Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Położono kamień węgielny pod Galerię Malta

We wtorek 29 maja br. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę największej inwestycji firmy NEINVER w Polsce – Galerii Malta. Na placu budowy uroczyście podpisano i wmurowano akt erekcyjny, w obecności: przedstawicieli władz Poznania, Kurii Matropolitalnej, partnerów współpracujących przy realizacji obiektu, przyszłych najemców i sąsiadów budowy.

Inteligentne mieszkania w budynku Mokotowska 59 - nowej inwestycji Orco

W Warszawie dostępne są już stosowane w budownictwie technologie przyszłości! Odnawiana przez Orco Property Group prestiżowa kamienica przy ulicy Mokotowskiej 59 oferuje jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny system zarządzania mieszkaniem, który w znacznym stopniu ułatwia codzienne życie.

Dryvit na osiedlu Ludna: sposób na rewitalizację domów

Domy na warszawskim osiedlu Ludna odzyskują elegancki wygląd, a ich mieszkańcy zyskują wyższy komfort życia. Trwa docieplenie budynków z wykorzystaniem rozwiązania Dryvit Outsulation, zaś wybrany do wykończenia ścian dekoracyjny system Ultra-Tex pozwala odtworzyć pierwotną fakturę ceglanego muru. W taki sposób Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Torwar realizuje projekt rewitalizacji osiedla.

Rockwool planuje rozbudowę fabryki w Małkini

Grupa Rockwool poważnie rozważa uruchomienie w fabryce w Małkini nowej linii produkującej skalnej wełny mineralnej. Dzięki inwestycji, planowanej na pierwszą połowę 2008 roku, udałoby się podwoić moce produkcyjne zakładu i stworzyć 70 nowych miejsc pracy. Koszt rozbudowy zakładu szacowany jest na 250 mln złotych.

Ronson Development debiutuje w Poznaniu

Firma Ronson Development – deweloper znany dotychczas na rynku warszawskim – wybrała Poznań na swój debiut na innych rynkach Polski. Niedługo deweloper rozpocznie sprzedaż mieszkań w swojej pierwszej poznańskiej inwestycji – osiedlu Galileo zlokalizowanym nad Wartą, około 5 minut spacerem od Starego Rynku, gdzie znajduje się biuro firmy.

Warbud SA dokona przebudowy i rozbudowy DT Centrum Renoma we Wrocławiu

Warbud SA podpisał umowę z firmą DTC Real Estate SA na remont, przebudowę i rozbudowę budynku DT „Centrum – Renoma” we Wrocławiu.

Kampania edukacyjna "Szybko na swoim" - Mieszkaj zgodnie z prawem czyli niektóre prawne aspekty zakupu nieruchomości

Znaleźliśmy mieszkanie. Jest tam, na tamtej ulicy. Podoba nam się okolica, widok z okna, rozkład pomieszczeń. Stać nas na nie. Chcemy kupić to cudo. Uwić sobie w nim gniazdko. Ale jak stać się pełnoprawnym właścicielem?

Fedderlite: nowatorska metoda ocieplenia Galerii Orkana w Lublinie

Innowacyjny system Fedderlite firmy Dryvit Systems zapewnił wyjątkowy wygląd oraz szybkie ocieplenie elewacji lubelskiego centrum handlowego „Galeria Orkana”.


Stron: 498 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  492 493 494 495 496  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15742 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 114

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >