Kolejna konferencja z cyklu „Dobra Energia” odbędzie się w Łodzi

Kolejna konferencja z cyklu „Dobra Energia” odbędzie się w Łodzi

Czy zysk korporacji i dbanie o środowisko można pogodzić? Jak mądrze inwestować w OZE? Kiedy to się opłaca? Na te i wiele innych pytań dotyczących energetyki odnawialnej będziemy szukać odpowiedzi na konferencji „Dobra Energia” 13 września w Łodzi. Czytaj dalej

 

 

To trzecia konferencja z cyklu „Dobra Energia”. Odbędzie się ona w EC1 w Łodzi, a zaproszeni goście rozmawiać będą m.in. o tym, jakie korzyści może przynieść roztropne inwestowanie w OZE dla miast, gmin i - przede wszystkim - samych mieszkańców.

 

W trakcie wydarzenia paneliści będą także dyskutować o roli samorządu w budowaniu świadomości ekologicznej lokalnych społeczności i omawiać dobre praktyki w tym zakresie.

Pokażą także, co inwestycje w OZE i technologie sprzyjające energooszczędności mogą oznaczać dla firmowego i domowego budżetu. Podpowiedzą też, jak zdobyć pieniądze na takie inwestycje i jak je mądrze wydać.


Kolejna konferencja z cyklu „Dobra Energia” odbędzie się w Łodzi

 

Czytaj również: Letnia Scena Monopolis w łódzkim parku Źródliska

 

W dyskusjach udział wezmą m.in.  Bogdan Szymański ze Stowarzyszenia Polska PV, Katarzyna Dulko-Gaszyna z IKEA Polska, Bartłomiej Zysiński z Polskiej Izby Magazynowania Energii, Marek Sobieniecki (Norpeak Consulting Polska) i  Grzegorz Putynkowski z CBRTP. A także lokalni urzędnicy, samorządowcy i naukowcy.


Kolejna konferencja z cyklu „Dobra Energia” odbędzie się w Łodzi

 

Cykl konferencji „Dobra Energia” powstał, aby w gronie ekspertów, praktyków, naukowców, przedstawicieli biznesu i władz rozmawiać o  korzyściach płynących z właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w budownictwie. Jego celem jest pokazanie potencjału polskich i zagranicznych rozwiązań zakresu wytwarzania i poszanowania energii, a także korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju opartego o OZE. Konferencja inaugurująca cykl odbyła się w Poznaniu, 22 marca, następna miała miejsce 7 czerwca w Krakowie. 95 proc. uczestników poleciłoby udział w nich swoim znajomym i współpracownikom.


Czytaj również: Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017 – rejestracja otwarta


Patronatem honorowym łódzką konferencję objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Organizatorem cyklu konferencji „Dobra Energia” jest firma Konferencje Agora.

Więcej informacji o konferencji na stronie

dobraenergia.edu.pl oraz

https://www.facebook.com/DobraEnergiaPL/

2017-08-11
Źródło: Agora / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18087 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >