Jakle miasto będzie najbardziej ukwiecone w 2019 roku - ruszył ósmy plebiscyt Terra Flower Power

Jakle miasto będzie najbardziej ukwiecone w 2019 roku - ruszył ósmy plebiscyt Terra Flower Power

1 lipca po razu ósmy wystartował plebiscyt Terra Flower Power. W wyborze najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce może wziąć każdy. Czekają cenne nagrody! Czytaj dalej

 

Kolejne miejskie zmagania rozpoczęły się 1 lipca – w zabawie witamy zarówno mieszkańców, jak i osoby reprezentujące jednostki administracyjne. Plebiscyt organizuje ponownie przez blog Inspirowani Naturą przy współpracy z firmą Terra Group. Jego celem jest nie tylko wybór i uhonorowanie Najpiękniej Ukwieconego Miasta, ale także integracja miejskich społeczności we wspólnym wspieraniu ich „małych ojczyzn”. To również sposób na zaakcentowanie roli natury w naszym codziennym, zdominowanym przez beton i szkło otoczeniu.

 

Jakle miasto będzie najbardziej ukwiecone w 2019 r.- ruszył ósmy plebiscyt Terra Flower Power

Czytaj również: Wakacyjny, artystyczny konkurs dla każdego, kto ma nieszablonowe kreatywne pomysły

 

W pierwszym etapie, trwającym od 1 do 31 lipca, internauci zgłaszają swoje miasta do konkursu – to właśnie one biorą udział w finale. Pełna galeria uczestników oraz regulamin dostępne są na blogu Inspirowanych Naturą pod adresem www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2019

 

Drugi etap, czyli głosowanie, potrwa od 1 do 26 sierpnia. W tym roku, w trosce o jego uczciwość postanowiliśmy, iż odbędzie się ono na facebookowym profilu Inspirowanych Naturą. Mechanizm głosowania jest bezpieczny i ogólnodostępny – wystarczy kliknąć „like” pod zdjęciem reprezentującym miasto w galerii na profilu www.facebook.com/inspirowani. Każdy użytkownik serwisu Facebook może głosować raz, a następnie wspierać faworyta poprzez udostępnianie dedykowanych materiałów promocyjnych.

 

Jakle miasto będzie najbardziej ukwiecone w 2019 r.- ruszył ósmy plebiscyt Terra Flower Power

 

Czytaj również: Zostań testerem Husqvarna Automower® i weź #WolneOdKoszenia

 

Czy warto brać udział? Oczywiście! W tym roku miasta będą walczyć o nagrody: wieżę kwiatową H2000donicę Gianto Tablo (lub Gianto Sito albo Plane Ring Lux) i donicę Gianto 120 Classic. Uwaga! Jak co roku szykujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięskich miast oraz dla autorów najpiękniejszych zdjęć. 

 

W siódmej edycji Terra Flower Power w 2018 r. zwyciężyło Świnoujście (rekordową liczbą: 26 723 głosy), drugie miejsce zajęła Września (25 500 głosów), a trzecie Augustów (20 684 głosy). Czy zeszłoroczny rekord głosów zostanie pobity? Przekonamy się niebawem!

2019-07-04
Źródło: Terra Group / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17974 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >