Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Rozpoczęcie realizacji budynku biurowego Tulipan House w Warszawie

Pod koniec roku 2006 firma Slough Estates podpisała z HOCHTIEF Polska Oddział Budokor umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa budynku Tulipan House na warszawskim Mokotowie. Realizacja kontraktu obejmuje budowę 4-kondygnacyjnego budynku biurowego z dwoma poziomami garażu podziemnego, kondygnacją techniczną, drogami dojazdowymi oraz zagospodarowaniem terenu.

GTC rozpoczyna budowę biurowca NEFRYT

Globe Trade Centre S.A. (GTC S.A.) rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie Galerii Mokotów, obok budynku Topaz. NEFRYT będzie oferował najemcom 15 200 mkw. komfortowej powierzchni biurowej klasy A, jego oddanie do użytku jest planowane na I kw. 2008 roku.

Trwają zaawansowane prace na terenie budowy Galerii Białej

Za developerem pierwszego w Białymstoku centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Biała blisko trzy miesiące intensywnych prac budowlanych. Jesienna aura nie pokrzyżowała planowanego tempa robót i budowa przebiega zgodnie z harmonogramem.

Zdolność kredytowa – jak pokazać się z dobrej strony?

Zaciągając zobowiązanie w banku przejść musimy przez procedurę oceny zdolności kredytowej – od jej wyników zależy zarówno maksymalna wysokość kwoty pożyczki lub kredytu, jak również warunki na jakich otrzymamy środki (oprocentowanie, wymagane zabezpieczenia). Jak przygotować się do spotkania z kredytodawcą, by zmniejszyć szansę na kłopoty z otrzymaniem kredytu i uzyskać najlepsze możliwe warunki?

Przeczytaj zanim podpiszesz umowę na projekt architektoniczny

Jak określić przedmiot i zakres umowy o projekt architektoniczno-budowlany? Na co powinien zwrócić uwagę architekt, a na co inwestor negocjując i podpisując taką umowę? Co ryzykują strony i jak zapewnić sobie symetryczną współpracę?

Co nam grozi, jeśli nie będziemy spłacać kredytu mieszkaniowego?

Trwa kredytowa gorączka. Na cele mieszkaniowe Polacy zaciągnęli już blisko 71 miliardów złotych. Tylko we wrześniu zadłużenie z tego tytułu wzrosło o 3 miliardy złotych, a kolejne miesiące zapowiadają się jeszcze lepiej. Rosnące ceny nie zniechęcają przed kupowaniem mieszkań - wręcz przeciwnie, motywują do podejmowania szybszej decyzji. Często być może zbyt pochopnej

Będzie nowy magazyn

Już w styczniu 2007 Komfort planuje uruchomienie nowego Magazynu Centralnego. Ten nowoczesny obiekt zlokalizowany w Tulipan Park Stryków koło Łodzi będzie największym i najnowocześniejszym magazynem dystrybucyjnym wykładzin zrolowanych w Europie Środkowej.

Fabryka Baumit – prace na finiszu

- Nie ma żadnych przeszkód by terminowo ukończyć fabrykę - informuje Damian Koza, kierownik kontraktu na budowie powstającej w Łowiczu trzeciej fabryki Baumitu. Najważniejsze prace, zgodnie z planem, zostaną zakończone w listopadzie.

Remont Zamku Królewskiego

W lipcu 2006 roku rozpoczął się kolejny z etapów generalnego remontu jednego z najważniejszych i najbardziej znanych obiektów zabytkowych w Polsce – Zamku Królewskiego w Warszawie. Remont wnętrz i elewacji odbywa się przy wykorzystaniu technologii SILOTECH oferowanej przez firmę KREISEL.

Mieszkania w katowickim Silesia City Center prawie sprzedane

Dębowe Tarasy – inwestycja mieszkaniowa TriGránit Nie słabnie zainteresowanie powstającym w Katowicach osiedlem Dębowe Tarasy – nowej inwestycji węgierskiego dewelopera TriGránit, realizowanej w ramach kolejnego etapu projektu Silesia City Center.


Stron: 483 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  478 479 480 481 482  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18435 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >