Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Nieruchomości komercyjne w Polsce z największym wzięciem w Europie Środkowo-Wschodniej

Większość kapitału zainwestowanego w nieruchomości komercyjne w Europie Środkowo-Wschodniej w pierwszym półroczu br. trafiła do Polski. Prognozy dotyczące krajowego rynku inwestycyjnego są bardzo optymistyczne.

Czym zajmuje się zarządca nieruchomości?

Chociaż w 2013 roku zniesiony został obowiązek posiadania licencji państwowej przez zarządców nieruchomości to w praktyce wszyscy liczący się na rynku taką licencję posiadają. Można też zarządzać nieruchomościami w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, ale wszyscy zarządcy nieruchomości muszą posiadać specjalistyczne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej od wykonywanych czynności.

Red Bull najemcą w Forcie Mokotów

Nietuzinkowy, historyczny obiekt znajdujący się przy ul. Racławickiej w Warszawie, został zrewitalizowany. Na 4 hektarach powierzchni proponuje dziś klimatyczne, industrialne lokale biurowe i usługowe, zielone tereny rekreacyjne, restauracje z ogródkami, ofertę kulturalną, a także przestrzenie do organizacji spotkań. Teraz Fort Mokotów stał się także siedzibą znanej marki. Red Bull zajął niemal 1,8 tys. mkw. powierzchni na trzech poziomach świeżo wyremontowanego, największego z sześciu budynków Fortu.

Trwa sprzedaż mieszkań warszawskiej inwestycji La Praga

Kameralne osiedle La Praga powstające w samym sercu Pragi Północ, to miejsce stworzone z myślą o aktywnych uczestnikach życia kulturalnego Warszawy. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań.

Kawalerki do kupienia na warszawskiej Pradze

Szczególną popularnością wśród warszawskich inwestorów średnio i długoterminowych cieszą się kawalerki i mniejsze mieszkania, pod warunkiem, że będą dobrze zlokalizowane. Polacy lokują swoje oszczędności wybierając nieruchomości jako bezpieczne przechowanie wartości dla swoich pieniędzy przed inflacją. Nawet w tak trudnych i nieprzewidywalnych czasach, w sytuacji nagłego lockdownu gospodarki, okazały się one bezpieczną przystanią. W 2020 roku sprzedano rekordową liczbę 210-220 tys nowych mieszkań i domów. Choć w czasie pandemii chwilowo załamał się rynek najmu krótkoterminowego, to jak potwierdza najnowszy raport NBP, najem długoterminowy ma się całkiem dobrze.

Na warszawskich Bielanach zakończono budowę osiedla domów jednorodzinnych Rokokowa Residence

Develia zakończyła budowę inwestycji Rokokowa Residence na warszawskich Bielanach. To kameralne osiedle domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej oraz mieszkań. Ich właściciele będą mogli odebrać klucze pod koniec kwietnia br.

Rozstrzygnięto konkurs na projekt zagospodarowania Placu Centralnego Osiedla Europejskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Konkurs na zagospodarowanie Placu Centralnego Osiedla Europejskiego rozstrzygnięty. To blisko 3 ha terenów wspólnych na największej inwestycji firmy Budnex w województwie lubuskim. Zwycięska praca i wyróżnione projekty staną się teraz inspiracją do stworzenia projektu wykonawczego.

Nowoczesne apartamenty w Warszawie – postaw na wysoki komfort życia

Na terenie Warszawy jest 18 dzielnic o różnorodnym charakterze. Niektóre z nich, zwłaszcza te w centrum, to rejony silnie zurbanizowane. W takiej okolicy z pewnością odnajdą się zwolennicy miejskiego stylu życia. Interesuje Cię mieszkanie położone w niedalekiej odległości od centrum stolicy? Postaw na warszawską Wolę!

Zakończono budowę Warsaw UNIT

Po 48 miesiącach zakończyła się budowa Warsaw UNIT. Najnowszy wieżowiec Ghelamco ma już pozwolenie na użytkowanie. Wkrótce wprowadzą się do niego pierwsi najemcy.

W Darłówku nad samym morzem powstaje Nautic Park

Jeszcze w tym roku zakończą się prace związane z budową projektu Nautic Park. Nad Bałtykiem, w urokliwym i popularnym kurorcie Darłówko, spółka Proxin Investment realizuje siedmiokondygnacyjny budynek z 68 apartamentami o zróżnicowanym metrażu.


Stron: 380 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17190 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >