Jeszcze bardziej specjalistyczny osprzęt?

Jeszcze bardziej specjalistyczny osprzęt?

Dwa nowe zestawy osprzętu (100 i 150 sztuk) pozwalają na pełne wykorzystanie narzędzi Dremel. Zawierają podstawowe akcesoria takie jak: frez, klucz, dwa rodzaje trzpieni do mocowania różnego rodzaju osprzętu i trzpień do akcesoriów EZ SpeedClick, a także bardziej specjalistyczny osprzęt. Czytaj dalej

 

Cięcie metalu, drewna i plastiku, usuwanie rdzy, polerowanie tworzyw sztucznych czy czyszczenie komponentów to tylko przykładowe zadania, które z łatwością można wykonać nowymi zestawami osprzętu marki Dremel. Teraz narzędzia Dremel staną się jeszcze bardziej wszechstronne. Dwa nowe zestawy osprzętu (100 i 150 sztuk)  pozwalają na pełne wykorzystanie narzędzi Dremel. Zawierają podstawowe akcesoria takie jak: frez, klucz, dwa rodzaje trzpieni do mocowania różnego rodzaju osprzętu i trzpień do akcesoriów EZ SpeedClick, a także bardziej specjalistyczny osprzęt.

 

 

Cięcie umożliwi końcówka szybkotnąca. Tarcze tnące o średnicy 24 mm pozwolą na pracę w metalu, drewnie i plastiku. Dedykowane do cięcia metalu są tarcze EZ SpeedClic. W zestawie 150 akcesoriów znajduje się dodatkowo 20 sztuk wytrzymałych tarcz do cięcia 24 mm, które przeznaczone są do cięższych prac.

 

Czytaj również: Remont na miarę

 

Zestawy zawierają osprzęt, który przyda się do ostrzenia i szlifowania. Kamień szlifierski z tlenku glinu o średnicy 9,5 mm przeznaczony jest do obróbki metali, odlewów, spoin spawanych, nitów i usuwania rdzy. Idealnie nadaje się do ostrzenia i szlifowania większości materiałów. Z kolei kamień szlifierski krzemowo-węglikowy o średnicy 4,8 mm przeznaczony jest do pracy w kamieniu, szkle, ceramice, porcelanie i metalach nieżelaznych. Większy zestaw zawiera dodatkowo kamień szlifierski z tlenku glinu 4,8 mm i kamień szlifierski krzemowo-węglikowy 3,2 mm.

 

 

W obydwu zestawach użytkownicy znajdą tarcze szlifierskie i trzpienie do szlifowania o średnicach 6,4 i 13 mm. Dodatkowo dołączone do nich są taśmy szlifierskie 6,4 i 13 mm o dwóch ziarnistościach – 60 i 120. Nadają się idealnie do zgrubnego ścinania i wygładzania drewna oraz włókna szklanego, usuwania rdzy z powierzchni metalowych, a także ścinania powierzchni gumowych.

 

Czytaj również: Aluminiowe konstrukcje specjalnie dla przemysłu

 

Akcesoria znajdujące się w nowych zestawach umożliwią również dokładne polerowanie. Filcowa tarcza polerska i tarcza polerska 26 mm świetnie nadają się do polerowania powierzchni metali i tworzyw sztucznych. Użycie ich razem z pastą do polerowania, która także znajduje się w pakietach, zapewnia uzyskanie wysokiego połysku. Mniejszy zestaw zawiera dodatkowo szczotkę szczecinową 19 mm, która przeznaczona jest do delikatnego wygładzania ostrych krawędzi, czyszczenia i polerowania wyrobów ze srebra, biżuterii i innych metali szlachetnych. W zestawie 150 akcesoriów można za to znaleźć trzpienie polerskie, szczotkę szczecinową 13 mm i szczotkę ze stali węglowej 19 mm, która jest idealna do usuwania rdzy i korozji, wygładzania ostrych krawędzi, wyrównywania połączeń na powierzchni, czyszczenia komponentów elektrycznych i polerowania powierzchni metalowych.

Źródło: onboard / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19244 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >