Inwestycje w centrum Wrocławia

Inwestycje w centrum Wrocławia

Inwestycja mieścić się będzie 500 m od Starego Miasta, pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Ruską. To miejsce unikalne z racji istniejącej zabytkowej architektury oraz łatwego dostępu do komunikacji miejskiej, gdzie obecnie nie są realizowane żadne inne, nowe przedsięwzięcia komercyjne.

 
 

Generalny wykonawca Times II wybrany
 
 
 
Spółka UBM wybrała PORR na generalnego wykonawcę Times II, projektu biurowo-usługowego zlokalizowanego w ścisłym centum Wrocławia. 

 W ramach Times II powstaną dwa budynki z wielopiętrowym podziemnym parkingiem publicznym, które docelowo będą oferować ok. 18 500 mkw. powierzchni biurowej, 2 600 mkw. powierzchni usługowej, a parking zapewni 360 miejsc postojowych.

Czytaj również: Inwestycje domków jednorodzinnych

 

 

Czytaj również: Mieszkania w Zakrzowie


 
– PORR został wybrany na drodze przetergu. Oferta, którą złożyła spółka była najkorzystniejsza. Cieszy nas ten wybór, ponieważ PORR to bardzo doświadczony koncern budowlany, z którym współpracowaliśmy m. in. przy projektach: Poleczki Business Park oraz Alma Tower.– mówi Peter Obernhuber, członek zarządu UBM Polska.
Zakończono już prace archeologiczne. Teren został odpowiednio zabezpieczony przed przystąpieniem do kolejnych działań. Prace budowlane rozpoczną się w ciągu najbliższych tygodni.
  

Źródło: ubm / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 387 Grupa: Inwestycje Jeżeli chodzi o firmę, która specjalizuje się w dostarczaniu dźwigów i innego ciężkiego sprzętu to mogę polecić https://www.regan.eu/. Duży wybór sprzęt, doświa...
  • Proekologiczna malarnia proszkowa Liczba postów: 26 Grupa: Inwestycje Polecam http://el-mix.org.pl/ . to jedna z najlepszych malarni proszkowych z jakimi przyszło mi współpracować. Wszystko na czas i w przyjemnej atmosferze współp...
  • Jaki leasing wybrać? Liczba postów: 26 Grupa: Inwestycje Ja zdecydowałem się na ten https://happymiles.pl/oferta-dla-ciebie/ . Prześledziłem wiele ofert, ale ta była dla mnie najkorzystniejsza.
  • Jak znaleźć idealne mieszkanie? Liczba postów: 19 Grupa: Inwestycje Dla mnie idealne mieszkanie to takie, z którego mam wszędzie blisko. Najlepiej patrzeć po ofertach nowych inwestycji. We Wrocławiu coś takiego wypatrzyłam w Śró...
  • Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane... Liczba postów: 20 Grupa: Inwestycje MDM jest bez sensu totalnie. Lepiej kupić mieszkanie z rynku wtórnego. Oczywiście ofert jest dużo, chociażby na wspomnianym wyżej http://www.krupa.pl/ - trzeba....

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17992 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 374

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >