Już tylko do 8 stycznia zgłoszenia do konkursu – Architecture Budma Award

Już tylko do 8 stycznia zgłoszenia do konkursu – Architecture Budma Award

W jakim celu wyróżniać obiekty, budynki, przedmioty, projekty, które w pozytywny sposób wpływają na całokształt architektury otoczenia? Czy nie wystarczy, że są przyjazne człowiekowi, a jednocześnie stanowią spójną całość z przestrzenią? Czytaj dalej

 

 

Wciąż niestety powstają niechlubne przykłady szpecące przestrzeń, które dowodzą tylko, że trzeba wyznaczać właściwe kierunki. Należy wskazywać projekty wartościowe, inspirujące do powstawania kolejnych, tak by budować narodowe dziedzictwo i przestrzeń dla przyszłych pokoleń.


Już tylko do 8 stycznia zgłoszenia do konkursu – Architecture Budma Award

 

Czytaj również: Kolejna Monteriada już w lutym, na Budmie - jakie pokazy zobaczymy?


To właśnie było motywacją do zainicjowania konkursu ABA – Architecture Budma Award, dzięki któremu poznamy wyróżniające się pod względem estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności projekty budynków, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury czy też elementów integralnie związanych z architektoniczną formą wzornictwa. Statuetkami uhonorowani zostaną architekci, których talent, energia i zaangażowanie w pracę twórców doprowadziły do powstania wyjątkowych obiektów.

Zgłoszenia można nadsyłać do 8 stycznia poprzez stronę: https://goo.gl/forms/OncJahnQra4c7UV73.


Już tylko do 8 stycznia zgłoszenia do konkursu – Architecture Budma Award

 

Zgłoszenia obiektu do Konkursu mogą dokonać zarówno sami twórcy, tj. architekci polscy i zagraniczni realizujący swoje projekty w Polsce, jak i firmy architektoniczne, organizacje zrzeszające architektów, producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych, firmy wykonawcze, realizujące inwestycje, inwestorzy i użytkownicy obiektów oraz organy administracji publicznej i samorządowej.

 

Czytaj również: Jakie materiały budowlane znajdą uznanie klientów w 2019 roku? Rusza kolejna fala sprawdzonego barometru rynkowego!


Konkurs dotyczy obiektów zrealizowanych w okresie od dnia 1 stycznia 2016r. do dnia  8 stycznia 2019r. Partnerem konkursu jest Izba Architektów RP.


2019-01-03
Źródło: MTP / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18698 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >