Jaki klimatyzator wybrać? Klimatyzatory neutralizujące bakterie i wirusy.

Jaki klimatyzator wybrać? Klimatyzatory neutralizujące bakterie i wirusy.

Samsung jest pierwszym w Polsce producentem klimatyzatorów, który posiada polski dokument potwierdzający skuteczność w usuwaniu z powietrza biologicznych zanieczyszczeń, takich jak wirusy, bakterie, roztocza, pleśń oraz czynniki wywołujące alergie. Czytaj dalej

Potwierdzona polskim certyfikatem skuteczność w zakresie neutralizowania wirusów i bakterii

Uzyskanie certyfikatu uznanej na rynku polskim jednostki badawczej jaką jest TUV Rheinland, uwiarygodnia skuteczność technologii MPI w oczach klientów. To również bardzo dobra wiadomość dla przedstawicieli środowisk medycznych i farmaceutycznych, którym szczególnie zależy na stworzeniu w swoich placówkach warunków aseptycznych.

 

Micro Plasma Ion – recepta na zdrowie

MPI to unikalna technologia, która – uwalniając aktywne jony wodoru i tlenu, neutralizuje groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu, zapewniając zdrowe powietrze w całym domu. Zalety technologii MPI można docenić szczególnie w okresie zachorowań na grypę. Zespół badaczy pod przewodnictwem prof. Sang-hee Suh, który jako pierwszy opracował szczepionkę przeciwko grypie A H1N1, potwierdził w toku prowadzonych badań 99,6% skuteczność technologii MPI w eliminowaniu nie tylko szczepów wirusów grypy A H1N1, ale także A H3N2. MPI z powodzeniem usuwa również inne mikroorganizmy i czynniki uczulające, co jest wspaniałą wiadomością dla wszystkich zmagających się z różnego typu alergiami. Technologia zmniejsza również poziom toksyn w powietrzu, dzięki czemu minimalizuje podrażnienia dróg oddechowych, powracające bóle głowy i pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie.

 

,,Nasze klimatyzatory nie tylko zapewniają komfortową temperaturę powietrza, ale dzięki zastosowaniu w nich technologii Micro Plasma Ion, eliminują także szkodliwe zanieczyszczenia biologiczne, chroniąc w ten sposób przed wywołującymi choroby patogenami. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że decydując się na zakup klimatyzatora naszej firmy, dostają najwyższej jakości produkt, który zapewnia im czyste i zdrowe powietrze. Teraz pewność zakupu dodatkowo gwarantuje certyfikat TUV Rheinland”
– mówi Dariusz Osiński, A/C Sales Junior Manager w Samsung Electronics Polska.

 

 

Modele klimatyzatorów wyposażonych w MPI:
- Seria RAC: MB, Crystal
- Seria FJM: MB, Crystal, Konsola
- Seria DVM: MB, Vivace, Konsola
Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17195 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >