Kobieca twarz targów Glass

Kobieca twarz targów Glass

Z końcem czerwca targi Glass mają nowego dyrektora. Mateusza Szymczaka zastąpiła na tym stanowisku Marta Szydłowska. Plany na rozwój projektu są bardzo ambitne. Czytaj dalej

 

Marta Szydłowska jest już od ubiegłego roku dyrektorem odbywających się równolegle targów Stone. Od sześciu lat związana jest z branżą budowlaną. Swoje doświadczenie zdobywała w zespole projektowym Budmy. To m.in. dzięki jej kompetencjom na targach gościło tak wielu liderów sektora budowlanego. Te dobre praktyki ma zamiar wykorzystać także w rozwoju Glass.


Kobieca twarz targów Glass

 

Czytaj również: Letnie zakupy z rabatem w salonach meblowych BoConcept


- Widzę ogromny potencjał w targach Glass, dlatego ten projekt jest dla mnie dużym wyzwaniem. Oczywiście targi nadal pozostaną miejscem do prezentacji maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego. Automatyzacja w tym sektorze jest szczególnie widoczna. Wiodące firmy już zarezerwowały u nas miejsce. Natomiast moim zamierzeniem jest zwrócenie szczególnej uwagi na potencjał szkła w budownictwie, architekturze i designie. Takie trendy od dłuższego czasu obserwujemy na światowych rynkach. Mam nadzieję, że organizacja Glass z targami branży kamieniarskiej Stone pozwoli na ekspozycję inspirujących możliwości szkła i kamienia w tym sektorze. Trwają intensywne prace nad programem wydarzeń targów. Przed zespołem sporo wyzwań, ale jestem pełna optymizmu, że zbliżająca się edycja będzie jeszcze ciekawsza niż poprzednia – mówi Marta Szydłowska, dyrektor targów Glass.

 

Oferta targów co roku przyciąga nie tylko architektów i deweloperów, ale także producentów wyrobów ze szkła, zakłady szklarskie, huty szkła, zakłady produkujące szkło płaskie. Potencjał wydarzenia doceniają także producenci opakowań, zakłady związane z recyklingiem oraz przetwarzaniem tłuczki szklanej. 

 

Targom Glass towarzyszą widowiskowe pokazy zdobienia szkła oraz wyjątkowa ekspozycja nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego. 

Targi Glass odbędą się 20-23 listopada 2019 r. w tym samym czasie co targi branży kamieniarskiej Stone na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

 

Czytaj również: Warto należeć do Klubu Dekoral Professional - sprawozdanie z konferencji dla 100 kluczowych klubowiczów


Więcej na: www.targiglass.pl

2019-07-02
Źródło: MTP / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19267 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >