Kameralne oświetlenie w przytulnym wnętrzu

Kameralne oświetlenie w przytulnym wnętrzu

Kolekcja CHILLIN to przykład na to, jak za pomocą odpowiednio dobranego oświetlenia budować nastrój we wnętrzu – niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, kącik do czytania, salon czy korytarz. Delikatne abażury oraz stylowy design sprawiają, że lampki ścienne CHILLIN doskonale pasują do różnych przestrzeni, uprzyjemniając spędzane w nich chwile. Czytaj dalej

 

Abażury lampek CHILLIN wykonane są z tkaniny lub przyjemnego w dotyku aksamitu,a różnorodność wersji pozwala dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do całościowego wystroju wnętrza. Obok klasycznej bieli i czerni do wyboru są także kolory szary i zielony. Ciekawą propozycją są abażury dwukolorowe, z wnętrzemw kolorze mosiądzu, który pięknie wygląda w zestawieniu z czernią (CHILLIN BLACK BL/G) oraz zielenią (CHILLIN BLACK VGN/G). 

 

Kameralne oświetlenie w przytulnym wnętrzuFot. Nowodvorski Lighting 

Lampki CHILLIN montuje się bezpośrednio do ściany, a włącznik, umiejscowiony dyskretnie w podstawie wykonanej ze stali lakierowanej, zapewnia wygodę użytkowania. W zależności od potrzeb można zdecydować się na lampkę z jednym lub dwoma źródłami światła. Lampki z jednym źródłem światła (E27 o mocy maksymalnej 40 W) mają szerokość 20 cm oraz wysokość 25 cm, co pozwala na umiejscowienie ich w dogodnym miejscu.

 

Kameralne oświetlenie w przytulnym wnętrzuFot. Nowodvorski Lighting 

Czytaj również: Ciekawe, designerskie oświetlenie w łazience

 

CHILLIN z dwoma źródłami światła to propozycja dla osób lubiących relaksować się przy ulubionej lekturze. Fot. Nowodvorski Lighting " v:shapes="_x0000_s1027">Oprócz głównego źródła światła (E27, max 40 W), lampki te wyposażone są w dodatkowe źródło światła LED: G9 o mocy maksymalnej 10 W. Oba punkty świetlne posiadają niezależne włączniki, co sprawia,
że można dostosować rodzaj oświetlenia do okoliczności i indywidualnych preferencji. Szerokość lampek z dwoma punktami świetlnymi wynosi od 20 do 25 cm, a ich wysokość mieści się w przedziale między 30 a 42 cm.

 

Kameralne oświetlenie w przytulnym wnętrzu

 

Czytaj również: Jak oświetlić nowoczesną sypialnię?

 

CHILLIN to eleganckie rozwiązanie do przestrzeni mieszkalnych oraz stylowe dopełnienie przestrzeni obiektów z branży HoReCa. Przemyślany projekt sprawia, że lampki te bardzo dobrze komponują się z innymi kolekcjami Nowodvorski Lighting, które są wyposażone w abażury – PETIT, CONE, BARREL oraz Cameleon CONE oraz Cameleon BARREL. Dzięki temu można tworzyć spersonalizowane kompozycje, podkreślające wyjątkowy charakter miejsca.

 

Kameralne oświetlenie w przytulnym wnętrzu

Kameralne oświetlenie w przytulnym wnętrzu

 

Kolekcja Chillin:

Chillin I Black BL/G 8197/Cena brutto: 169,00 zł

Chillin I Black VGN/G 8198/Cena brutto: 210,00 zł

Chillin I White GY 8200/Cena brutto: 165,00 zł

Chillin I White WH 8201/Cena brutto: 165,00 zł

Chillin I Silver BL 8211/Cena brutto: 159,00 zł

Chillin II Black BL/G 8213/Cena brutto: 235,00 zł

Chillin II Black VGN/G 8214/Cena brutto: 275,00 zł

Chillin II White GY 8215/Cena brutto: 229,00 zł

Chillin II White WH 8216/Cena brutto: 229,00 zł

Źródło: FlyPR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17076 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >