kompleksu mieszkaniowego budowanego przez SGI Komfort na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Współpraca zakłada również konsultacje na kolejnych etapach realizacji inwestycji.

Angel Wings we Wrocławiu

Młoda paryska pracownia architektoniczna Gottesman-Szmelcman Architecture Sarl, realizująca prestiżowe projekty w wielu krajach Europy, wkracza do Wrocławia. Oprócz hotelu Hilton i hotelu-apartamentowca Spichlerz, firma wykonała dla inwestora – Wings Development projekt centrum apartamentowo - komercyjnego - Angel Wings, wkomponowanego w historyczny obszar Przedmieścia Oławskiego oraz zwyciężyła w konkursie na projekt kompleksowej przebudowy Placu Społecznego. Wykonawczym partnerem Gottesman-Szmelcman jest wrocławska pracownia Maćków.

Sworzeń Schöck SLD plus – innowacyjne rozwiąza-nie do wykonywania dylatacji

Sworzeń Schöck SLD plus to nowa propozycja firmy Schöck przeznaczona do projektowania fugi dylatacyjnej. Rozwiązanie to powstało w wyniku współpracy z projektantami konstrukcji nośnych i w stosunku do swojego poprzednika - sworznia Schöck SLD - ma o 30 % podwyższoną nośność. Jego zastosowanie likwiduje konieczność wykonywania skomplikowanych prac zbrojarskich oraz zawiłych form, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość wykonawstwa.

Zastosowanie tłumików akustycznych Schöck Tron-sole® w apartamentowcu Willa Wilanów

Rynek apartamentowców w Warszawie przeżywa ogromny boom. Obecnie sza-cuje się, że 3-5 proc. społeczeństwa to osoby zamożne, co oznacza, że ten segment rynku będzie rósł w jeszcze szybszym tempie. W związku z dużą kon-kurencją wśród developerów w bitwie o klienta rywalizują oni ze sobą pod względem lokalizacji, otoczenia oraz jakości budynków.

III etap projektu Silesia City Center w Katowicach

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, 60 tys. metrów kw. nowoczesnej po-wierzchni biurowej klasy A zbuduje w Katowicach węgierski deweloper TriGránit, w ramach III etapu projektu miejskiego Silesia City Center.

Ostrożnie z burzą

Według prognoz synoptyków, średnia temperatura podczas tegorocznego lata ma wynieść 26C. Upalna pora roku obfituje jednak w silne wiatry i burze. W ten pełen wyładowań atmosferycznych czas warto zadbać o bezpieczeństwo własnego domu.


Stron: 485 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  478 479 480 481 482  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18704 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >