Jaki stelaż wybrać do obudowy wanny?

Jaki stelaż wybrać do obudowy wanny?

Elegancka zabudowa wanny dopełnia aranżacji łazienki i sprawia, że jeden z najważniejszych elementów w toalecie staje się integralną częścią pomieszczenia. Dzięki odpowiedniemu zabudowaniu wanny oraz stelażowi, który będzie zapewniał jej stabilność, Twoja łazienka stanie się miejscem codziennego relaksu i odprężenia. Czytaj dalej

 

SANPLAST dostarcza gotowych rozwiązań, które są nie tylko bardzo łatwe w montażu, ale też wyglądają nowocześnie i estetycznie. Produkty stworzone z wysokiej jakości materiałów posłużą przez długie lata, a także sprawią, że dokonywanie koniecznych konserwacji nie będzie stanowić problemu.


jaki stelaż wybrać do obudowy wanny?

W ofercie firmy SANPLAST znajdują się obudowy akrylowe w odcieniu białym eurowhite, pergamon, manhatan, bahama beżowy.


Obudowy są doskonałym rozwiązaniem do wanien o różnych kształtach – zarówno prostokątnych, jak i asymetrycznych. Każda z obudów idealnie pasuje do określonej wanny, łatwo się ją montuje, a w razie konieczności można szybko ją zdjąć i zyskać wygodny dostęp do instalacji i syfonu. To nie tylko szybki i bezproblemowy montaż, ale też oszczędność materiałów wykończeniowych.


jaki stelaż wybrać do obudowy wanny?

 

Czytaj również: Wolnostojąca wanna o wysublimowanym geometrycznym kształcie


Stelaże do wanien i brodzików Sanplast są szybkim i gwarantującym stabilność sposobem na posadowienie urządzeń sanitarnych. Dzięki nim korzystanie z wanien i brodzików staje się bezpieczne i wygodne. Ich konstrukcję można z powodzeniem ukryć pod obudową wanny, dzięki czemu nie będzie zaburzała estetyki pomieszczenia.


jaki stelaż wybrać do obudowy wanny?

Czytaj również: Ścianka nawannowa, czy oddzielna kabina na prysznic - na co się zdecydować?


Montowanie stelaża i obudowy wanny staje się proste dzięki produktom Sanplast. Najpierw należy przymocować stelaż do dna wanny, umieścić w nim nóżki i prawidłowo wypoziomować wannę. Po tych krokach najlepiej przystąpić do zamontowania uchwytów – w ten sposób wanna będzie optymalnie przylegać do ścian. Dopiero w dalszej kolejności powinno się podłączyć wannę do instalacji. Po wykonaniu tych czynności przechodzimy do mocowania obudowy – wkręcamy uchwyty mocujące w specjalne gniazda i wsuwamy górny rant obudowy w uchwyty. Dolną część osłony montuje się w prosty sposób za pomocą przeznaczonych do tego rzepów. W efekcie element można w razie potrzeby zdemontować w kilka sekund.


Źródło: AchA PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18772 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >